Hokejisti HK Spišská Nová Ves.
Hokejisti HK Spišská Nová Ves. (Autor: TASR)
Sportnet, TASR|24. sep 2024 o 19:50

Spišská Nová Ves nadviazala na výhru nad Trenčínom, Žilina druhý raz za sebou prehrala.

Tipos extraliga - 3. kolo

Žilina - Spišská Nová Ves 2:4 (2:2, 0:0, 0:2)

Góly: 8. Lukosevicius (Varga, Miller), 12. Galamboš (Dej, Pobežal) - 12. Myklucha (Žiak, Andrusiak), 13. Rapáč (Andrusiak, Ford), 55. Hannoun (Šuty, Valach), 58. Rapáč (Šuty)

Rozhodcovia: Crman, Štefik - Ordzovenský, Tvrdoň, vylúčení: 4:5 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0

Diváci: 1915

Žilina: LaCouvee - Gachulinec, Tourigny, Miller, J. Pobežal, Malina, Holenda, Vajko - Mucha, Jones, Kolenič - Fejes, Šmida, Lukosevicius - Mráz, Walega, Varga - Dej, Galamboš, Koyš

Spišská Nová Ves: Mitens - Ališauskas, Žiak, MacKinnon, Romaňák, Valach, Groch, S. Barcík - Rapáč, Ford, Majdan - Hannoun, Myklucha, Andrusiak - Števuliak, Chlán, Džugan - Danielčan, Drábek, Šuty - Frankovič

ŽILINA. Hokejisti HK Spišská Nová Ves zvíťazili na ľade DOXXbet Vlci Žilina 4:2 v utorňajšom zápase 3. kola Tipos extraligy.

Nováčikovi súťaže nestačil k prvému víťazstvu v sezóne ani náskok 2:0, ktorý si vypracoval v prvej tretine.

Na obrate hostí sa tromi asistenciami podieľal útočník Martin Šuty, dva góly strelil kapitán Branislav Rapáč.

Spišiaci bodovali vo všetkých troch zápasoch sezóny, v Žiline nadviazali na nedeľňajšie domáce víťazstvo s Trenčínom 4:1.

Tabuľka: Tipos extraliga

ONLINE: Vlci Žilina - HK Spišská Nová Ves dnes (Tipos extraliga, 3. kolo, utorok, LIVE)

Tipos Extraliga (SR)  2024/2025
24.09.2024 o 17:30
3. kolo
Vlci Žilina
2:4
(2:2, 0:0, 0:2)
60' minúta
Ukončený
Spišská N. Ves
Prehľad
Góly a asistencie: 8. Lukosevicius (Varga, Miller), 12. Galamboš (Dej) – 12. Myklukha (Žiak, Andrusiak), 13. Rapáč (Andrusiak, Ford), 55. Hannoun (Šuty, Valach), 58. Rapáč (Šuty). Rozhodca: Crman, Štefik – Ordzovenský Tvrdoň.
Dnešný výborný zápas vyhrávajú hostia 4:2. Zápas bol veľmi dlho vyrovnaný a vyzeralo to tak, že sa dočkáme predĺženia. Napokon to zlomil Dante Hannoun. Ja sa s vami lúčim a prajem pekný večer.
Koniec zápasu.
59:22
Miller pálil od modrej čiary! Mitens jeho pokus vyráža. Domáci majú veľký tlak!
58:01
Prebiehajú posledné dve minúty tretej tretiny.
57:31
importantDomáci hrajú v šestici!
57:30
Oddychový čas pre tím DOXXbet Vlci Žilina.
57:06
goalSpišská Nová Ves dala gól! Pravdepodobne je rozhodnuté! BRANISLAV RAPÁČ výborne zabojoval pred bránou a po prihrávke od Šutého pridáva štvrtý gól svojho tímu. Asistencie Martin Šuty.
56:07
Hostia sa bránia aktívne.. Držia puk v útočnej tretine.
54:09
goalSpišská Nová Ves dala gól! Hostia idú do vedenia v dnešnom zápase! DANTE HANNOUN sa z ľavej strany natlačil pred Lacouvéeho a dokázal zasunúť puk do brány. Asistencie Martin Šuty, Juraj Valach.
53:47
Tretia tretina sa pomaly blíži ku svojmu koncu. Sledujeme stále výborný hokej.
52:22
Bombu Gachulinca zrazil Mitens na zadný mantinel.
50:22
importantBruno Mráz bol vo veľkej šanci! Mitens vytiahol parádny zákrok a chytil istý gól doméceho mužstva!
48:33
Domáci majú tlak. Mitens je teraz pozorný a drží svoje mužstvo.
47:43
Tourigny pálil od modrej čiary. Jeho pokus konči na zadnom mantineli.
46:27
Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves:
Zackari Andrusiak – 2 min., nedovolené bránenie.
46:13
Valach vyslal tvrdú strelu od modrej čiary! Lacuovée zasahovať nemusel.
46:02
Domáci sa dostali do brejku v oslabení! Kolenič v dobrej šanci nedokázal prekonať Mitensa!
45:35
Vylúčenie v tíme DOXXbet Vlci Žilina:
Rasitslav Dej – 2 min., podrazenie.
45:06
Hostia sa ubránili a sú v plnom počte.
44:28
Domáci nehrajú presilovku vôbec dobre. Hostia sa bránia bez problémov.
43:06
Dante Hannoun – 2 min., podrazenie.
42:13
Veľká šanca hostí! Majdan zakončoval z ľavej strany. Lacouvée jeho pokus vyrazil. Následná dorážka Forda minula domácu bránu.
41:36
Tretia tretina začala veľmi opatrne. Nikto nechce spraviť chybu.
40:32
Hostia sa previnili zakázaným uvoľnením.
40:01
Začala sa tretia tretina.
V druhej tretine sme gól nevideli. Stav zápasu teda zostáva 2:2.
40:00
Druhá tretina sa skončila.
39:46
Juraj Valach zbúral v bránke Lacouvéeho. Zatiaľ nevieme či puk skončil v bráne alebo nie.
39:01
Prebieha posledná minúta druhej tretiny.
38:40
Domáci sa bránia výborne. Andrusiakovu strelu zablokoval telom Miller.
37:09
Hunter Fejes – 2 min., nebezpečná výstroj.
36:58
Jonesovu strelu schoval Mitens v lapačke a prerušil hru.
35:39
Následuje reklamný brejk.
34:42
Rapáč veľmi nebezpečne zakončil. Lacouvée jeho pokus vyrazil reflexívne vyrážačkou.
33:10
importantHunter Fejes sa dostal do samostatného úniku! Netrafil však bránu!
32:27
V druhej tretine je zápas oveľa opatrnejší.
31:16
30:05
importantFejes bol v obrovskej šanci! Jeho zakončenie z tesnej blízkosti letelo nad bránu Mitensa!
29:11
Andrusiak sa dostal do šance z pravej strany. Strelu švihom však Lacouvée pokryl.
27:53
importantMitens vykorčuľoval z brány a netrafil puk ideálne. Lukosevicius sa dostal do dobrej šance, ale netrafil prázdnu bránu!
26:19
Domáci sú v plnom počte.
25:06
Žiak nabil Majdanovi, ktorý z prvej zakončil! Lacouvée sa stihol presunúť a puk betónom vyraziť.
24:19
Bruno Mráz – 2 min., sekanie.
22:55
22:26
Chlán zabojoval a puk vyhodil z pásma.
21:44
Jones tečoval strelu Gachulinca, ale Mitens puk chytil lapačkou a prerušil hru.
21:10
Hostia získali puk a vyhadzujú ho až za bránu Lacouvéeho.
20:55
Juraj Valach – 2 min., podrazenie.
20:01
Začala sa druhá tretina.
Po prvej tretine máme stav zápasu vyrovnaný 2:2. Sledujeme výborný hokej. Uvidíme čo nám ponúkne druhá tretina.
17:01
Majdan s Rapáčom poriadne zahrozili! Lacouvée teraz dobrým zákrokom podržal svoje mužstvo.
16:09
Kamil Walega zakončil z ľavej strany. Jeho pokus chytá Mitens lapačkou.
15:22
Majden tečoval strelu Valacha, ale puk tesne minul bránu domácich.
14:33
Tourigny tvrdo vypálil z pravej strany! Jeho pokus Mitens vyráža.
13:55
Zatiaľ sledujeme výborný hokej z oboch strán.
12:35
goalSpišská Nová Ves dala gól! Spišiaci ani nie za minútu vyrovnávajú stav dnešného zápasu. BRANISLAV RAPÁČ bol na správnom mieste. Po prihrávke od Andrusiaka stačilo poslať puk na bránu. Stav je vyrovnaný 2:2. Asistencie Zackari Andrusiak, Connor Ford.
11:39
goalSpišská Nová Ves dala gól! Hostia bleskovo odpovedajú na druhý domáci gól. OLEKSIY MYKLUKHA presne zakončil po prihrávke od Žiaka a prekonáva prvý krát Lacouvéeho v domácej bráne. Asistencie Adam Žiak, Zackari Andrusiak.
11:28
goalVlci Žilina dali gól! Hostia spravili veľkú chybu.v obrane. Do brejku sa dostal PETER GALAMBOŠ a ten s prehľadom prekonáva Mitensa v bráne hostí. Asistencie Rastislav Dej.
11:14
Majdan výborne zakončil z ľavej strany. Lacouvée jeho pokus chytá efektne lapačkou.
11:03
Valach tvrdo vypálil! Lacouvée dobre podržal puk a nedovolil Fordovi dorážať.
10:17
Miller nahadzoval puk na bránu od modrej čiary. Jeho pokus Mitens reflexívne vyrazil.
09:26
Následuje reklamný brejk,
08:55
Drábek zakončoval z ľavej strany. Lacouvée zasahovať nemusel.
07:40
goalVlci Žilina dali gól! Domáci idú do vedenia v dnešnom zápase! Róbert Varga vyslal tvrdú strelu z pravej strany. Jeho pokus bol zablokovaný. Puk sa však dostal k JARIDOVI LUKOSEVICIUSOVI, ktorý strelou z prvej prekonal Mitensa v bráne hostí. Asistencie Róbert Varga, Kevin Miller.
07:11
Drábek vybojoval puk a vyhodil ho cez všetky čiary.
06:22
Domáci sa usadili v útočnom pásme. Tourignyho bombu od modrej čiary Mitens videl a vyrazil ju.
05:24
Petr Chlán – 2 min., hákovanie.
04:16
Malina nahadzoval puk na Mitensa. Brankár hostí jeho pokus videl a prerušil hru.
03:40
Domáci sa ubránili a sú v plnom počte.
03:08
Hostia sú síce s pukom v útočnom pásme, ale hrajú to len po rohoch.
02:10
Fejes zachytil rozohrávku hostí a puk vyhadzuje cez všetky čiary.
01:40
Kamil Walega – 2 min., krosček.
01:36
Píska sa icing hostí.
01:22
Gachulinec sa dostal k odrazenému puku na osi klziska a tvrdo vypálil. Jeho pokus bol zrazený na zadný mantinel.
00:45
Hostia začali aktívne. Majdanovu strelu Lacouvée dokázal pokryť.
00:01
Úvodné buly získali hostia.
00:01
Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

DOXXbet Vlci Žilina: Lacouvée (Košarišťan) – Tourigny, Gachulinec, Pobežal, Miller, Holenda, Malina, Vajko – Kolenič, Jones, Mucha – Lukosevicius, Šmída, Fejes – Varga, Walega, Mráz – Koyš, Galamboš, Dej
Tréner: Milan Bartovič

HK Spišská Nová Ves: Mitens (Valluš) – Žiak, Ališauskas, Romaňák, Mckinnon, Groch, Valach, Barcík, Frankovič – Majdan, Ford, Rapáč – Andrusiak, Myklukha, Hannoun – Džugan, Chlán Števuliak – Šuty, Drábek, Danielčák
Tréner: Jason O´Leary

Rozhodca: Crman, Štefik – Ordzovenský Tvrdoň.
Vlci Žilina

Zverenci Milana Bartoviča majú na svojom konte po dvoch zápasoch tri body. Doma si poradili s Liptovským Mikulášom tesne 3:2. Druhý zápas odohrali na ľade Nitry a prehrali ho po veľmi dobrom výkone tesne 0:2. Druhý gól inkasovali do prázdnej brány.

HK Spišská Nová Ves

Spišiaci nazbierali o jeden bod viac ako ich dnešný súper. V prvom zápase na ľade Banskej Bystrice prehrali 3:4 po predĺžení. V druhom zápase si na domácom ľade poradili s Duklou Trenčín jasne 4:1. Dnes sa očakáva rýchly a ofenzívny hokej.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.
Domov»Hokej»Slovensko»TIPOS extraliga»Žilinčania nevyužili vydarený úvod, Spišiaci rýchlo vyrovnali a v závere dotiahli obrat