Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Na zápas Slovenska s Ukrajinou vlakom za polovicu

Slovenskí futbalisti sú čoraz bližšie k priamej účasti na ME vo Francúzsku. (Autor: TASR)
SITA|Publikované 11. aug 2015 o 11:25

Zákazníci ŽSSK mohli takto so zľavou cestovať aj na júnový víťazný kvalifikačný duel slovenských futbalistov proti Macedónsku (2:1).

BRATISLAVA. Futbalisti Slovenska majú plný počet 18 bodov po dosiaľ absolvovaných šiestich vystúpeniach v C-skupine kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy 2016 a sú čoraz bližšie k priamej účasti vo Francúzsku.

Na zverencov Jána Kozáka čakajú začiatkom septembra tohto kalendárneho roka ďalšie dve predstavenia v tejto eliminácii: v Oviede proti Španielsku (hrá sa v sobotu 5. 9. o 20.45 h) a následne v Žiline s Ukrajinou (v utorok 8. 9. o 20.45 h), ktoré môžu mnohé naznačiť.

V súvislosti s druhým spomenutým súbojom pripravil Slovenský futbalový zväz (SFZ) špeciálnu akciu pre fanúšikov v spolupráci so Železničnou spoločnosťou Slovensko (ŽSSK).

8september2014_ukr_svk_fut_13181771_r3273.jpg

Slovensko vyhralo v minuloročnom dueli s Ukrajinou 1:0. FOTO - TASR.

"Kto si kúpi cestovný lístok ´Vlakom na futbal´ z ktorejkoľvek stanice na Slovensku do Žiliny, môže na tento lístok cestovať späť bezplatne. Pri návrate stačí ukázať vstupenku na futbalový zápas a jednosmerný lístok s označením ´Vlakom na futbal´. Zľava platí vo vnútroštátnej preprave v druhej vozňovej triede. Lístok ´Vlakom na futbal´ je k dispozícii v cene jednosmerného obyčajného cestovného do Žiliny, cesta z Bratislavy tam aj späť spolu vyjde v sume 9,38 eura, z Košíc 10,94 eura. Lístok sa nevzťahuje na vlaky InterCity ani SuperCity, miestenky, lôžka, ležadlá a batožiny sa platia v plnej výške," priniesol web SFZ oficiálny oznam Železničnej spoločnosti Slovenskej republiky.

Zákazníci ŽSSK mohli takto so zľavou cestovať aj na júnový víťazný kvalifikačný duel slovenských futbalistov proti Macedónsku (2:1).

"Chcete sa v Žiline zdržať? Naspäť je možné cestovať do polnoci z 9. na 10. septembra. Lístok na cestu tam platí 8. septembra. Železničná spoločnosť Slovensko pripravuje aj mimoriadne vlaky po stretnutí s Ukrajinou zo Žiliny, presný cestovný poriadok ešte zverejní," doplnil informácie web SFZ.

Autor: SITA

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.