Aby naše stránky správne fungovali, je potrebné mať zapnutý Javascript.
Futbal
Futbalnet
Hokej
Cyklistika
Tenis
Formula 1
MMA
VIAC
Výsledky
Halové športy
Zimné športy
Ďalšie športy
Život po kariére
Sportnet na východe
Blog
Športové osobnosti
Prehľad
Súťaže
Zväzy
Kluby
Prestupy
Členovia
Archív
Podcasty
Šport v TV
Výsledky
Muži
Ženy
Mládež
Slovenský futbalový zväz
MONACObet liga
III. liga
Slovnaft Cup
Prezidentský pohár
Viac
Stredoslovenský futbalový zväz
Majstrovsto regiónu - IV. liga
V. liga
VI. liga
Viac
Oblastné súťaže
Oblastný futbalový zväz Banská Bystrica
Turčiansky futbalový zväz Martin
Liptovský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Kysúc
Oblastný futbalový zväz Lučenec
Oblastný futbalový zväz Veľký Krtíš
Oblastný futbalový zväz Žiar nad Hronom
Oblastný futbalový zväz Zvolen
Oblastný futbalový zväz Dolný Kubín
Únia ligových klubov
Niké liga
Viac
Východoslovenský futbalový zväz
Majstrovstvo regiónu IV. liga Východ
V. liga Juh dospelí VsFZ
V. liga Sever dospelí VsFZ
VI. liga Košicko-gemerská dospelí VsFZ
VI. liga Podtatranská dospelí VsFZ
Viac
Oblastné súťaže
Oblastný futbalový zväz Košice-okolie
Podtatranský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Prešov
Oblastný futbalový zväz Bardejov
Oblastný futbalový zväz Humenné
Oblastný futbalový zväz Michalovce
Oblastný futbalový zväz Rožňava
Okresný futbalový zväz Stará Ľubovňa
Oblastný futbalový zväz Trebišov
Oblastný futbalový zväz Vranov nad Topľou
Ondavský oblastný futbalový zväz Svidník
Spišský oblastný futbalový zväz
Bratislavský futbalový zväz
Majstrovstvá regiónu - IV. liga BFZ
V. liga BFZ
Viac
Oblastné súťaže
Oblastný futbalový zväz Bratislava-mesto
Oblastný futbalový zväz Bratislava-vidiek
Západoslovenský futbalový zväz
Majstrovstvá regiónu - IV. liga HUMMEL ZsFZ
V. liga Juhovýchod HUMMEL ZsFZ
V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ
VI. liga Sever HUMMEL ZsFZ
VI. liga Juh HUMMEL ZsFZ
Viac
Oblastné súťaže
Oblastný futbalový zväz Nové Zámky
Oblastný futbalový zväz Trnava
Oblastný futbalový zväz Trenčín
Oblastný futbalový zväz Dunajská Streda
Oblastný futbalový zväz Galanta
Oblastný futbalový zväz Komárno
Oblastný futbalový zväz Levice
Oblastný futbalový zväz Nitra
Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica
Oblastný futbalový zväz Prievidza
Oblastný futbalový zväz Senica
Oblastný futbalový zväz Topoľčany
Slovenský futbalový zväz
Viac
Bratislavský futbalový zväz
Viac
Oblastný futbalový zväz Bratislava-mesto
Oblastný futbalový zväz Bratislava-vidiek
Únia ligových klubov
Viac
Západoslovenský futbalový zväz
Viac
Oblastný futbalový zväz Nové Zámky
Oblastný futbalový zväz Trnava
Oblastný futbalový zväz Trenčín
Oblastný futbalový zväz Dunajská Streda
Oblastný futbalový zväz Galanta
Oblastný futbalový zväz Komárno
Oblastný futbalový zväz Levice
Oblastný futbalový zväz Nitra
Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica
Oblastný futbalový zväz Prievidza
Oblastný futbalový zväz Senica
Oblastný futbalový zväz Topoľčany
Slovenský futsal
Viac
Slovenský futsal - Bratislava
Slovenský futsal - Stredoregión
Slovenský futsal - Východoregión
Slovenský futsal - západoregión
Stredoslovenský futbalový zväz
Viac
Oblastný futbalový zväz Banská Bystrica
Turčiansky futbalový zväz Martin
Liptovský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Kysúc
Oblastný futbalový zväz Lučenec
Oblastný futbalový zväz Rimavská Sobota
Oblastný futbalový zväz Veľký Krtíš
Oblastný futbalový zväz Žiar nad Hronom
Oblastný futbalový zväz Žilina
Oblastný futbalový zväz Zvolen
Oblastný futbalový zväz Dolný Kubín
Plážový futbal Slovensko
Viac
Východoslovenský futbalový zväz
Viac
Mestský futbalový zväz Košice
Oblastný futbalový zväz Košice-okolie
Podtatranský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Prešov
Oblastný futbalový zväz Bardejov
Oblastný futbalový zväz Humenné
Oblastný futbalový zväz Michalovce
Oblastný futbalový zväz Rožňava
Okresný futbalový zväz Stará Ľubovňa
Oblastný futbalový zväz Trebišov
Oblastný futbalový zväz Vranov nad Topľou
Ondavský oblastný futbalový zväz Svidník
Spišský oblastný futbalový zväz
Ročník
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
EURO 2024
Program
Tabuľky
Výsledky
Slovenský tím
Všetky tímy
Štvrťfinále
Štatistiky
Prípravné zápasy
Informácie
14.06.
Skupina A
Skupina A
14.06.
GER
5
Sk. A
SCO
1
Detail zápasu
15.06.
Skupina A
Skupina A
15.06.
HUN
1
Sk. A
SUI
3
Detail zápasu
15.06.
Skupina B
Skupina B
15.06.
ESP
3
Sk. B
CRO
0
Detail zápasu
15.06.
Skupina B
Skupina B
15.06.
ITA
2
Sk. B
ALB
1
Detail zápasu
16.06.
Skupina D
Skupina D
16.06.
POL
1
Sk. D
NED
2
Detail zápasu
16.06.
Skupina C
Skupina C
16.06.
SVN
1
Sk. C
DEN
1
Detail zápasu
16.06.
Skupina C
Skupina C
16.06.
SRB
0
Sk. C
ENG
1
Detail zápasu
17.06.
Skupina E
Skupina E
17.06.
ROU
3
Sk. E
UKR
0
Detail zápasu
17.06.
Skupina E
Skupina E
17.06.
BEL
0
Sk. E
SVK
1
Detail zápasu
17.06.
Skupina D
Skupina D
17.06.
AUT
0
Sk. D
FRA
1
Detail zápasu
18.06.
Skupina F
Skupina F
18.06.
TUR
3
Sk. F
GEO
1
Detail zápasu
18.06.
Skupina F
Skupina F
18.06.
POR
2
Sk. F
CZE
1
Detail zápasu
19.06.
Skupina B
Skupina B
19.06.
CRO
2
Sk. B
ALB
2
Detail zápasu
19.06.
Skupina A
Skupina A
19.06.
GER
2
Sk. A
HUN
0
Detail zápasu
19.06.
Skupina A
Skupina A
19.06.
SCO
1
Sk. A
SUI
1
Detail zápasu
20.06.
Skupina C
Skupina C
20.06.
SVN
1
Sk. C
SRB
1
Detail zápasu
20.06.
Skupina C
Skupina C
20.06.
DEN
1
Sk. C
ENG
1
Detail zápasu
20.06.
Skupina B
Skupina B
20.06.
ESP
1
Sk. B
ITA
0
Detail zápasu
21.06.
Skupina E
Skupina E
21.06.
SVK
1
Sk. E
UKR
2
Detail zápasu
21.06.
Skupina D
Skupina D
21.06.
POL
1
Sk. D
AUT
3
Detail zápasu
21.06.
Skupina D
Skupina D
21.06.
NED
0
Sk. D
FRA
0
Detail zápasu
22.06.
Skupina F
Skupina F
22.06.
GEO
1
Sk. F
CZE
1
Detail zápasu
22.06.
Skupina F
Skupina F
22.06.
TUR
0
Sk. F
POR
3
Detail zápasu
22.06.
Skupina E
Skupina E
22.06.
BEL
2
Sk. E
ROU
0
Detail zápasu
23.06.
Skupina A
Skupina A
23.06.
SCO
0
Sk. A
HUN
1
Detail zápasu
23.06.
Skupina A
Skupina A
23.06.
SUI
1
Sk. A
GER
1
Detail zápasu
24.06.
Skupina B
Skupina B
24.06.
ALB
0
Sk. B
ESP
1
Detail zápasu
24.06.
Skupina B
Skupina B
24.06.
CRO
1
Sk. B
ITA
1
Detail zápasu
25.06.
Skupina D
Skupina D
25.06.
FRA
1
Sk. D
POL
1
Detail zápasu
25.06.
Skupina D
Skupina D
25.06.
NED
2
Sk. D
AUT
3
Detail zápasu
25.06.
Skupina C
Skupina C
25.06.
DEN
0
Sk. C
SRB
0
Detail zápasu
25.06.
Skupina C
Skupina C
25.06.
ENG
0
Sk. C
SVN
0
Detail zápasu
26.06.
Skupina E
Skupina E
26.06.
SVK
1
Sk. E
ROU
1
Detail zápasu
26.06.
Skupina E
Skupina E
26.06.
UKR
0
Sk. E
BEL
0
Detail zápasu
26.06.
Skupina F
Skupina F
26.06.
CZE
1
Sk. F
TUR
2
Detail zápasu
26.06.
Skupina F
Skupina F
26.06.
GEO
2
Sk. F
POR
0
Detail zápasu
29.06.
Osemfinále
Osemfinále
29.06.
SUI
2
Osemfinále
ITA
0
Detail zápasu
29.06.
Osemfinále
Osemfinále
29.06.
GER
2
Osemfinále
DEN
0
Detail zápasu
30.06.
Osemfinále
Osemfinále
30.06.
ENG
2
PP
Osemfinále
SVK
1
Detail zápasu
30.06.
Osemfinále
Osemfinále
30.06.
ESP
4
Osemfinále
GEO
1
Detail zápasu
01.07.
Osemfinále
Osemfinále
01.07.
FRA
1
Osemfinále
BEL
0
Detail zápasu
01.07.
Osemfinále
Osemfinále
01.07.
POR
1
p.k.
Osemfinále
SVN
0
Detail zápasu
02.07.
Osemfinále
Osemfinále
02.07.
ROU
0
Osemfinále
NED
3
Detail zápasu
02.07.
Osemfinále
Osemfinále
02.07.
AUT
1
Osemfinále
TUR
2
Detail zápasu
05.07. 18:00
Štvrť.
Štvrťfinále
ESP
05.07. 18:00
-
GER
Štvrťfinále
-
Detail zápasu
05.07. 21:00
Štvrť.
Štvrťfinále
POR
05.07. 21:00
-
FRA
Štvrťfinále
-
Detail zápasu
06.07. 18:00
Štvrť.
Štvrťfinále
ENG
06.07. 18:00
-
SUI
Štvrťfinále
-
Detail zápasu
06.07. 21:00
Štvrť.
Štvrťfinále
NED
06.07. 21:00
-
TUR
Štvrťfinále
-
Detail zápasu
Prípravka MIX U11 skupina B
(2019/2020)
Futbalnet
Prehľad
Výsledky
Program
Tabuľky
Štatistiky
Kluby
Archív
Ročník
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
Posledné výsledky
9. kolo
Tabuľka
28.10.2019 16:30
TJ Družstevník Horná Nitra Nedožery-Brezany
1
-
4
FC Baník Prievidza B
22.10.2019 16:30
MTJ Nitrianske Pravno B
6
-
2
FK 2016 Lazany
22.10.2019 16:30
TJ Tatran Tužina
2
-
11
Mestský futbalový klub Baník Handlová
16.10.2019 16:30
FK Junior Kanianka
3
-
9
TJ Magura Poruba
30.09.2019 16:30
OFK Slávia Chrenovec-Brusno
3
-
4
MTJ Pravenec
8. kolo
Tabuľka
19.10.2019 11:00
MTJ Pravenec
10
-
2
FK Junior Kanianka
18.10.2019 16:30
FK 2016 Lazany
1
-
6
TJ Družstevník Horná Nitra Nedožery-Brezany
15.10.2019 16:00
Mestský futbalový klub Baník Handlová
7
-
5
MTJ Nitrianske Pravno B
Zobraziť viac
Najbližšie zápasy
10. kolo
Tabuľka
11.04.2020 10:00
MTJ Nitrianske Pravno B
0
-
0
TJ Družstevník Horná Nitra Nedožery-Brezany
11.04.2020 10:00
FC Baník Prievidza B
0
-
0
MTJ Pravenec
11.04.2020 10:00
OFK Slávia Chrenovec-Brusno
0
-
0
TJ Magura Poruba
11.04.2020 10:00
TJ Tatran Tužina
0
-
0
FK 2016 Lazany
12.04.2020 10:00
FK Junior Kanianka
0
-
0
Mestský futbalový klub Baník Handlová
11. kolo
Tabuľka
14.04.2020 16:00
Mestský futbalový klub Baník Handlová
0
-
0
OFK Slávia Chrenovec-Brusno
16.04.2020 10:00
TJ Družstevník Horná Nitra Nedožery-Brezany
0
-
0
TJ Tatran Tužina
18.04.2020 10:00
FK 2016 Lazany
0
-
0
FK Junior Kanianka
Zobraziť viac
Súťaže 2019/2020
Oblastný futbalový zväz Prievidza
Muži
Mládežnícke súťaže
VII. liga
VIII. liga "A"
VIII. liga "B"
IX. liga
V. liga U19
IV. liga U15 Dávida Hancka
IV. liga U13
III. liga U11
III. liga U9
Nachádzate sa tu:
Domov
»
Futbalnet
»
ObFZ Prievidza
»
Prípravka MIX U11 skupina B (2019/2020)