Slovenský futbalista Dávid Hancko v drese Sparty Praha.
Slovenský futbalista Dávid Hancko v drese Sparty Praha. (Autor: davidhancko/instagram)
Sportnet|28. júl 2022 o 22:25

Český tím prehral na pôde nórskeho Vikingu FK 1:2.

BRATISLAVA, PRAHA. Nerozumel si s brankárom Dominikom Holecom. Poslal mu príliš slabú prihrávku.

Kapitán Sparty Praha a slovenský reprezentant Dávid Hancko spravil hrubú chybu. Nepochopiteľný skrat stál český tím vypadnutie v druhom kvalifikačnom kole Európskej konferenčnej ligy.

Po domácej remíze 0:0 Sparta na pôde Vikingu FK prehrala 1:2. O víťazstve nórskeho tímu rozhodla v 92. minúte práve chyba Hancka. Darovaný gól strelil legionár Mai Traoré.

„V nastavení Spartu potopil skrat Hancka. Zbohom poháre,“ píšu české médiá.

Hralo sa na umelej tráve v Stavangeri. Pražania išli do vedenia po góle Jaroslava Zeleného, no do prestávky vyrovnal Viljar Vevatne.

„Sparťania súpera dlho prehrávali, ale po kardinálnom kikse kapitána Hancka v poslednej minúte prehrali 1:2,“ dodávajú.

Domov»Futbal»Konferenčná liga»Nepochopiteľný skrat. Sparta Praha vypadla po hrubej chybe Hancka