Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Víťazmi sú futbalisti Kamenice, ŠK Futura, Lukačoviec a Oľky

Sportnet|Publikované 5. mar 2015 o 23:00

V Humennom pokračovali prázdninové súťaže oblastného futbalového zväzu v troch ďalších kategóriách mládeže.

Po turnaji dorastu z I. triedy predchádzajúci piatok pokračovali minulý týždeň v Mestskej športovej hale v Humennom prázdninové súťaže oblastného futbalového zväzu v troch ďalších kategóriách mládeže.

Kým Futura Humenné B jasne dominovala v žiackej I. triede, vyrovnanejší bol turnaj medzi najmladšími v II. triede.

Do turnaja z II. triedy dorastu sa prihlásilo najviac, až osem účastníkov, preto sa hralo v dvoch skupinách a potom zápasy o poradie.

I. trieda žiaci

Kamenica n/C – Futura B 0:5 (Vrblovský 3,Vasiľ, Prokopčák); Belá n/C – Dlhé n/C 2:0 (Čochráč, Dráb); Ptičie – Jasenov 0:1 (Gavel); Futura B – Jasenov 1:0 (Prokopčák); Dlhé n/C – Ptičie 0:4 (Mihalčin 2, Derďák, Karabinčík); Kamenica n/C – Belá n/C 0:3 (Dráb 2, Zboraj); Belá n/C – Futura B 0:3 (Havlíček 2, Osa); Ptičie – Kamenica n/C 2:0 (Hromý, Mihalčin); Jasenov – Dlhé n/C 0:0; Futura B – Dlhé n/C 3:0 (Prokopčák, Havlíček, Osa); Kamenica n/C – Jasenov 0:3 (Klíč 2, Halajčík); Belá n/C – Ptičie 0:1 (Mihalčin); Ptičie – Futura B 0:4 (Matuščák 2, Havlíček 2); Jasenov – Belá n/C 1:1 (Klíč – Čochráč); Dlhé n/C – Kamenica n/C 1:1 (Tomáš – Goroľ)

Najlepší brankár: Marek Bajger (Jasenov)

Najlepší strelec: Adam Havlíček (Futura B) – 6 gólov

Najlepší hráč: Patrik Mihalčin (Ptičie)

1. ŠK Futura B 5 5 0 0 16:0 15
2. Ptičie 5 3 0 2 7:5 9
3. Jasenov 5 2 2 1 5:2 8
4. Belá n/C 5 2 1 2 6:5 7
5. Dlhé n/C 5 0 2 3 1:10 2
6. Kamenica n/C 5 0 1 4 1:14 1

II. trieda dorast

Skupina A: Lieskovec – FK Humenné 0:0; Kochanovce – Hrabovec 1:1 (Gajdoš – Hrin); FK Humenné – Hrabovec 3:3 (Sus 3 – Hrin 3); Lieskovec – Kochanovce 1:0 (Hodor); Kochanovce – FK Humenné 1:0 (Andrejčák); Hrabovec – Lieskovec 2:2 (Hrin, Karoľ – Džatko 2)

Skupina B: Baškovce – Zubné 1:1 (Lucík - Suchanič); Lukačovce – Belá 1:1 (Jašš – Suško); Zubné – Belá 2:1 (Madej, Dzuňo – Hašuľ); Baškovce – Lukačovce 1:3 (Taňkoš – Valiga, Jalčák, Jašš); Lukačovce – Zubné (Jašš 2 – Suchanič); Belá – Baškovce 0:1 (vl. Burík)

1. Lukačovce 3 2 1 0 6:3 7
2. Zubné 3 1 1 1 4:4 4
3. Baškovce 3 1 1 1 3:4 4
4. Belá n/C 3 0 1 2 2:4 1

O 3. miesto: Zubné – Kochanovce 1:0 (Suchanič)

Finále: Lukačovce – Lieskovec 1:0 (Jašš)

Poradie: 1. Lukačovce, 2. Lieskovec, 3. Zubné, 4. Kochanovce

Najlepší brankár: Filip Varga (Lieskovec)

Najlepší hráč: Adam Suchanič (Zubné)

Najlepší strelec: Marek Jašš (Lukačovce) – 5 gólov

II. trieda žiaci

Výsledky: Lukačovce – Ľubiša 2:0 (Sebastián Bačovčin, Simon Bačovčin); Kochanovce – Hažín n/C 1:0 (Gajdoš); Oľka – Hrabovec n/L 1:2 (Andrejco – Němec); Ľubiča – Hrabovec n/L 0:4 (Němec 3,Hrin); Hažín – Oľka 0:2 (Pavlík, Drozd); Lukačovce – Kochanovce 0:1 (Gajdoš); Kochanovce – Ľubiša 8:0 (Duco 2, Gajdoš 2, Sopirjak 2, Tita, Mona); Oľka – Lukačovce 3:0 (Závacký 2, Pavlík); Hrabovec – Hažín 1:1 (Němec – Luksaj); Ľubiša – Hažín 0:4 (Vinčur 2, Hirjak, Behún); Lukačovce – Hrabovec 3:0 (Seb. Bačovčin, 2x vlastný Cichý); Kochanovce – Oľka 0:1 (Drozd); Oľka – Ľubiša 2:0 (Pavlík, Drozd); Hrabovec – Kochanovce 0:3 (Duco 2, Stríženec); Hažín – Lukačovce 0:1 (Seb. Bačovčin)

Najlepší brankár: Peter Závacký (Oľka)

Najlepší hráč: Samuel Gajdoš (Kochanovce)

Najlepší strelec: Oliver Němec (Hrabovec n/L) – 6 gólov

1. Oľka 5 4 0 1 9:2 12
2. Kochanovce 5 4 0 1 13:1 12
3. Lukačovce 5 3 0 2 6:4 9
4. Hrabovec n/L 5 2 1 2 7:8 7
5. Hažín n/C 5 1 1 3 5:5 4
6. Ľubiša 5 0 0 5 0:20 0

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.