Obhajcovia titulu z Miami inkasovali 43 bodov za štvrtinu

(Autor: SITA/AP)
TASR|16. jan 2014 o 07:16

Súhrn výsledkov stredajších stretnutí zámorskej basketbalovej NBA.

NEW YORK 16. januára. Basketbalisti Chicaga Bulls uspeli v zápase zámorskej NBA na palubovke Orlanda Magic 128:125 až po trojnásobnom predĺžení. Hostí k triumfu potiahol 26 bodmi a 19 doskokmi Joakim Noah. Magic prehrali v lige už deviaty zápas za sebou a nepomohol im ani kvalitný výkon nováčika Victora Oladipa, ktorý si s 35 bodmi vytvoril osobné maximum.

Po deviatich prehrách v sérii okúsil chuť víťazstva opäť Boston, Celtics si doma poradili s Torontom 88:83. V drese víťazov sa 25 bodmi a 20 doskokmi prezentoval Jared Sullinger.

Washington Wizards si poradil s obhajcom titulu Miami 114:97, Heat tak prehrali tretí zápas za sebou. V ich drese si prvé minúty v profilige od roku 2009 pripísal na konto pivot Greg Oden.

Orlando - Chicago 125:128 po trojnásobnom predĺžení (20:26, 29:20, 31:27, 21:28 - 10:10, 8:8, 6:9)

Washington - Miami 114:97 (43:18, 26:30, 17:29, 28:20)

Philadelphia - Charlotte 95:92 (24:27, 29:18, 19:23, 23:24)

Boston - Toronto 88:83 (23:25, 22:16, 28:15, 15:27)

Milwaukee - Memphis 77:82 (10:20, 25:22, 25:16, 17:24)

Minnesota - Sacramento 108:111 (23:24, 24:34, 26:25, 35:28)

New Orleans - Houston 100:103 (30:19, 26:26, 25:29, 19:29)

San Antonio - Utah 109:105 (28:25, 22:20, 31:24, 28:36)

Phoenix - Los Angeles Lakers 121:114 (26:27, 28:31, 34:24, 33:32)

Portland - Cleveland 108:96 (26:27, 28:23, 23:25, 31:21)

Golden State - Denver 116:123 (32:35, 26:30, 24:26, 34:32)

Los Angeles Clippers - Dallas 129:127 (30:32, 42:30, 28:36, 29:29)

Domov»Halové športy»Basketbal»Obhajcovia titulu z Miami inkasovali 43 bodov za štvrtinu