Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

ZO ZELENÝCH STOLOV

Sportnet|Publikované 25. okt 2006 o 22:00

III. liga mužov Severovýchod - 5. kolo - Topoľovka - Vranov n/T C 8:10 (Krokker, Jurkanin a E. Demčák po 2,5, Haňo 0,5 Sabo 4, Holp, Zajac a Tkáč

po 2), Zborov - Župčany 12:6 (Hopko 4,5, Juročko st., S. Seman a Juročko ml. po 2,5 Priščák 3, Bucko 2, Kravec 1), Humenné B - Vranov n/T B 5:13 (Mihaľovová 3, Karandyšovský a Krajňák po 1 Eštok 4,5, Jakubčin a J. Baran po 3,5, M. Baran 1,5), Bzenov - Centrum Svidník 15:3 (Cinkanič 4,5, Kravec, Molčan a Fecko po 3,5 M. Kurečko ml. 2, Andrejko 1), Bardejov - Čabiny/Medzilaborce 13:5 (Kopalko a Kasala po 4,5, Jul. Lukáč 4 P. Zubek a Trebišovský po 1,5, Sopiriak a Mazanec po 1), Kamenica n/C - Snina 7:11 (Bocko 4, Pavlotty 2,5, Lauda 0,5 Malinič 3,5, Čornanič 3, Š. Štuň a M. Štuň po 2, Paulík 0,5).

Tabuľka

1. Bzenov550074:1615

2. VSTK Vranov B550070:2015

3. Bardejov540160:3013

4. Zborov540151:3913

5. VSTK Vranov C521245:4510

6. Humenné B521242:4810

7. Topoľovka512246:449

8. Župčany512239:519

9. Centrum Svidník511338:528

10. Snina510428:627

11. Kamenica n/C501425:656

12. Čabiny/Medzilaborce500522:685

III. liga mužov Juh - 5. kolo - Poproč - Pribeník 11:7 (Štovčík 4,5, Popovič 4, Schürger 1,5, Fleugner 1 G. Kovács 2,5, V. Tóth 2, Z. Kovács 1,5, Fülep 1), Trebišov - Michalovce B 10:8 (Dula a Ščerba po 3,5, Mišinský 2,5, Németh 0,5 Melikant a Piroháč po 3, Sokologorský a Adam po 1), Veľké Kapušany B - Lokomotíva Košice D 11:7 (Štim 4,5, Sabo 3, Valach 2,5, V. Krištof 1 Petričko a Fotta po 2,5, Dzurovčin 2), Hraň - Čečehov 4:14 (Kudrec 3, Hrivňák 1 Maskaľ 4,5, D. Danilovič a Terezka po 3,5, Vaľo st. 2,5), Lokomotíva Košice C - Mokrance 12:6 (Till 3, Hovanec 2,5, Majoroš 1,5, 5 x WO Zelinka, Czingely a Lörinc po 2).

Tabuľka

1. Mokrance531159:3112

2. Čečehov531157:3312

3. Lokomotíva Košice C440045:2712

4. Trebišov431046:2611

5. Valaliky430149:2310

6. Poproč521244:4610

7. Pribeník520344:469

8. Lokomotíva Košice D510429:517

9. Michalovce B510435:557

10. Veľké Kapušany B410324:486

11. Hraň400418:544

IV. liga mužov Vihorlatská - 5. kolo - Snina C - VSTK Vranov n/T E 12:6 (Kontúľ 3,5, Charitun a Fedorco po 3, Koscelanský 2,5 Keller a Hajduk po 2,5, Friedmanský 1), Udavské - Belá n/C B 16:2 (M. Gajdoš, Šmiga a D. Gajdoš st. po 4,5, D. Gajdoš ml. 2,5 Hrežík a J. Bednár po 1), Tecák Vranov n/T - VSTK Vranov n/T D 2:16 (Časár a Jakubčin po 1 Olbricht, Knoblich a Hruška po 4,5, Mrážik 2,5), Závadka - Čierne n/T 10:8 (Dzubák 4,5, Gajdoš 3, Ovad 1,5, Brehovský 1 R. Kachman 3,5, J. Kachman a B. Kachman po 2, Hudák 0,5), Zemplínske Hámre - Čabiny/Medzilaborce B 5:13 (Širgeľ 3,5, Cogan 1,5 Salnický a Salák po 3,5, Rebej a Šmiga po 3), Kamenica n/C B - Snina B 2:16 (Nitkulinec 2 Čornanič a Paulík po 4,5, M. Štuň a Hudák po 3,5).

Tabuľka

1. VSTK Vranov n/T D550072:1815

2. Udavské540163:2713

3. Snina B540157:3313

4. Snina C531149:4112

5. Belá n/C B521241:4910

6. Závadka520345:459

7. VSTK Vranov n/T E520340:509

8. Kamenica n/C B520339:519

9. Čabiny/Medzilaborce B520337:539

10. Čierne n/T510435:557

11. Tecák Vranov n/T510431:597

12. Zemplínske Hámre510430:607

IV. liga mužov Zemplínska - 5. kolo - Falkušovce - Malý Kamenec B 10:8 (Eštok a Pažitka po 3, Behunčík 2, Hrabovský 1,5, Štefan 0,5 Z. Máté 3, Cs. Máté 2,5, L. Kiss ml. 1,5, L. Kiss st. 1), Veľký Horeš - Sobrance 6:12 (Kis-Tóth 3,5, A. Tóth 2, L. Kovács 0,5 Varchola 4,5, Macík 3,5, Copák a Timočko po 2), Čečehov B - Čičarovce 7:11 (Hreňo 3, Mráz 2, Štefanič 1,5, Vaľo ml. 0,5 J. Molnár a B. Lengyel po 3,5, Z. Csanak 3, Cs. Csanak 1), Malý Kamenec A - Veľké Kapušany C 15:3 (L. Szabo a Bók po 4,5, Sz. Tóth a P. Szabo po 2,5, B. Kiss 1 J. Lakatoš 2, A. Lakatoš 1), Borša - Trebišov B 8:10 (Nagy a Balogh po 3, Hajdu 2 Sütő 4,5, Bandoľa 2,5, Savko a Popaďák po 1,5), Jednota Michalovce C - Vojčice C 7:11 (Jakubu 3, Kostovčík 2, Soós a Papcún po 1 Ujhelyi 4,5, Mihok 3,5, Jeremenko 1,5, Šimko 1, Dančák 0,5).

Tabuľka

1. Trebišov B550064:2615

2. Vojčice C550060:3015

3. Sobrance541057:3314

4. Falkušovce522141:4911

5. Čičarovce530248:4211

6. Michalovce C521244:4610

7. Borša512245:459

8. Malý Kamenec A511346:448

9. Malý Kamenec B510441:497

10. Veľký Horeš510437:537

11. Čečehov B510434:567

12. Veľké Kapušany C501423:676

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.