ONLINE: Villarreal - Manchester United (Liga majstrov)

Villarreal - Manchester United: ONLINE prenos zo zápasu Ligy majstrov.
Villarreal - Manchester United: ONLINE prenos zo zápasu Ligy majstrov. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|23. nov 2021 o 12:00

Sledujte s nami online prenos zo zápasu Ligy majstrov: Villarreal - Manchester United.

Všetky utorňajšie zápasy

ONLINE PRENOS: Villarreal - Manchester United (LIVE Liga majstrov 2021/2022 dnes, utorok, F-skupina)

Liga majstrov Skupina F 2021/2022
23.11.2021 o 18:45
Villarreal
0:2
(0:0, 0:2)
90+3 minúta
Ukončený
Manchester United
Prehľad
Góly: 78. Ronaldo, 90. Sancho. ŽK: 33. Pino (VLR) – 41. van de Beek (MAN). Rozhodca: Brych.
Po zmene strán sa obraz hry nezmenil, domáci boli naďalej aktívnejší na lopte. Paradoxne prišla v 78.minúte obrovská chyba v obrane, ktorú potrestal Cristiano Ronaldo. V 90.minúte dal gólovú bodku za stretnutím Jadon Sancho. Manchester United nakoniec zdolal Villareal 2:0 a získava veľmi dôležité tri body. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera.
90+3
changeStriedanie v tíme Manchester United: z ihriska odchádza Jadon Sancho, prichádza Juan Mata.
90+2
Záver dnešného zápasu sa už iba dohráva v stredovej časti ihriska.
90+1
changeStriedanie v tíme Manchester United: z ihriska odchádza Cristiano Ronaldo, prichádza Nemanja Matić.
90
importantHlavný rozhodca pridáva v druhom polčase tri minúty.
90
goalManchester United dal gól!
Je rozhodnuté! Rýchly protiútok Manchestru United zakončil nechytateľnou strelou pod brvno Jadon Sancho – 0:2! Asistencia: Bruno Fernandes.
89
Hostia držia loptu na vlastnej polovici ihriska a zbierajú cenné sekundy v závere dnešného stretnutia.
88
Nepresná prihrávka hostí na polovici Villarealu, autové vhadzovanie pre domáci celok.
87
Jadon Sancho neprešiel cez Juana Foytha, domáci futbalisti získavajú loptu a vyrážajú dopredu.
86
Zblokovaná strela z voleja spoza šestnástky v podaní Bruna Fernandesa – ďalší roh pre Manchester United.
85
importantPo technickom zakončení Marcusa Rashforda z vnútra šestnástky a zákroku Geronima Rulliho nasleduje roh hostí.
84
changeStriedanie v tíme Villarreal CF: z ihriska odchádza Moisés Gómez, prichádza Boulaye Dia.
84
importantĎalšia fatálna chyba v obrane Villarealu, Cristiano Ronaldo tentokrát nevyužil zaváhanie – jeho zakončenie tesne minulo pravú žrď.
83
Prudký strieľaný center Alberta Morena zakončil hlavou veľmi nepresne Etienne Capoue – odkop od brány Davida de Geu.
82
Villareal potrebuje v závere zápasu vyrovnať, avšak domáci futbalisti sa naďalej bránia. Hostia naopak ožili s príchodom Bruna Fernandesa na ihrisko.
81
Center Alexa Tellesa z ľavej strany sťahuje vo vzduchu domáci brankár Geronimo Rulli.
80
Alex Telles vyťažil pri rohovej zastávke maximum – nastrelil protihráča a hostia majú výhodu rohového kopu.
79
Hostia sa v závere zápasu ujímajú vedenia – dokážu si ho udržať?
79
changeStriedanie v tíme Villarreal CF: z ihriska odchádza Pervis Estupiñán, prichádza Daniel Raba.
78
78
CRISTIANO RONALDO bol prakticky celý zápas neviditeľný, v 78.minúte zápasu však predviedol svoju genialitu, keď potrestal obrovskú chybu v obrane domácich – jemným lobom nedal Rullimu žiadnu šancu – 0:1! Bez asistencie.
77
Marcus Rashford síce odcentroval z ľavej strany ihriska, Bruno Fernandes ale preberal loptu v ofsajdovom postavení – akcia hostí je na konci.
76
Do konca dnešného zápasu ostáva zhruba 15 minút, stále čakáme na úvodný gól dnešného súboja.
75
Akcia domácich končí, pretože Arnaut Danjuma sa nechal nachytať v postavení mimo hry.
74
Spätnú prihrávku Rashforda vo vnútri šestnástky zachytil na domácej strane Pau Torres.
73
changeStriedanie v tíme Villarreal CF: z ihriska odchádza Yeremi Pino, prichádza Samuel Chukwueze.
Striedanie v tíme Villarreal CF: z ihriska odchádza Manu Trigueros, prichádza Alberto Moreno.
72
Aj keď je Villareal aktívnejším mužstvom v doterajšom priebehu zápasu, najväčšia tutovka zápasu prišla paradoxne na strane hostí.
71
71
importantV obrovskej šanci sa ocitol Jadon Sancho, ktorý si loptu vymenil s Brunom Fernandesom, z hranice päťky ale nedokázal prekonať Geronima Rulliho.
71
Dvojité striedanie na strane Manchestru United oživilo hru hostí, ktorí sú momentálne aktívnejší na polovici svojho súpera.
70
Do konca dnešného zápasu ostáva zhruba 20 minút, strelecké pokusy na bránu naďalej v prospech domáceho tímu: 3-2.
68
Striedajúci Marcus Rashford neuspel v súboji pri postrannej čiare proti Pervisovi Estupiñánovi, nasleduje odkop od brány Villarealu.
67
Hostia začínajú ofenzívnu akciu z vlastnej polovice ihriska postupnými prihrávkami.
66
changeStriedanie v tíme Manchester United: z ihriska odchádza Donny van de Beek, prichádza Bruno Fernandes.
Striedanie v tíme Manchester United: z ihriska odchádza Anthony Martial, prichádza Marcus Rashford.
65
Center Moi Gomeza z ľavej strany zblokovaný na ďalší rohový kop Villarealu.
64
Pri postrannej čiare sa pripravuje prvá zmena na strane hostí, do hry by mal ísť Bruno Fernandes.
63
importantArnaut Danjuma sa dostal k lopte vo vnútri šestnástky, prudkou strelou z prvej prestrelil bránu Manchestru United.
62
Villareal naďalej aktívnejší na lopte, dokážu to zverenci Unaia Emeryho pretaviť v gólový efekt?
61
Po nedovolenom zákroku Juana Foytha na Anthonyho Martiala nasleduje štandardka pre hostí.
60
Dve tretiny dnešného zápasu sú už minulosťou, štatistika držania lopty vyzerá momentálne takto: 54% – 46%.
59
59
importantFantastický zákrok v podaní Davida de Geu, hostia môžu ďakovať svojmu brankárovi. Manu Trigeros pálil vo vnútri šestnástky z voleja – proti bol brankár Manchestru United. Roh pre Villareal.
57
Manchester United teraz pre zmenu kombinuje na polovici Villarealu, chýba však moment prekvapenia.
56
Danjuma sa snažil prestrčiť loptu v šestnástke na Gomeza, domáceho hráča k lopte nepustil Lindelöf. Odkop od brány hostí.
55
Úvodných 10 minút druhého polčasu je za nami, obraz hry sa nemení ani po zmene strán. Stav je však stále bezgólový.
53
Prieniková prihrávka za obranu v podaní Anthonyho Martiala na Cristiana Ronalda bola zastavená domácou obranou. Následne zasahoval Rulli po strele Freda spoza šestnástky.
52
Pri postrannej čiare sa na oboch stranách rozcvičujú viacerí hráči, uvidíme, kedy zasiahnú do stretnutia.
51
Parejo sa snažil prihrať Estupiñánovi, tento zámer prečítal na strane hostí Wan-Bissaka. Akcia Villarealu končí.
50
Hra je prerušená, menšie zdravotné problémy hlási Scott McTominay.
49
S centrom Pareja z rohového kopu si obrana hostí poradila, Lindelöf loptu odhlavičkoval do bezpečia.
48
Gomez vysunul na ľavom krídle Estupiñána, ktorého center zblokoval Wan-Bissaka. Prvý rohový kop pre domácich po zmene strán.
47
Villareal pokračuje po zmene strán v držaní lopty vo svojej moci, hostia naďalej vyčkávajú na vlastnej polovici ihriska.
46
Začal sa druhý polčas.
O malú chvíľu začne druhý polčas dnešného zápasu. Verme, že sa v ňom dočkáme aj gólov.
Máme za sebou prvý polčas súboja Ligy Majstrov medzi Villarealom a Manchestrom United. V prvom dejstve to bolo najmä o taktike a oťukávaní, veľa futbalovej krásy a najmä vyložených šancí sme nevideli. Stav zápasu je tak zatiaľ bezgólový. Zhruba o 15 minút začne druhý polčas.
45+1
Prvý polčas sa skončil.
45+1
Arnaut Danjuma si urobil priestor na strelu ľavačkou vo vnútri šestnástky, bránu Manchestru United ale netrafil.
45
importantHlavný rozhodca nadstavuje v prvom polčase jednu minútu.
44
Center Danjumu odvrátil na prvej žrdi van de Beek, hostia ustáli túto štandardku domácich.
43
Domáci futbalisti sa dostali k lopte po chybe hostí, Moi Gomez si zasekol protihráča – jeho strela spoza šestnástky bola tečovaná. Nasleduje roh Villarealu.
42
Strela Daniho Pareja z priameho kopu skončila nad bránou Davida de Geu.
41
Donny van de Beek predviedol ostrý zákrok na Pervisa Estupiñána. Villareal dostane možnosť ohroziť bránu hostí z priameho kopu.
41
yellowCardŽltú kartu dostáva Donny van de Beek (Manchester United).
40
Do konca prvého polčasu ostáva zhruba 5 minút, strelecké pokusy na bránu v prospech domácich futbalistov: 2-1.
39
Jadon Sancho prestrčil loptu v šestnástke na Donnyho van de Beeka, ten už ale nedokázal ohroziť domácu bránu – zasiahla defenzíva Villarealu.
38
Hra je opäť prerušená, na ľavej strane ihriska došlo k súboji dvojice hráčov Danjuma – Lindelöf. Obaja ostávajú ležať na hracej ploche.
37
Zdravotné komplikácie na strane hostí, pokračovanie Fredy je v dnešnom zápase otázne. Brazílčan veľmi zle dostúpil pri behu, čo si odniesol jeho členok.
36
Hra je prerušená, na hracej ploche ostáva ležať hosťujúci Fred.
35
Strela Cristiana Ronalda z priameho kopu smerovala iba do múru Villarealu.
34
Domáci futbalisti si stavajú obranný múr, Cristiano Ronaldo si pripravuje loptu na streleckú pozíciu.
33
Yeremi Pino predviedol nedovolený zákrok na hranici šestnástky, keď zastavil nabiehajúceho Alexa Tellesa. Priamy kop pre hostí z veľmi nebezpečnej pozície.
33
yellowCardŽltú kartu dostáva Yeremi Pino (Villarreal CF).
31
Úvodná tretina dnešného súboja je za nami, držanie lopty vyzerá momentálne takto: 64% – 36%.
30
Center Alexa Tellesa z rohového kopu na prvú žrď odvrátila obrana domácich, o niekoľko sekúnd hlavičkoval Cristiano Ronaldo – Geronimo Rulli bol pripravený.
29
Raul Albiol bol na správnom mieste v správny čas, domáci stopér odvrátil nebezpečný center hostí hlavou na roh.
28
Cristiano Ronaldo si vypýtal pri postrannej čiare faul, previnil sa Etienne Capoue. Štandardka pre Manchester United.
27
importantVýborný zákrok predviedol na strane hostí David de Gea, ktorý zneškodnil pokus Manuho Triguerosa z vnútra šestnástky.
26
Anthony Martial nedokázal odcentrovať, lopta opustila hraciu plochu, nasleduje odkop od brány Rulliho.
25
Obraz hry sa zatiaľ nemení, Villareal drží loptu vo svojej moci, hostia vyčkávajú v defenzívnom postavení.
23
Trigeros zblokoval prihrávku z kopačky Maguirea, nasledovať bude autové vhadzovanie hostí.
22
Cristiano Ronaldo padá pred pokutovým územím domácich, faul sa ale nepíska a to sa samozrejme hviezde hostí nepáči.
21
Capoue si v súboji proti Martialovi počínal nedovolene, lopta pre Manchester United.
20
Center Pervisa Estupiñána bol z ľavej strany zblokovaný na rohový kop.
19
Villareal rozbieha ďalšiu ofenzívnu akciu z vlastnej polovice ihriska.
18
Domáci futbalisti sú aktívnejší na lopte, Villareal zatiaľ kontroluje tempo hry, hostia skôr vyčkávajú na vlastnej polovici ihriska.
17
V úvode dnešného zápasu sledujeme najmä taktický boj a oťukávanie oboch mužstiev. V predposlednom hracom dni základných skupín sa hrá o veľa.
16
Manu Trigeros predviedol útočný faul, na zemi skončil kapitán hostí Harry Maguire.
15
Scott McTominay zahral nedovolene rukou na polovici Villarealu, lopta pre domáci tím.
14
Pino teraz dobre dostúpil Freda, domáci futbalista reklamuje autové vhadzovanie pre svoj tím, hlavný rozhodca má ale iný názor.
13
Viaceré súboje o loptu na polovici hostí, nakoniec sa jej zmocnili futbalisti Manchestru United.
12
Center Estupiñána z ľavej strany ihriska našiel hlavu Torresa, ktorého hlavička letí nad bránu hostí.
12
Center Torresa z rohového kopu odvrátil hlavou na ďalší roh Lindelöf.
11
Úvodných 10 minút dnešného stretnutia je za nami, aktuálne držanie lopty vyzerá takto: 64% – 36%.
10
importantYeremi Pino sa dostal do šestnástky súpera, loptu si prebral do behu a prudko pravačkou vypálil – opäť sa rozvlnila iba bočná sieť. David de Gea nemusel zakročiť.
9
Dobrá kombinácia Villarealu skončila centrom z ľavej strany o ktorý sa postaral Gomez, obrana hostí jeho prudký center odvrátila do bezpečia.
8
Villareal opäť drží loptu vo svojej moci, Manchester United vyčkáva na vlastnej polovici v defenzívnom postavení.
7
Domáci futbalisti si vymieňajú loptu krátkymi prihrávkami na polovici Manchestru United.
6
V úvode zápasu sme videli po jednej šanci na oboch stranách, stav stretnutia je zatiaľ bezgólový.
5
importantVillareal vybojoval loptu na polovici súpera, Moi Gomez dostal pred šestnástkou súpera priveľa priestoru a preto sa rozhodol pre strelu – David de Gea jeho pokus vyrazil.
4
Hostia majú loptu vo svojej moci na vlastnej polovici ihriska, postupnými prihrávkami sa snažia o ofenzívnu akciu.
3
importantPo centri Bruna Fernandesa predĺžil loptu hlavou na zadnú žrď Raul Albiol, odtiaľ sa k hlavičke dostal Scott McTominay – loptu ale nasmeroval iba do bočnej siete domácej brány.
2
Anthony Martial predviedol odvážnu individuálnu akciu, po faule Manuho Triguerosa je tu prvá štandardka pre Manchester United v zápase.
1
Tak sme sa nakoniec dočkali, zápas medzi Villarealom a Manchestrom United nám odštartoval. Výkop dnešného stretnutia obstarali hosťujúci hráči.
1
Stretnutie sa práve začalo.
Na úvodný výkop si budeme musieť počkať, hlavný rozhodca zápasu mieri do útrob štadióna, aby vyriešil svoj problém s komunikačným zariadením. Hráči ostávajú čakať na hracej ploche v pohybe s loptou.
Hlavný rozhodca dnešného zápasu Felix Brych má menšie problémy so svojim komunikačným zariadením, stále tak čakáme na úvodný výkop zápasu.
O malú chvíľu začne dnešný zápas, domáci futbalisti nastúpia v typických žltých dresoch, hostia dnes majú dresy modrej farby.
Úvodní sestavy:

Villarreal CF: Rulli – Foyth, Albiol (C), P. Torres, Estupiñán – Trigueros, Capoue, Parejo, Moisés Gómez – Pino, Danjuma.
Náhradníci: Asenjo – Alcácer, Pedraza, Dia, Chukwueze, Iborra, Mándí, M. Gaspar, A. Moreno, Raba, Peña.

Manchester United: de Gea – Wan-Bissaka, Lindelöf, Maguire (C), Telles – McTominay, Fred – Sancho, van de Beek, Martial – Ronaldo.
Náhradníci: Heaton, D. Henderson – E. Bailly, Dalot, A. Diallo, B. Fernandes, Lingard, N. Matić, Mata, Rashford.

Rozhodčí: Brych.
Vážení čitatelia! Vitajte pri sledovaní on-line textového prenosu! Dnes sa zameriame na zápas Ligy majstrov základnej skupiny F Villareal CF – Manchester United. Poďme si v krátkosti predstaviť obe mužstvá.

VILLAREAL: Zverenci trénera Unaia Emeryho majú na svojom konte po štyroch odohraných zápasoch v základnej skupine F sedem bodov (2 výhry, 1 remíza, 1 prehra). V prvom zápase skupiny remizovali na domácom štadióne proti Atalante 2:2. Nasledovala tesná porážka na Old Trafford proti Manchestru United (2:1) a potom vysoká výhra na ihrisku Young Boys (4:1). V poslednom zápase zaknihovala žltá ponorka do tabuľky ďalšie tri body, na domácom ihrisku zdolala Young Boys 2:0, o góly sa v zápase postarali Capoue a Danjmua.

MANCHESTER UNITED: Červení diabli momentálne vedú svoju skupinu, na konte majú po štyroch odohraných zápasoch sedem bodov (2 výhry, 1 remíza, 1 prehra). Avšak po poslednej vysokej ligovej prehre na ihrisku Watfordu (4:1) došlo k odvolaniu trénera Ole Gunnara Solskjaera. Po neúspešných výsledkoch prichádza dôležitý zápas v boji o postup do vyraďovacej fázy Ligy majstrov. Futbalisti Manchestru United naposledy remizovali v LM na ihrisku Atalanty 2:2, hostí v zápase zachránil Cristiano Ronaldo, ktorý dvakrát v záveroch polčasov vyrovnával stav stretnutia.

Posledné 4 vzájomné zápasy:
Manchester United – Villareal 2:1
Villareal – Manchester United 1:1
Villareal – Manchester United 0:0
Manchester United – Villareal 0:0

Dnešný zápas vám z pozície komentátora sprostredkuje Igor Tabiš.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:45.

Domov»Futbal»Liga majstrov»ONLINE: Villarreal - Manchester United (Liga majstrov)