Nedeľa, 1. augusta, 2021Meniny má Božidara

Oktagon 25: Bahník sa vracia na víťaznú vlnu, súpera knokautuje v 1. minúte

Jakub Bahník víťazí. (Zdroj: Oktagon MMA)
Dávid Lukáč|19. jún 2021 o 18:38

Český bojovník nedal súperovi šancu.

BRNO. Otvárací duel v ľahkej váhe obstarali Jakub Bahník z českého All Sports Academy a izraelský bojovník Ron Becker, pre ktorého to bola premiéra v organizácii Oktagon MMA.

1. kolo

Becker otvára zápas dvoma lowkickmi na prednú nohu, snaží sa o klinč, no Bahník sa z neho vytrháva. Český bojovník triafa pekný zdvihák, ktorým posiela súpera k zemi, pridáva ďalšie údery a prestáva bojovať. Rozhodca však zápas neukončuje, a tak Bahník vysiela opäť ground and pound a víťazí na technické KO už v prvej minúte, keď už rozhodca bol nútený zápas zastaviť.

Výsledok: Jakub Bahník poráža Rona Beckera v 1. kole na TKO (0:48).

Slová víťaza: Vedel som, že si idem pre knokaut a nič iné ma nezaujímalo. Prehral som tu v Brne pred rokom, ale vymazal som to z hlavy. Chcel by som sa predstaviť na Štvanici.

Dávid Lukáč sleduje zmiešané bojové umenia od roku 2008, teda viac ako 12 rokov. Za tú dobu videl tisícky zápasov v MMA, navštívil desiatky turnajov vrátane UFC. Viac ako 5 rokov pôsobil ako redaktor portálu o zmiešaných bojových umeniach SvetMMA. Okrem bojových športov sa zaujíma aj o silové športy či populárny futbal a hokej.

Súvisiace články