Hádzanári Bardejova na Sečovce nestačili

Sportnet|27. nov 2014 o 00:00

V 1. lige hádzanári HC Bardejov v skupine Východ nestačili na Sečovce.

BARDEJOV. V 8. kole skupinovej 1. ligy mužov Bardejov prehral so Sečovcami o desať gólov. Ako–tak stačil do polčasu, no po prestávke už dominovali Zemplínčania, ktorí majú dobre vyskladané mužstvo zo skúsených hráčov a slušne pripravených mladých.

Jeden z dôležitých momentov nastal za stavu 18:22, domáci nevyužili presilovku a dokonca inkasovali dva góly a v 40. min. bolo zrazu 19:26. Postupne strácali na sile i rýchlosti.

Hrajúci tréner Bardejova Róbert Žemlička vie, kde je potrebné pridať: „Prišli naše individuálne chyby i nepremenené šance. Aj presilovku by sme mali vyhrať, no prehrali sme. Chýbal nám Šimiček i Marcin, šancu dostali mladí, lenže majú strach ísť do súbojov. Sečovský brankár dnes podal veľmi dobrý výkon.“

Bardejov – Sečovce 24:34 (14:16)

Bardejov: Soroka, Hnatko, Benka-Rybár – Choma 1, Varchola 1, Hoclár, Žemlička 5, Varholík 1, Geffert 3, Ratvajský 1, Maťaš 1, Demeš 4, Židišin 7. 7 m hody 1/3. Rozhodovali Gedeon a Vydra pred 270 divákmi.