Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Vedúca päťka išla naplno

Sportnet|Publikované 13. máj 2013 o 22:00

Futbalové súťaže ObFZ Trebišov pokračovali ďalšími stretnutiami.

TREBIŠOV.

I. trieda - 21. kolo: Niž. Žipov – Z. Teplica 1:1, G: Múdry - Nináč, Slivník – Boľ 1:0, G: Kandráč Ľ., Tŕňa – Úpor 2:4, G: Albert – Olah 3, Varanai vl., N. Ruskov – M. Horeš 0:5, G: Bacskai Z., Kis – Berta, Kováč E., Tóth Z., Somotor – Slov. N. Mesto 0:1, G: Mašlej, Kysta – V. Trakany 0:2, G: Koncz, Knapík, Kr. Chlmec B – Z. Hradište 3:1, G: Dako L. 3, Hilla vl. - Krajník.

Tabuľka

1. Úpor 21 13 4 4 55:21 43
2. M. Horeš 21 13 3 5 57:28 42
3. Kr. Chlmec B 21 13 2 6 42:20 41
4. V. Trakany 21 12 3 6 46:23 39
5. Slivník 21 10 3 8 33:33 33
6. Somotor 21 10 2 9 43:38 32
7. Boľ 21 10 1 10 42:43 31
8. Z. Teplica 20 8 4 8 29:31 28
9. Z. Hradište 21 7 4 10 32:40 25
10. N. Žipov 21 7 4 10 29:42 25
11. Tŕňa 20 8 0 12 36:38 24
12. N. Ruskov 21 6 3 12 32:46 21
13. Kysta 21 6 3 12 25:53 21
14. Slov. N. Mesto 21 4 2 15 23:68 14

II. trieda A 14. kolo: Vojčice – Kuzmice 1:0, Z. Jastrabie – Michaľany B Čerhov 2:5, Dvorianky – Sečovce B Dargov 3:4, Trebišov B Milhostov – Roma Sečovce 3:1.

Tabuľka

1. Vojčice 12 12 0 0 32:5 36
2. Kuzmice 13 9 2 2 45:17 29
3. Michaľany B 13 7 0 6 34:30 21
4. Trebišov B 13 6 1 6 30:35 19
5. Hraň 12 5 1 6 20:22 16
6. Sečovce B 12 5 0 7 23:28 15
7. Roma Sečovce 12 4 1 7 32:35 13
8. Dvorianky 13 4 1 8 27:30 13
9. Z. Jastrabie 12 1 0 11 14:55 3

II. trieda B – 21. kolo: Michaľany C Veľaty – Biel 3:2, Pribeník – Sv. Mária 3:1, V. Kamenec – Streda n/B 3:1, Rad – Leles 4:0, Boťany – Svätuše 1:1, Vojka – Poľany 0:5.

Tabuľka

1. Streda n/B 19 15 2 2 79:18 47
2. Svätuše 20 14 3 3 72:28 45
3. Leles 19 14 3 2 63:21 45
4. Boťany 19 10 5 4 63:22 35
5. Rad 19 11 0 8 47:33 33
6. Poľany 20 10 2 8 44:29 32
7. Biel 19 9 3 7 43:43 20
8. V. Kamenec 19 8 3 8 51:26 27
9. Michaľany C 19 8 1 10 32:39 25
10. M. Kamenec 19 8 1 10 42:54 25
11. Vojka 19 3 0 16 24:96 9
12. Pribeník 19 2 0 17 14:75 6
13. Sv. Mária 20 1 1 18 17:107 4

Dorast I. A trieda – 7. kolo: V. Horeš – Kuzmice 11:1, Cejkov – Streda n/B 8:2, Borša – Úpor 4:3.

Tabuľka

1. Borša 7 3 0 1 28:13 18
2. Cejkov 7 5 0 2 56:16 15
3. Úpor 7 5 0 2 40:16 15
4. Kuzmice 7 3 0 4 16:33 9
5. Streda n/B 7 1 0 6 9:28 3
6. V. Horeš 7 1 0 6 14:57 3

Dorast I. B trieda – 7. kolo: Vojčice – Z. Hradište 1:2, Kysta – N. Ruskov 7:0, Niž. Žipov – Z. Jastrabie 2:1.

Tabuľka

1. Z. Hradište 7 5 0 2 34:14 15
2. Z. Jastrabie 7 5 0 2 20:13 15
3. Niž. Žipov 7 4 0 3 20:14 12
4. Kysta 7 3 0 4 16:18 9
5. Vojčice 7 3 0 4 16:25 9
6. N. Ruskov 7 1 0 6 8:30 3

Dorast I. C trieda – 11. kolo: M. Kamenec – Sv. Mária 1:1, Svätuše – Tŕňa 4:0, V. Trakany – Leles Poľany 3:2.

Tabuľka

1. M. Horeš 9 6 2 1 27:18 20
2. M. Kamenec 9 4 3 2 33:13 15
3. Svätuše 9 4 3 2 21:18 15
4. Sv. Mária 10 4 2 4 24:18 14
5. V. Trakany 9 4 0 5 19:28 12
6. Leles Poľany 10 3 2 5 23:27 11
7. Tŕňa 10 1 2 7 12:37 5

Žiaci A skupina 7. kolo: V. Horeš – Kuzmice 0:9, Cejkov – Streda n/B 5:2, Borša – Úpor 4:7.

Tabuľka

1. Kuzmice 7 6 0 1 42:10 18
2. Úpor 7 5 0 2 52:21 15
3. Cejkov 7 4 1 2 30:1 13
4. Borša 7 3 1 3 35:32 10
5. Streda n/B 7 2 0 5 17:43 6
6. V. Horeš 7 0 0 7 2:56 0

Žiaci B skupina 12. kolo: Z. Teplica – Parchovany 5:0, Hraň – Michaľany 0:14, Plechotice – Roma Sečovce 15:0, Dvorianky – Slivník 2:7.

Tabuľka

1. Michaľany 12 12 0 0 151:1 36
2. Z. Teplica 12 10 1 1 98:13 31
3. Plechotice 12 7 0 5 74:25 21
4. Parchovany 12 6 1 5 52:32 19
5. Slivník 12 4 1 7 27:78 13
6. Hraň 12 4 0 8 21:99 12
7. Roma Sečovce 12 2 1 9 19:94 7
8. Dvorianky 12 1 0 11 15:115 3

Žiaci C – 11. kolo: Vojka – Boľ 3:0, Kr. Chlmec Pribeník – V. Kamenec 0:7, Rad Zatín – Slov. N. Mesto 2:1, Boťany – Somotor 1:1.

Tabuľka

1. V. Kamenec 11 10 1 0 76:3 31
2. Boťany 11 8 1 2 43:14 25
3. Somotor 11 6 2 3 39:19 20
4. Kr. Chlmec 11 4 3 4 31:38 15
5. Rad Zatín 11 4 1 6 29:48 13
6. Boľ 11 3 1 7 35:53 10
7. Vojka 11 1 4 6 8:30 7
8. Slov. N. Mesto 11 1 1 9 14:70 4

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.