Bosna prehrala s Brazíliou vlastným gólom z záveru duelu

SITA|28. feb 2012 o 22:12

Futbalisti Bosny a Hercegoviny smoliarsky prehrali v utorkovom medzištátnom prípravnom stretnutí vo švajčiarskom St. Gallene s Brazíliou 1:2.

ST. GALLEN. Futbalisti Bosny a Hercegoviny, ktorí sú jednými zo súperov Slovenska v kvalifikácii o postup do Brazílie na majstrovstvá sveta 2014, smoliarsky prehrali v utorkovom medzištátnom prípravnom stretnutí vo švajčiarskom St. Gallene s Brazíliou 1:2 (1:1).

O prehre zverencov Safeta Sušiča rozhodol vlastný gól obrancu Sašu Papaca v prvej minúte nadstaveného času. Skóre duelu otvoril krátko po úvodnom výkope brazílsky ľavý obranca v službách Realu Madrid Marcelo Vieira da Silva Júnior, v 13. minúte vyrovnal Vedad Ibiševič.