Bizár: Pešta sa o svojom zápase dozvedel z plagátu

(Zdroj: Facebook: Viktor Pešta)

Viktor by asi mal kontaktovať svojho manažéra.

PRAHA. Posledné dni priniesli viacero bizarných situácii, ktoré sa udiali v okolí organizácie Oktagon. Nevedno, akým spôsobom sa vedie medzi zápasníkmi a vedením komunikácia, niečo je ale nie práve s kostolným poriadkom.

Najprv tu máme nekonečný príbeh okolo Lea Brichtu. Jeho nový manažment si vyžiadal kópiu zmluvy s Oktagonom, aby preskúmal jeho posledný zápas. Nakoniec je z toho zasa iba chaos, keď vlastne nikto netuší, ako konkrétna zmluva vyzerá.

Druhú bizarnosť predviedol Vašek Mikulášek. Ten sa iba pár dní pred súbojom s Tomášom Melišom nepríjemne zranil. To, samozrejme, nie je nič výnimočné, keby ale Mikulášek absolútne nepochopiteľne neprišiel k zraneniu vlastnou vôľou, keď skočil dobrovoľne zo schodov.

No a dnes trilógiu uzavrel Viktor Pešta, ktorý na sociálnu sieť zavesil veľavravný príspevok. “Pozerám, že mám naplánovanú odvetu? Bolo to pre mňa prekvapenie, ale keď je to na nete, tak to asi musí byť pravda,” komentoval český bojovník odvetu so Stephanom Pützom vyobrazenú na plagáte.

Pešta sa tak podľa všetkého dozvedel o svojom ďalšom zápase priamo zo zverejneného plagátu. Zostáva sa tak iba zamyslieť, ako to vlastne v Oktagone funguje. 

Vladimír Bilohuščin
Vladimír Bilohuščin je zakladateľ webu o zmiešaných bojových umeniach SvetMMA, kde pôsobil viac ako 5 rokov na poste šéfredaktora. V marci 2021 prešiel spolu s celou redakciu do Sportnetu, kde sa venuje MMA a ďalším bojovým umeniam. Vo voľnom čase rád hráva volejbal.

Súvisiace články