Traktor ukončil víťaznú šnúru Sibiru, Omsk prehral s Dinamom 3:7

vľavo Konstantin Panov, v popredí Stanislav Čistov  (obaja Traktor Čeľabinsk).
vľavo Konstantin Panov, v popredí Stanislav Čistov (obaja Traktor Čeľabinsk). (Autor: archív TASR)
TASR|8. jan 2015 o 15:50

Víťazná šnúra Novosibirsku sa zastavila na čísle osem, hoci viedol 2:0.

MOSKVA. Hokejisti Dinama Moskva zvíťazili v šlágri štvrtkového programu KHL na ľade Avangardu Omsk jednoznačne 7:3. Dvoma gólmi sa pod výhru hostí podpísali Mat Robinson a Kaspars Daugavinš.

Víťazná šnúra Novosibirsku sa zastavila na čísle osem. Sibir viedol na klzisku Traktoru Čeľabinsk v polovici stretnutia 2:0, ale náskok neudržal a podľahol domácim 2:3 po predĺžení. Rozhodujúci gól strelil v 62. minúte kanadský útočník Francis Paré.

KHL - štvrtok - sumáre:

Avangard Omsk - Dinamo Moskva 3:7 (0:1, 2:3, 1:3)

Góly: 32. Pervušin, 38. Popov, 56. Gustafsson - 9. a 60. Robinson, 50. a 55. Daugavinš, 31. Pestuško, 31. Cvetkov, 36. Žerdev

Traktor Čeľabinsk - Sibir Novosibirsk 3:2 pp (0:0, 1:2, 1:0 - 1:0)

Góly: 34. Kručinin, 56. Glinkin, 62. Paré - 21. Enlund, 29. Šumakov

Jugra Chanty-Mansijsk - Metallurg Novokuzneck 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)

Góly: 8. Magogin, 19. Maxwell, 49. Čibisov - 24. Skladničenko

Atlant Mytišči - Medveščak Záhreb 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)

Góly: 40. Jarullin, 58. Levickij - 6. St. Pierre, 23. McLean, 56. Segal

Domov»Hokej»KHL»Traktor ukončil víťaznú šnúru Sibiru, Omsk prehral s Dinamom 3:7