Utorok, 2. marec, 2021Meniny má Anežka

Rýchla smr(š)ť v Pezinku

Sportnet|Publikované 14. jan 2009 o 00:00

Po víťazstve v dôležitom zápase doma s Chemosvitom Poprad a zabezpečení účasti v prvej šestke sa spišskonovoveskí basketbalisti chceli pokúsiť o

prekvapenie v Pezinku. Už po prvej desaťminútovke bolo prakticky rozhodnuté.

SP. NOVÁ VES. Žiadny veľký výsledok Spišiaci v Pezinku neurobili. Veď už po úvodnej desaťminútovke bolo 32:14 pre domácich a bolo o všetkom rozhodnuté.

Ťažko

Nechýbalo veľa, aby Novovešťania inkasovali nepopulárnu stovku. Skóre sa zastavilo na čísle 98, kým hostia nazbieral len 79 bodov.

"Pezinčania si veľmi rýchlo vytvorili dostatočný náskok, ktorý už potom len s prehľadom udržiavali. Nám sa nedarilo v obrane a vôbec nevychádzala streľba z diaľky. Bol to pre nás veľmi ťažký zápas, keď už od začiatku súper bodovo odskočil," vrátil sa k stretnutiu v Pezinku kapitán BK 04 AC LB Spišská Nová Ves Marcel Madaj.

Uspokojenie?

Účasť v prvej šestke už mali pred Pezinkom istú. Možno práve fakt, že už sa nič nemôže stať, sa podpísal pod rýchlu smr(š)ť v Pezinku.

"Možno podvedome. No do zápasu nemôžeme ísť s tým, že už niekde sme a nič sa nemôže stať. Predsa len sa chceme v tabuľke dostať niekam vyššie, aby na play-off sme mali čo najlepšiu pozíciu," uviedol M. Madaj.

Budú v telke

Najbližší zápas odohrali Novovešťania za asistencie kamier. Je to veľká príležitosť predstaviť sa pred celým Slovenskom na televíznych obrazovkách. Lenže diváci v hale už teraz zúria. Naposledy sa kamery s pódiami v stretnutí proti Banskej Bystrici rozložili hneď pri palubovke. Niektorí diváci len s obmedzením videli na palubovke čo-to.

Súvisiace články