Tréningy zjazdu pre Büchela a Marlies Schildovú

SITA|13. mar 2007 o 15:56

LENZERHEIDE 13. marca (SITA) - Záverečné tréningy zjazdu pred stredajšími finálovými pretekmi Svetového pohára v alpských lyžiarskych disciplínach vo švajčiarskom Lenzerheide vyhrali Marco Büchel z Lichtenštajnska ...

LENZERHEIDE 13. marca (SITA) - Záverečné tréningy zjazdu pred stredajšími finálovými pretekmi Svetového pohára v alpských lyžiarskych disciplínach vo švajčiarskom Lenzerheide vyhrali Marco Büchel z Lichtenštajnska a Rakúšanka Marlies Schildová. Veterán Büchel zdolal o tri stotiny sekundy Švajčiara Didiera Cucha a o sedemnásť stotín úradujúceho svetového šampióna z Aare Nóra Aksela Lunda Svindala.

Medzi ženami kompletne dominovali v tréningu Rakúšanky. Za Schildovou skončila druhá o tridsaťosem stotín sekundy Renate Götschlová a tretia Andrea Fischbacherová (+0,58).