Piatok, 26. február, 2021Meniny má Viktor

Tuhý boj o prvé aj o tretie miesto. Súťaž o Najkrajší gól roka 2020 vrcholí

Titanilla Bőd|Publikované 20. jan 2021 o 12:40

Stále môžete podporiť svojho favorita.

BRATISLAVA. Kto bude víťaz? Komu pripravia spoluhráči (alebo spoluhráčky) v šatni veľkolepú oslavu?

V piatok o polnoci sa uzavrie hlasovanie v ankete Futbalnetu o Najkrajší gól roka 2020. V pondelok sa dozviete, ktorý zásah považovali fanúšikovia za najkrajší v minulom roku v amatérskych súťažiach.

O prvé miesto sa vedie tuhý boj medzi dvoma kanoniermi, delí ich iba 30 hlasov.

Tretie miesto môžu reálne dosiahnuť ešte traja strelci – autor gólu, ktorý je momentálne na treťom mieste, má zatiaľ náskok 12 hlasov pred štvrtým a 22 pred piatym kanonierom.

Stále ešte môžete podporiť svojho favorita! Hlasovanie trvá už od 22. decembra a prišlo už viac ako 3800 hlasov.

Hlasovať môžete tu:

Hlasovať môžete z jednej e-mailovej adresy raz za deň. Na prvých troch strelcov čakajú vecné ceny, a zaujímavé ceny máme aj pre hlasujúcich.

Hitparáda desiatky najkrajších gólov zaujala aj najlepších strelcov Fortuna ligy.

„Bol som prekvapený, tie góly padli z veľkých vzdialeností. Boli to nádherné strely, umné riešenia,“ uviedol pre Futbalnet Zsolt Kalmár, kapitán Dunajskej Stredy.

„Či hráte prvú alebo siedmu ligu, hráte futbal s rovnakou radosťou a vášňou,” tvrdí Filip Balaj zo Zlatých Moraviec. Obaja futbalisti skórovali v jesennej časti najvyššej súťaže jedenásťkrát.

Výsledky súťaže vyhlásime v pondelok 25. januára. 

Titanilla Bőd deväť rokov viedla športové oddelenie a bola zástupkyňou šéfredaktora v denníku Új Szó. Reportérsky pokrývala z miesta diania štyri olympiády. Okrem futbalu je jej druhou srdcovkou krasokorčuľovanie, od roku 2004 nechýbala ani na jednom európskom šampionáte. V tíme Sportnetu pôsobí od augusta 2020.

Súvisiace články