Pondelok, 14. júna, 2021Meniny má Vasil

Program OH: štvrtok, 19. augusta

Sportnet|13. aug 2004 o 13:25

Podrobný program OH 2004 Atény

Podrobný program Hier XXVIII. olympiády (začiatky súťaží sú uvedené v SELČ):

===================
19. AUGUSTA - ŠTVRTOK
===================
ŠERM

9.00 šabľa M družstvá - kvalifikácia
11.30 šabľa M družstvá - semifinále
18.40 šabľa M družstvá - finále

DŽUDO

9.30 M do 100 kg a Ž do 78 kg - kvalifikačné súboje a opravy
15.30 M do 100 kg a Ž do 78 kg - semifinále a finále

VZPIERANIE

9.30 do 77 kg M - B-skupina
12.00 do 69 kg Ž - B-skupina
15.30 do 69 kg Ž - finále
19.00 do 77 kg M - finále

VESLOVANIE

7.30 dvojskif žien - ľahké váhy (semifinále)
7.50 dvojskif mužov - ľahké váhy (semifinále)
8.10 štvorveslica mužov bez kormidelníka - ľahké váhy(semifinále)
8.30 párová štvorveslica mužov (semifinále)
8.50 dvojskif mužov - ľahké váhy (semifinále)
9.10 skif žien (B-finále)    
9.20 skif mužov (B-finále)
9.30 dvojveslica žien bez korm. (B-finále)
9.40 dvojveslica mužov bez korm. (B-finále)
9.50 dvojskif žien (B-finále)
10.00 dvojskif mužov (B-finále)
10.10 štvorveslica mužov bez korm. (B-finále)
10.20 skif žien (C-finále)
10.30 skif mužov (C-finále)
10.40 skif žien (D-finále)
10.50 skif mužov (D-finále)
11.00 skif mužov (E-finále)

STREĽBA

MUŽI
8.00 bežiaci terč - VzBT 30+30 (II. časť kvalifikácie)
11.30 bežiaci terč - VzBT 30+30 (finále)

ŽENY
9.00 skeet (kvalifikácia)
13.30 skeet (finále)

STOLNÝ TENIS

10.00 štvorhra žien (semifinále)
12.00 štvorhra mužov (štvrťfinále)
17.00 dvojhra žien (štvrťfinále)

BEDMINTON

8.00 dvojhra žien (zápas o 3. miesto)     
9.00 štvorhra mužov (semifinále)
10.20 miešaná štvorhra (o 3. miesto)
13.00 dvojhra žien (finále)
14.30 štvorhra mužov (semifinále)
15.50 miešaná štvorhra (finále)

HÁDZANÁ

ŽENY
13.30 B-skupina: Angola - Kórejská republika
15.30 A-skupina: Grécko - Čína
18.30 A-skupina: Brazília - Ukrajina
20.30 B-skupina: Španielsko - Dánsko

BASKETBAL

MUŽI
8.00 A-skupina: Srbsko a Č. Hora - Nový Zéland
10.15 A-skupina: Taliansko - Španielsko
13.30 B-skupina: USA - Austrália
15.45 B-skupina: Portoriko - Angola
19.00 A-skupina: Argentína - Čína
21.15 B-skupina: Grécko - Litva

VODNÝ SLALOM

9.00 kvalifikácia C2 - 1. kolo (Pavol a Peter Hochschornerovci)
9.40 kvalifikácia K1 muži - 1. kolo (Ján Šajbidor)
11.00 kvalifikácia C2 - 2. kolo
11.40 kvalifikácia K1 muži - 2. kolo

VOLEJBAL

MUŽI:
8.00 B-skupina: Taliansko - Austrália
10.00 B-skupina: Holandsko - Brazília
13.00 A-skupina: Poľsko - Francúzsko
15.00 A-skupina: Srbsko a Čierna Hora - Tunisko
18.30 A-skupina: Argentína - Grécko
20.30 B-skupina: Rusko - USA

SOFTBAL

8.30 Taiwan - Čína
11.00 USA - Grécko
16.00 Japonsko - Taliansko
18.30 Kanada - Austrália

PLÁVANIE

9.00 rozplavby 50 m v. sp. M
9.33 rozplavby 800 m v. sp. Ž
10.10 rozplavby 100 m mot. M
10.49 rozplavby 200 m znak Ž

18.30 semifinále 50 m v. sp. M
18.39 finále 200 m prsia Ž
18.46 finále 200 m znak M

18.53 semifinále 200 m znak Ž
19.14 finále 200 pol. pr. M
19.20 finále 100 m v. sp. Ž
19.35 semifinále 100 m mot. M

VODNÉ PÓLO

MUŽI
8.30 A-skupina: Srbsko a Čierna Hora - Kazachstan
9.45 A-skupina: USA - Maďarsko
15.30 B-skupina: Španielsko - Austrália
16.45 B-skupina: Taliansko - Nemecko
20.00 B-skupina: Egypt - Grécko
21.15 A-skupina: Chorvátsko - Rusko

TENIS

16.00 dvojhra M - štvrťfinále, štvorhra M - semifinále, dvojhra Ž - štvrťfinále, štvorhra Ž - štvrťfinále

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

8.00 kvalifikačné skupiny M+Ž

BOX

MUŽI
12.30 do 69 kg - 2. kolo
13.30 do 81 kg - 2. kolo
18.30 do 64 kg - 2. kolo
20.30 do 69 kg - 2. kolo

POZEMNÝ HOKEJ

MUŽI
7.30 B-skupina Holandsko - JAR
9.30 A-skupina Pakistan - Kórejská republika
17.00 A-skupina Nemecko - Egypt
17.30 A-skupina Veľká Británia - Španielsko
19.00 B-skupina Nový Zéland - Argentína
19.30 B-skupina Austrália - India

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

20.00 Ž, finále viacboja

JACHTING

12.00 muži - triedy 470 (9. jazda), Mistral (5. jazda), triedy Finn (9. jazda) Laser (7. jazda)
12.05 ženy - triedy Mistral (5. jazda), Europe (7. jazda), 470 (9. jazda), trieda Yngling (9. jazda)
12.40 muži - trieda Mistral (6. jazda)
12.45 ženy - trieda Mistral (6. jazda)
13.15 trieda Laser (8. jazda), muži - trieda 470 (10. jazda)
13.20 ženy - trieda Europe (8. jazda), Europe (8. jazda)
13.30 trieda Finn (10. jazda)
13.35 trieda Yngling (10. jazda)

LUKOSTREĽBA

7.30 individuálne preteky mužov - osemfinále
14.45 individuálne preteky mužov - štvrťfinále
15.45 individuálne preteky mužov - semifinále
16.21 individuálne preteky mužov - o 3. miesto
16.39 individuálne preteky mužov - finále

SITA

Súvisiace články