Nedeľa, 7. marec, 2021Meniny má Tomáš

IV. a V. liga: Humenné a Medzev budú zimovať ako suverénni lídri

Ilustračná fotografia. (Autor: TASR/AP)
Jozef Mačejovský|Publikované 5. nov 2017 o 18:38

Štvrtá a piata futbalová liga pokračovali ďalšími zápasmi.

IV. liga

Sever, 16. kolo

Poprad B – Kračúnovce 3:1 (2:0), G: Mičko, Šuľa, Ujčík – Peržel,

Gerlachov – Pušovce 6:0 (4:0) G: Stachura 5, Balužinský,

Ptičie – Záhradné 1:4 (0:3), G: Veselovskyy – Straka, Angelovič 2, Bašista,

Zámutov – Humenné 1:4 (0:3), G: Hajduk – Voroňák, Sališ, Komjatý, Radojević,

Ľubotice – Raslavice 1:2 (0:1), G: Michniewicz – Kozák, Janík,

Sp. Podhradie – Radvaň n/L 4:0 (1:0), G: Maliňák 2, Ferenc 2 (druhý z 11 m),

Fintice – V. Šariš – zápas odložený na 12.11.2017,

Medzilaborce – Soľ – zápas odložený na 12.11.2017.

1. Humenné 16 15 1 0 51:6 46
2. Poprad B 16 11 2 3 59:18 35
3. Gerlachov 15 10 3 2 39:19 33
4. Záhradné 16 10 2 4 37:16 32
5. Sp. Podhradie 16 10 0 6 38:26 30
6. Raslavice 16 9 1 6 34:30 28
7. Soľ 15 7 2 6 17:22 23
8. Kračúnovce 16 6 3 7 27:22 21
9. Radvaň n/L 15 6 2 7 20:26 2
10. Fintice 15 6 1 8 16:40 19
11. Ptičie 16 5 3 8 29:34 18
12. Ľubotice 16 5 3 8 24:30 18
13. Medzilaborce 15 5 2 8 27:40 17
14. Zámutov 16 3 2 11 14:31 11
15. V. Šariš 15 3 1 11 19:32 10
16. Pušovce 16 0 0 16 8:67 0

Juh, 16. kolo

Krh. Podhradie – Medzev 2:0 (2:0), G: Mészner 2,

Rudňany – Sobrance 0:0

Topoľany – Čičarovce 4:0 (3:0), G: D. Lörinc, Škultéty, Duška, Mižík,

M. Ida – Kechnec 3:2 (1:2), G: Seman 2, Leško – Jurčo, D. Horváth,

Petrovce n/L – Čaňa 4:4 (2:2), G: Lakatoš 2, Hudák, Tkáč (z 11 m) – Almáši 2, Ohman, Török,

Prečítajte si tiež:
V derby žiarili brankári

Strážske – Kalša 2:1 (0:1), G: Ivanko, Stach – Seman,

Sokoľany – Geča 73 3:1 (1:1), G: Lukáč, Varga, Miškovič – Buzoga, ČK: Török (hostia),

V. Kapušany – Maria Huta 1:0 (1:0), G: Voloshynskyi.

1. Medzev 16 13 0 3 54:19 39
2. Kalša 16 10 2 4 43:18 32
3. Maria Huta 16 10 1 5 31:15 31
4. Strážske 16 10 1 5 37:36 31
5. Sokoľany 15 9 2 4 30:21 29
6. Sobrance 16 8 4 4 44:20 28
7. Geča 73 16 9 1 6 36:29 28
8. Čaňa 16 7 5 4 48:26 26
9. Topoľany 16 7 2 7 26:31 23
10. Petrovce n/L 16 6 4 6 32:35 22
11. Rudňany 16 4 5 7 23:29 17
12. Krh. Podhradie 16 4 5 7 22:34 17
13. M. Ida 15 4 1 10 18:41 13
14. V. Kapušany 16 3 3 10 13:27 12
15. Čičarovce 16 2 2 12 12:41 8
16. Kechnec 16 1 2 13 16:63 5

V. liga

Košicko-gemerská, 14. kolo

Gem. Hôrka – Seňa 1:2 (1:1), G: Váradi – Schnurer 2,

Ždaňa – Haniska 3:3 (1:2), G: Miščík, Demko, Vaľa – Nagy, Laczko, Papuga,

Poproč – Kokšov – Bakša 4:0 (2:0), G: Lackaň, Veselý 2, Paulinsky (z 11 m),

V. Ida – Ťahanovce 0:3 (0:2), G: Pačut, Palko, Farkaš,

TU Košice – Koš. N. Ves 2:2 (1:1), G: M. Hlivák, Marcin – Havrila, Vavrák,

Čečejovce – Perín 0:0 (0:0).

1. Čečejovce 13 10 2 1 36:10 32
2. TU Košice 13 9 3 1 31:6 30
3. Ťahanovce 13 9 1 3 34:14 28
4. Perín 13 8 2 3 26:20 26
5. Poproč 13 6 4 3 28:19 22
6. Koš. N. Ves 13 6 2 5 20:15 20
7. V. Ida 13 5 1 7 23:32 16
8. Seňa 13 5 1 7 23:35 16
9. Ždaňa 13 4 2 7 25:32 14
10. Haniska 13 4 1 8 28:27 13
11. Kokšov – Bakša 13 4 1 8 16:23 13
12. Košice B 12 2 4 6 23:18 10
13. Gem. Hôrka 13 0 0 13 5:67 0

Zemplínska, 14. kolo

Cejkov – M. Horeš 5:0 (4:0), G: Panda, Blanár (z 11 m), Dolgoš 2, Paľovčík,

Borša – Parchovany 2:1 (1:0), G: M. Nagy, Burčak – M. Hvozdík,

Pavlovce n/U – Úpor 2:0 (0:0), G: Kotľar, Išky,

Michaľany – Močarany 0:3 (0:1), G: Pavlik, Pavlov 2,

Lastomír – Vinné 3:1 (1:1), G: Verbič 2, Porvaz – Firda,

Čierna n/T – Nacina Ves 3:0 (1:0), G: Pituk, Varga, Džerenga,

Streda n/B – Kr. Chlmec 1:4 (0:1), G: Bučko – Ujházi 2, Ballók, Porvaz.

1. Pavlovce n/U 14 11 2 1 61:14 35
2. Kr. Chlmec 13 11 1 1 54:9 34
3.Cejkov 14 10 2 2 36:15 32
4. Úpor 13 8 1 4 33:17 25
5. Močarany 14 7 2 5 21:23 23
6. Lastomír 14 7 1 6 22:26 22
7. Čierna n/T 14 7 0 7 27:28 21
8. Nacina Ves 14 5 2 7 17:24 17
9. Parchovany 14 5 1 8 16:45 16
10. Vinné 14 4 3 7 13:25 15
11. Borša 14 5 0 9 21:40 15
12. M. Horeš 14 4 0 10 22:27 12
13. Michaľany 14 3 0 11 14:41 9
14. Streda n/B 14 2 1 11 10:33 7

Šarišská, 14. kolo

Gaboltov – Demjata 4:1 (1:1), G: Vaľko 3 (tretí z 11 m), Pavol Javorský – Kaperák,

Kamenica – V. Lipník 5:1 (2:1), G: Dinis, Andraščík, Krajňák, Seman, Minár – Irha,

Kendice – Široké 1:4 (1:1), G: M. Baran – Kostelnik (z 11 m), Maliňák, Mariňák, Poliaček (z 11 m),

St. Ľubovňa – D. Lúka 1:0 (1:0), G: Bilý,

Koprivnica – Župčany 3:2 (1:2), G: Garnovdi, Palko, Cvoreň – D. Petruška, Krempaský,

M. Šariš – Ražňany 2:3 (0:2), G: Halčák, Vajda – Bilý, Dužda, Durilla,

Dubinné – Čirč 2:4 (0:1), G: Soušek, Pisarik – Ľ. Gajdoš, Grajzinger, Pekár, Miko.

1. Čirč 14 12 1 1 56:11 37
2. Ražňany 14 11 2 1 36:11 35
3. St. Ľubovňa 14 10 1 3 24:13 31
4. Župčany 14 9 0 5 40:23 27
5. Demjata 14 8 1 5 25:20 25
6. Kamenica 14 8 0 6 36:24 24
7. D. Lúka 14 7 2 5 15:20 23
8. Koprivnica 14 6 1 7 29:30 19
9. Dubinné 14 5 0 9 26:37 15
10. Široké 14 3 5 6 22:32 14
11. Gaboltov 14 4 1 9 24:37 13
12. M. Šariš 14 3 1 10 21:44 10
13. Kendice 14 2 1 11 13:35 7
14. V. Lipník 14 2 0 12 16:46 6

Podtatranská, 16. kolo

Helcmanovce – Nálepkovo 0:2 (0:0), G: Ondrejka, Žonda,

Hrabušice – Ľubica 0:2 (0:0), G: L. Kapral, Sova,

V. Folkmar – Štrba 2:5 (2:1), G: Basa, Vida – Husár 3, Červený (vl.), Tkáč,

Kežmarok – Harichovce 1:0 (1:0), G: Džadoň,

V. Tatry – Sp. Belá 1:2 (1:1), G: Šimšaj – Siska, Barnáš,

Olcnava – Hranovnica 3:3 (2:1), G: Olejník 2, Geletka – Ďurán, Maťaš, Sabo (z 11 m),

V. Lomnica – Kluknava 2:0 (0:0), G: Bojňanský 2,

Prakovce – Levoča 0:1 (0:0), G: Janečka, ČK: Lešňovský (po 2 ŽK, hostia).

1. Hranovnica 16 11 4 1 63:20 37
2. V. Lomnica 15 11 2 2 44:17 35
3. Sp. Belá 16 11 2 3 39:20 35
4. Kežmarok 16 11 1 4 36:25 34
5. Olcnava 16 9 4 3 39:22 31
6. Nálepkovo 15 9 0 6 46:22 27
7. Ľubica 16 8 3 5 35:22 27
8. Harichovce 16 7 2 7 50:24 23
9. Levoča 16 7 2 7 33:18 23
10. V. Tatry 16 7 1 8 31:19 22
11. Hrabušice 16 7 1 8 42:42 22
12. Kluknava 16 5 3 8 31:27 18
13. Štrba 16 5 2 9 38:37 17
14. Prakovce 16 4 1 11 26:29 13
15. Helcmanovce 16 1 0 15 5:101 3
16. V. Folkmar 16 0 0 16 11:124 0

Vihorlatsko-dukelská, 14. kolo

Borov – Jasenov 2:0 (1:0), G: Kuruc, Bega,

V. Žipov – Pakostov 1:1 (0:1), G: Daňo (z 11 m) – Slavkovský, ČK: Ščerba (hostia),

Seč. Polianka – Kamenica n/C 4:2 (1:2), G: Gaži 4 – Karnaj 2,

Ulič – Sedliská 5:1 (3:1), G: Kočan, Telvak, Janko (z 11 m), P. Korkorec, Čokina – Vožný,

Bystré – Hencovce 0:1 (0:1), G: Demčák,

Kochanovce/Brekov – Stakčín 3:0 (1:0), G: Mišenčík, Rada, Šatník,

N. Hrušov – Sačurov 2:0 (0:0), G: Babjak, M. Baran.

1. N. Hrušov 14 14 0 0 40:6 42
2. Borov 14 10 1 3 41:20 31
3. Bystré 14 7 3 4 20:18 24
4. Sačurov 14 7 2 5 26:22 23
5. Hencovce 14 6 4 4 23:20 22
6. Kamenica n/C 14 6 3 5 23:15 21
7. Kochanovce/Brekov 14 5 5 4 27:16 20
8. Pakostov 14 5 3 6 25:26 18
9. Stakčín 14 4 3 7 13:20 15
10. Jasenov 14 4 2 8 9:18 14
11. Ulič 14 3 4 7 24:33 13
12. V. Žipov 14 3 4 7 18:28 13
13. Seč. Polianka 14 4 0 10 21:48 12
14. Sedliská 14 2 2 10 13:33 8

Súvisiace články