Piatok, 5. marec, 2021Meniny má Fridrich

Športový víkend východniarov - servis výsledkov a faktov

(Autor: SITA/Ivan Fleischer)
Klaudia Jurkovičová|Publikované 8. sep 2018 o 12:43

Ako sa skončili zápasy a podujatia v jednotlivých športoch.

NEDEĽA

Futbal

II. liga, 8. kolo

FC Lokomotíva Košice - MŠK Žilina B 1:3 (1:1) - Góly: 29. Jano - 15. a 57. Kopas, 81. Tomič. Rozhodoval: Chromý, ŽK: Hovančík - Minárik, 285 divákov

III. liga Východ, 8. kolo

Bardejovská Nová Ves - Veľké Revištia 0:1 (0:1) - 31. Ivanov

Snina - Krompachy 1:0 (1:0) - 24. Svistun

IV. liga Sever, 8. kolo

Poprad B - Záhradné 4:0 (2:0) - 38. Ujčík, 42. (pok.) Gajan, 47. Maťaš, 79. Urbanič

Sabinov - Raslavice 1:6 (0:3) - 22. (vlastný) Demko, 33. a 64. Šinaľ, 37. Kozák, 55. Guman, 74. Vasiľko, 87. Lipták

Nižný Hrušov - Medzilaborce 3:2 (2:1) - 25. Samsely, 33. a 86. Horský, 35. Kotľár, 79. (pok.) Potoma

Svit - Ľubotice 3:1 (1:0) - 2. Guziar, 64. a 77. Joppa, 68. Majirský

Zámutov - Fintice 0:1 (0:1) - 24. Silvai

Spišské Podhradie - Soľ 3:1 (3:0) - 13. Ferenc, 26. Slejzák, 32. Komara, 54. Križanovský

Gerlachov - Kračúnovce 1:1 (1:0) - 22. Stachura, 82. Lukáč

IV. liga Juh, 8. kolo

Čaňa - Krásnohorské Podhradie 4:1 (2:0) - 1. Steininger, 8. Peťovský, 71. Rencsok, 74. (pok.) Stankovič, 81. Klimek

Pavlovce nad Uhom - Kechnec 3:2 (2:0) - 22. Horňak, 33. Masnica, 47. Jurčo, 77. Princz, 90. Varga

Kalša - Čičarovce 5:0 (4:0) - 19. Zeher, 33. Capík, 39. Vajda, 43. Seman, 82. Špišák

Sokoľany - Geča 4:4 (1:2) - 25. Sarvaš, 41. a 55. Molnár, 45. Majoroš, 57. Leško, 60. Čontošfalský, 85. Pach, 88. Fabrici

Petrovce nad Laborcom - Rudňany 1:2 (1:0) - 42. Šaffo, 66. Zelenický, 85. Bdžoch

Veľké Kapušany - Sobrance 0:2 (0:2) - 12. Köver, 32. Bandurovych

Medzev - Topoľany 3:1 (1:1) - 6. Michaliv, 16. Zosenko, 59. Ribár, 88. Leško

TU Košice - Strážske 4:1 (4:0) - 2. a 38. Vysočan, 25. Veľas, 34. Horňák, 60. Turčík

V. liga Košicko-gemerská, 6. kolo

Seňa - Ždaňa 1:2 (0:1), Budimír - Veľká Ida 5:1 (2:1), Bidovce - Čečejovce 1:3 (1:2), Perín - Haniska 3:0 (1:0), Ťahanovce - Košická Nová Ves 0:1 (0:0), Malá Ida - Poproč 2:2 (2:1)

V. liga Zemplínska, 6. kolo

Cejkov - Parchovany 5:0 (3:0), Malý Horeš - Lastomír 1:0 (0:0), Nacina Ves - Močarany 0:2 (0:1), Zemplínska Teplica - Vinné 3:1 (1:0), Streda nad Bodrogom - Michaľany 1:1 (0:0), Krišovská Liesková - Čierna nad Tisou 3:1 (2:1), Kráľovský Chlmec- Úpor 4:1 (2:0)

V. liga Vihorlatsko-Dukelská, 6. kolo

Belá nad Cirochou - Ulič 4:1 (2:0), Kamenica nad Cirochou - Stakčín 4:1 (3:0), Vyšný Žipov - Hencovce 0:0 (0:0), Rudlov - Brekov 1:1 (1:0), Bystré - Sačurov 3:1 (2:0), Sečovská Polianka - Jasenov 0:1 (0:1)

V. liga Šarišská, 6. kolo

Kurima - Dubinné 1:2 (0:1), Široké - Koprivnica 1:0 (1:0), Pušovce - Gaboltov 2:2 (2:1), Veľký Šariš - Kamenica 0:1 (0:1), Bardejov-Dlhá Lúka - Chminianska Nová Ves 1:2 (0:0), Čirč - Demjata 2:0 (1:0), Župčany - Ražňany 3:1 (1:0)

V. liga Podtatranská, 6. kolo

Odorín - Levoča 0:2 (0:1), Nálepkovo - Ľubica 5:1 (4:1), Kluknava - Hrabušice 2:1 (2:1), Spišská Stará Ves - Vysoké Tatry 5:1 (2:0), Veľká Lomnica - Olcnava 5:0 (1:0), Hranovnica - Harichovce 2:0 (0:0), Kežmarok - Spišská Belá 4:0 (2:0)

Hádzaná

SEHA liga, 3. kolo

Tatran Prešov - Vardar Skopje 26:27 (10:13) - Najviac gólov: L. Urban 9/3, Číp 6, Lapajne 3 - Borozan 6, Karačič 5, Kristopans 4. Rozhodovali: Boričič, Markovič (Srb.), 7 m hody: 5/3 - 3/3, vylúčení: 1:4

SEHA liga hádzanárov: Tatran Prešov - Vardar Skopje: fotogaléria

10.9.2018

Pohár EHF žien, 1. kolo kvalifikácie, odveta

Iuventa Michalovce (SR) - OTTO Work Force / VOC Amsterdam (Hol.) 30:26 (17:10) - prvý zápas 37:24, do 2. kvalifikačného kola postúpila Iuventa. Zostava a góly Iuventy: Jablonská-Bobaľová, Petkovičová - Kakaščíková 1, Pustá, Štefaniková, V. Kišíková 3, Trúnková 2, Habánková 3, Janičičová 2, Štefanová 1, Holejová 3, Wollingerová 7/4, Holubová, Bajčiová 1, Kompaniecová 3, Fiľková-Trehubová 4 pok. hody: 6/4 - 4/1, vylúčené: 4 - 4, rozhodovali: Kijauskaite a Žaliene (obe Lit.)

MOL liga, predohrávka 4. kola

DHC Plzeň - ŠŠK Prešov 21:19 (10:9) - Najviac gólov: Franzová 5/1, Galušková 4/3, Mudrová 3/1 - Klučková 4/2, Demajová 3, Šutranová 3/1. Pok hody: 9/6 - 4/3, vylúčené: 2 - 2, rozhodovali: Pavlát a Točík (obaja ČR), 227 divákov

Vodné pólo

Medzinárodný turnaj v Ľvove na Ukrajine

O 3. miesto: KVP Nováky (SR) - ŠK Hornets Košice (SR) 7:9 (3:2, 2:3, 1:3, 1:1)

Konečné poradie: 1. Dynamo Ľvov (Ukr.), 2. Bielorusko, 3. ŠK Hornets Košice (SR), 4. KVP Nováky (SR), 5. UFK Ľvov (Ukr.), 6. Ocmer Lodž (Poľ.)

SOBOTA

Futbal

II. liga, 8. kolo

ŠK Odeva Lipany - BŠK Partizán Bardejov 2:0 (0:0) - Góly: 54. Bujňák (z 11 m), 83. Hirka. Rozhodoval: Straka, ŽK: Popovec - Belunek, 650 divákov

FK Dubnica nad Váhom - Slavoj Trebišov 4:2 (2:2) - Góly: 14., 31., 79. Mikuľ (druhý z 11 m), 49. Vujoševič - 28. Vajs, 41. Da Silva. Rozhodoval: Ruc, ŽK: Václav, Krela, Štefánek - Vojtovič, Vajs, 650 divákov

1. FC Tatran Prešov - FK Inter Bratislava 1:2 (1:2) - Góly: 28. Luberda - 32. a 38 Fedor (prvý z 11 m). Rozhodoval: Horváth, ŽK: Petko, Kačala - Labuda, Šulc, ČK: 90. Kraľovič (Prešov) za držanie - 66. Labuda (Inter) po druhej ŽK, 512 divákov

FK Poprad - KFC Komárno 0:2 (0:1) - Góly: 35. a 62. Nurkovič. Rozhodoval: Ihring, ŽK: Streňo, Pajer - Ondruš, Nurkovič, Zemko, 1311 divákov

III. liga Východ, 8. kolo

Vranov nad Topľou - Šarišské Michaľany 2:1 (2:1) - 7. Babjak, 32. Kohút, 33. Petruk

FC Košice - Svidník 3:1 (1:1) - 22. (pok.) Dobias, 42. Košč, 66. Vilčko, 74. Bavoľár

Humenné - Stropkov 1:1 (1:0) - 17. Radovanović, 74. Polaščík

Maria Huta - Tatran Prešov jun. 1:2 (1:2) - 6. (pok.) Labun, 32. Štefaník, 43. Dziak

Giraltovce - Plavnica 2:1 (1:0) - 4. Sepeši, 54. Reľovský, 55. Tomko

IV. liga Sever, 8. kolo

Stará Ľubovňa - Ptičie 3:0 (2:0) - 3. Selep, 28. a 53. Kyšeľa

V. liga Vihorlatsko-Dukelská, 6. kolo

Borov - Pakostov 2:1 (1:1) - 8. a 55. Kuruc, 29. Jalčák

Hádzaná

Slovnaft handball extraliga, 2. kolo - Piešťany - Prešov

MHK Piešťany - Tatran Prešov 34:31 (15:15) - Najviac gólov: Polakovič a Laho po 8/2, Szapu 5 - Carapkin 9, M. Šárpataky 6/2, Kríž a A. Radčenko po 5 pok. hody: 6/4 - 4/3, vylúčení: 3 - 4, rozhodovali: Bačik a R. Nagy, 410 divákov

Pohár EHF žien 2018/2019, 1. kolo kvalifikácie, prvý zápas

OTTO Work Force / VOC Amsterdam (Hol.) - Iuventa Michalovce (SR) 24:37 (13:20), hralo sa v Michalovciach. Zostava a góly Iuventy: Jablonská-Bobaľová, Petkovičová - Kakaščíková, Pustá 1, Štefaniková 2, V. Kišíková, Trúnková 3, Habánková 5, Janičičová 2, Štefanová 1, Holejová 4/1, Wollingerová 6/3, Holubová, Bajčiová 1, Kompaniecová 8, Fiľková Trehubová 4 pok. hody: 1/1 - 6/4, vylúčené: 3 - 3, rozhodovali: Kijauskaite a Žaliene (obe Lit.)

Amsterdam – Iuventa Michalovce : fotogaléria

8.9.2018

Beh

Košice Night Run 2018

- bežalo sa v piatok večer

Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Viktor Starodubcev (Ukr./JM Demolex IPhone Bardejov) 31:48 min, 2. Tomáš Mušinský (KOB ATU Košice) 32:32, 3. Michal Lami (ESET) 32:33

Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Katarína Lamiová (ESET) 38:48, 2. Denisa Martonová 40:47, 3. Viktória Pappová (MBK Veľké Kapušany) 41:37

Súvisiace články