Sobota, 19. júna, 2021Meniny má Alfréd

Herec, za ktorým plače Hollywood, hovorí Thoresen o Radulovovi

Alexander Radulov je jednou z najväčších hviezd KHL. (Autor: Gabriel Kuchta - SME)
SITA|27. mar 2015 o 11:16

Hneď v prvom zápase finále play-off Západnej konferencie KHL došlo ku konfliktu dvoch hviezd súťaže - Alexandra Radulova a Iľju Kovaľčuka.

MOSKVA. Hneď v prvom finálovom stretnutí Západnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy medzi CSKA Moskva a SKA Petrohrad (3:0) prišlo ku konfliktu dvoch hviezd súťaže Alexandra Radulova a Iľju Kovaľčuka.

Z výsledku 0:3 frustrovaný hosťujúci Kovaľčuk prikorčuľoval k útočníkovi CSKA Moskva, ktorý na obrannej modrej čiare rozohral puk. A udrel ho hokejkou do oblasti lýtka.

Zákrok Iľju Kovaľčuka na Radulova začína v čase 00:11.

Radulov spadol na ľad a po chvíli s bolestivou grimasou odkorčuľoval krívajúc na striedačku. Kovaľčuk dostal za úder hokejkou dvojminútový trest.

"Všetko je v poriadku, budem ďalej hrať. Kovaľčukov zákrok? Niekedy ľudia psychicky zlyhajú. Čo už môžete robiť? V rámci pravidiel sa pomstiť. Je potrebné hrať tvrdo, ale podľa pravidiel," citoval Sportbox Radulova.

Zákrok na svojho spoluhráča chceli odplatiť ostatní hokejisti CSKA Moskva. Vášne museli rýchlo tlmiť rozhodcovia.

"Dobre som videl ten moment, keď Iľja Kovaľčuk udrel Radulova. Čo už, Radulov je skvelý herec, za ktorým plače celý Hollywood," zareagoval na incident pre R-Sport útočník SKA Petrohrad Patrick Thoresen.

Súvisiace články