Týždeň vo futbale: Chuligáni napadli hráčov Trnavy

(Autor: TASR)
Peter Filin|8. okt 2012 o 13:55

Uplynulý týždeň najviac zaujalo vyvádzanie trnavských chuligánov, ktorí napadli svojich vlastných hráčov.

1. Chuligáni napadli hráčov

Približne tridsiatka chuligánov v piatok večer napadla hráčov Trnavy, ktorí sa vracali zo zápasu z Košíc.

Poškodili dve autá hráčovi a asistentovi trénera, hráčov nahnali do kabíny a tam sa im približne 40 minút vyhrážali.

Chuligánom prekážali najmä výsledky klubu a posledné miesto v tabuľke. Vedenie klubu incident odsúdilo a fanúšikov vyzvalo na trpezlivosť.

2. Messi - Ronaldo 2:2

Najočakávanejší zápas týždňa sa skončil remízou 2:2. V El Clásicu na štadióne Barcelony viedol Real zásluhou Ronalda, Barcelona dvomi Messiho gólmi otočila a Ronaldo opäť vyrovnal.

Real stráca na Barcelonu stále osem bodov.

3. Hartov výkon proti Dortmundu

V stredajšom zápase druhého kola Ligy majstrov medzi Manchestrom City a Dortmundom bol hlavnou postavou brankár domácich Joe Hart.

Nemecký majster mal počas zápasu približne osem čistých šancí, a až na jedinú, ich reprezentačný brankár Anglicka všetky vychytal.

City sa nakoniec tešilo zo šťastnej remízy. Tú zariadil v 90. minúte Balotelli, ktorý premenil nariadenú penaltu.

4. Rekord Bayernu

Napriek tomu, že v Lige majstrov sa Bayernu nedarilo a prehral v Borisove 1:3, v Bundeslige ešte nestratil ani bod.

Po siedmich kolách má na konte sedem víťazstiev a pred druhým Frankfurtom vedie o päť bodov.

Sedem víťazstiev na úvod sezóny je zároveň vyrovnaním rekordu nemeckej ligy. Doteraz sa podobný vstup podaril len trom klubom.

5. Smoliarsky týždeň Dortmundu

Nemecký majster v dvoch zápasoch minulého týždňa siahal na víťazstvo, ale zakaždým získal len po bode. Najprv v stredajšom zápase na ihrisku Manchestru City viedol do 90. minúty, keď z penalty vyrovnal Balotelli. O štyri dni neskôr viedol na ihrisku Hannoveru od polovice prvého polčasu až do 86. minúty, v ktorej vyrovnal Diouf.

Domov»Futbal»Týždeň vo futbale: Chuligáni napadli hráčov Trnavy