13

Novinky o švédskej reprezentácii na MS v hokeji 2019

Hokejisti Fínska oslavujú gól v zápase Fínsko - Švédsko na MS v hokeji 2019.
23.05.20197
Fíni zdolali Švédov v napínavom súboji o semifinále až v predĺženíFínsko vyhralo 5:4.
23.05.20197
Rusko počas MS v hokeji 2019.
Miloslav Šebela22.05.20198
Rusi hrali inak ako minulé roky. Oklamali ma, vravel švédsky brankárNik zatiaľ nenašiel recept na ruskú hru.
Momentka zo zápasu Švajčiarsko - Rusko na MS v hokeji 2019, radosť ruských hráčov.
21.05.201924
Rusi proti Američanom, Čechov čakajú Nemci. Štvrťfinálové dvojicePríde aj na severské derby.
Marcus Pettersson (vľavo) a Nikita Kučerov v zápase Švédsko - Rusko na MS v hokeji 2019.
21.05.201915
Rusi strelili šesť gólov v jednej tretine, Švédi v závere odvrátili debakelRuskí hokejisti predviedli skvelú druhú tretinu.
Momentka zo zápasu Švédsko - Lotyšsko na MS v hokeji 2019.
20.05.20195
Švédsko zdolalo Lotyšsko a skompletizovalo zoznam štvrťfinalistovLotyši predviedli bojovný výkon.
20.05.20195
Patric Hornqvist a brankár Reto Berra v zápase Švédsko - Švajčiarsko na MS v hokeji 2019.
18.05.20196
Švédsko v repríze vlaňajšieho finále tesne zdolalo ŠvajčiarskoDiváci videli sedem gólov.
18.05.20196
Henrik Lundqvist v zápase Česko - Švédsko na MS v hokeji 2019.
17.05.20192
Lundqvist sa do Bratislavy rád vracia: Slováci by si mali hru viac užívaťŠvédi môžu dosiahnuť zlatý hetrik.
17.05.20192
Radosť švédskych reprezentantov v zápase Švédsko - Rakúsko v zápase MS v hokeji 2019 Švédsko - Rakúsko.
16.05.20195
Švédsko si výrazne zlepšilo skóre, deklasovalo RakúskoTre Kronor zaznamenali tretí triumf, Rakúsko štvrtú prehru.
16.05.20195
Gabriel Landeskog, kapitán klubu NHL COlorado Avalanche.
14.05.2019
Kapitán Colorada posilní Švédsko, bude už dvadsiatym hráčom z NHLV NHL sa mu darilo.
14.05.2019
Švédski hokejisti v zápase Nórsko - Švédsko na MS v hokeji 2019.
13.05.20194
Švédsko v derby zničilo svojho súpera, Nórsko utŕžilo potupný debakelMajstri sveta dali deväť gólov.