Víťazkou Ruského pohára Švajčiarka Meierová

TASR|25. nov 2006 o 17:04

Moskva 25. novembra (TASR) - Voľnú jazdu žien na krasokorčuliarskom Ruskom pohári, ďalšom podujatí série Grand Prix ISU, vyhrala Švajčiarka Sarah Meierová, ...

Moskva 25. novembra (TASR) - Voľnú jazdu žien na krasokorčuliarskom Ruskom pohári, ďalšom podujatí série Grand Prix ISU, vyhrala Švajčiarka Sarah Meierová, ktorá sa so ziskom 159,17 bodu stala aj celkovou víťazkou.

"Vedela som, že musím vyskúšať všetko, aby som sa dostala hore," povedala držiteľka bronzovej medaily z juniorských MS 2000. Na druhom mieste konečného poradia skončila Maďarka Julia Sebestyénová, víťazka Čínskeho pohára, ktorá viedla po krátkom programe. Tretia skončila Japonka Jošie Ondaová.

výsledky:

ženy - konečné poradie: 1. Sarah Meierová (Švaj.) 159,17 b, 2. Julia Sebestyénová (Maď.) 146,75, 2. Jošie Ondaová (Jap.) 143,6, 4. Jelena Sokolovová (Rus.) 143,11, 5. Aki Sawadaová (Jap.) 142,04, 6. Kiira Korpiová (Fín.) 137,41