Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Volejbalisti VK PU uzavrú rok pri Dunaji

Sportnet|Publikované 16. dec 2003 o 23:00

Prešov - Dnes uzavrú extraligoví volejbalisti VK PU Prešov svoje účinkovanie v najvyššej súťaži prekalendárny rok 2003. V predohrávke 2. kola

Prešov - Dnes uzavrú extraligoví volejbalisti VK PU Prešov svoje účinkovanie v najvyššej súťaži pre

kalendárny rok 2003. V predohrávke 2. kola nadstavbovej časti skupiny o 1. - 4. miesto sa stretnú v Bratislave s domáci VKP.

V hale PKO to bude nepochybne šláger, veď sa stretnú dva najlepšie celky súťaže v tejto sezóne. Doterajšie dva duely vyhrali bratislavskí policajti zhodne 3:2, vždy však za nie celkom štandardného stavu. V prvom dueli v Prešove mátala myseľ vysokoškolákov kontumácia zápasu s Humenným, o ktorje sa dozvedeli niekoľko hodín pred stretnutím. V druhom súperení, ktoré sa hralo prednedávnom v Bratislave, zasa mali Prešovčania výborne rozohratý zápas a už-už siahali na víťazstvo, keď ich pribrzdili zranenia Gešperíka a Ondrušeka.

Hovorí sa - do tretice všetko dobré. Či to bude platitť v prípade Prešovčanov, je otázne. Isté však je, že v prípade prehry by už veľmi ťažko dobiehali náskok VKP na pozícii lídra, naopak, skomplikovali by si boj o tretiu priečku. Po zdravotných výpadkoch sa káder trénera Vlkolinského pomaly konsoliduje, či sa dnes dokáže rehabilitovať za ostatnú prehru doma s Púchovom, ukáže podvečerný súboj.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.