Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

KOLEKTÍVNE ŠPORTY

Sportnet|Publikované 14. aug 2008 o 22:00

MUŽI: A-skupina: Austrália - Irán 106:68, Litva - Rusko 86:79, Argentína - Chorvátsko 77:53. B-skupina: Nemecko - Španielsko 59:72, Angola - Čína

68:85, USA - Grécko 92:69.

HÁDZANÁ

MUŽI: A-skupina: Poľsko - Brazília 28:25 (14:15), Čína - Španielsko 22:36 (12:16), Francúzsko - Chorvátsko 23:19 (11:9). B-skupina: Nemecko - Egypt 25:23 (14:14), Kórejská republika - Island 22:21 (10:9), Dánsko - Rusko 25:24 (10:10).

VOLEJBAL

MUŽI: A-skupina: Taliansko - Venezuela 3:0 (21, 20, 21), Čína - Japonsko 3:2 (20, 23, -17, -16, 10), Bulharsko - USA 1:3 (27, -21, -14, -24). B-skupina: Nemecko - Egypt 3:0 (27, 21, 21), Brazília - Rusko 1:3 (22, -24, -29, -19), Poľsko - Srbsko 3:1 (29, -22, 22, 21).

VODNÉ PÓLO

MUŽI: A-skupina: Maďarsko - Španielsko 8:5 (2:3, 4:2, 0:0, 2:0), Čierna Hora - Grécko 10:6 (3:1, 2:1, 5:2, 0:2), Austrália - Kanada 8:5 (2:3, 2:1, 3:1, 1:0). B-skupina: Chorvátsko - Nemecko 13:5 (4:1, 3:2, 2:1, 4:1), USA - Srbsko 2:4 (0:0, 1:2, 0:2, 1:0), Čína - Taliansko 7:19 (2:5, 2:5, 1:4, 2:5).

POZEMNÝ HOKEJ

ŽENY: A-skupina: Čína - Holandsko 0:1 (0:1), Španielsko - Kórejská republika 2:1 (2:0), Juhoafrická republika - Austrália 0:3 (0:1). B-skupina: USA - Nemecko 2:4 (1:1), Japonsko - Argentína 1:2 (0:0), Nový Zéland - Veľká Británia 1:2 (1:1).

SOFTBAL

Čína - Austrália 1:3, Japonsko - Holandsko 3:0, Taiwan - Venezuela 3:0, Kanada - USA 1:0 - prerušené.

BEJZBAL

Holandsko - USA 0:7, Taiwan - Japonsko 1:6, Kuba - Kanada 7:6.

STOLNÝ TENIS

MUŽI: A-skupina: Austrália - Čína 0:3, Rakúsko - Grécko 3:0, Čína - Rakúsko 3:0, Grécko - Austrália 3:0. B-skupina: Nemecko - Kanada 3:0, Chorvátsko - Singapur 3:1, Nemecko - Singapur 3:1, Chorvátsko - Kanada 3:0. C-skupina: Kórejská republika - Taiwan 3:1, Švédsko - Brazília 3:0. D-skupina: Japonsko - Hongkong 3:0, Nigéria - Rusko 3:2.

ŽENY: A-skupina: Čína - Rakúsko 3:0, Chorvátsko - Dominikánska republika 3:1. B-skupina: Singapur - Holandsko 3:0, USA - Nigéria 3:0. C-skupina: Hongkong - Rumunsko 3:0, Nemecko - Poľsko 1:3, Hongkong - Nemecko 3:0, Rumunsko - Poľsko 3:2. D-skupina: Kórejská republika - Austrália 3:0, Španielsko - Japonsko 2:3, Kórejská republika - Japonsko 3:0, Španielsko - Austrália 3:0.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.