Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Bod by pred zápasom Medzilaborce brali, teraz...

MŠK Spartak Medzilaborce. V tabuľke sa posúva nahor. (Autor: Marián Škuba)
Sportnet|Publikované 17. sep 2012 o 22:00

Medzilaborce remizovali na pôde nováčika v Zámutove 2:2, i keď v 75. minúte ešte viedli o dva góly.MEDZILABORCE. Futbalisti spod Kamjanej cestovali počas víkendu na pôdu nováčika do Zámutova. Po nevydarenom vstupe do sezóny postupne dvíhajú v piatej lige (skupina Sever) hlavu. Neprehrali šesť stretnutí v sérii.

„Hrali sme na 'horúcej' pôde, pred zápasom by sme bod brali, teraz sa nám však máli. Ešte v 75. minúte sme totiž viedli 2:0...,“ obzrel sa stručne za stretnutím Viťo Lukačik.

Vývoj stretnutia bol pre Spartak elitný aj preto, že nováčika zdobí tretia najlepšia defenzíva v súťaži, ktorú držia aj brankár Klamár, či obranca Ovšianik, známi aj z humenského pôsobenia.

„Domácim sme boli vyrovnaným súperom, ale podľa vývoja stretnutia sa nedá nič iné povedať - stratili sme dva body,“ povzdychol si hrajúci tréner.

Káder pokope

Keď mali Medzilaborce bilanciu v sezóne 0 0 3, debatovali sme s koučom Spartaka o príčinách. Súčasnosť hovorí bilanciou 4 2 3.

„Pri našom prvom rozhovore som avizoval, že nás trápil nekompletný káder. Stav sa zlepšil, rady vystužili najmä môj brat Gabriel a brankár Bujdoš. Ak sme všetci, nemáme rešpekt pred žiadnym zo súperov,“ podotkol Viťo Lukačik.

Pred necelými dvoma týždňami slávil medzilaborský futbal 90-ku, k septembrovým oslavám sa pridali aj súčasní aktéri. Výsledkami. Držia sériu šiestich zápasov bez prehry (doma Hanušovce 1:1, Dlhé Klčovo 3:0, Kračúnovce 5:0; vonku N. Hrušov 2:0, V. Šariš 7:0, Zámutov 2:2).

„Aspoň takto sa súčasná generácia pridala k oslavám. Posledný zápas sme už rozobrali, čo ma ešte mrzí, je domáca remíza, lebo vývoj zápasu bol jasne v našich rukách,“ dodal Viťo Lukačik.Autor: Sportnet

Súvisiace články

  • Invalid Date
  • Invalid Date
  • Invalid Date
© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.