Streda, 16. júna, 2021Meniny má Blanka, Bianka

Slovan čaká ďalší trip, chce vyhrať aspoň dva zápasy

(Autor: SME - Gabriel Kuchta)
SITA|25. okt 2013 o 14:47

Hokejisti Slovana Bratislava začnú v sobotu o 15.00 h SELČ šnúru štyroch stretnutí u súperov proti Severstaľu Čerepovec.

BRATISLAVA. Hokejisti Slovana Bratislava po dlhej sérii šiestich domácich duelov v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) začnú v sobotu o 15.00 h SELČ šnúru štyroch stretnutí u súperov na ľade Severstaľu Čerepovec. V piatok popoludní do Ruska odletelo spolu 25 hráčov - dvaja brankári, ôsmi obrancovia a 15 útočníkov.

Priamo v Čerepovci sa k tímu pripojí aj najnovšia akvizícia "belasých" - útočník Branko Radivojevič. Zverenci trénera Rostislava Čadu po súboji v Čerepovci proti miestnemu Severstaľu nastúpia v pondelok v Jaroslavli, o ďalšie dva dni neskôr v Mytiščiach a sériu ukončia v piatok 1. novembra v Petrohrade. "Určite by sme chceli aspoň dva zápasy na výjazde vyhrať," vyhlásil Peter Ölvecký. Do Bratislavy sa hráči Slovana vrátia v noci z piatka na sobotu.

Káder Slovana Bratislava pre nasledujúce štyri stretnutia u súperov (zdroj: hcslovan.sk):

Brankári: Jaroslav Janus, Miroslav Kopřiva

Obrancovia: Ján Brejčák, Zdeněk Kutlák, Vladimír Mihálik, Tomáš Mojžíš, Michal Sersen, Jonathan Sigalet, Martin Škoula, Martin Štajnoch

Útočníci: Milan Bartovič, Mário Bližňák, Libor Hudáček, Marko Daňo, Michal Vondrka, Roman Kukumberg, Andrej Kudrna, Tomáš Matoušek, Juraj Mikúš, Tomáš Mikúš, Michel Miklík, Richard Mráz, Tomáš Netík, Peter Ölvecký, Branko Radivojevič, Andrej Šťastný

Súvisiace články