BRATISLAVA. Stavy stretnutí play-off o účasť vo svetovej skupine Davisovho pohára 2011 tenisových reprezentačných družstiev mužov (hrá sa 17. - 19. septembra, zápas Izrael - Rakúsko 16., 17. a 19. septembra):
AUSTRÁLIA - BELGICKO 1:1
(North Cairns, Cairns Regional Tennis Centre, tvrdý povrch Acrylic vonku)
Lleyton Hewitt - Ruben Bemelmans 7:6 (4), 7:5, 2:6, 6:4 - Bemelmans nastúpil namiesto zraneného Steva Darcisa
Carsten Ball - Olivier Rochus 4:6, 4:6, 6:7 (5)
Zostávajúci program:
Sobota (5.00 h SELČ):
Paul Hanley, Lleyton Hewitt - Steve Darcis, Olivier Rochus
Nedeľa (3.00 h SELČ):
Lleyton Hewitt - Olivier Rochus
Carsten Ball - Steve Darcis
IZRAEL - RAKÚSKO 2:1
(Tel Aviv, Nokia Arena, tvrdý povrch Play-It v hale)
Štvrtok:
Dudi Sela - Andreas Haider-Maurer 6:4, 6:1, 6:3
Harel Levy - Jürgen Melzer 4:6, 3:6, 3:6
Piatok:
Jonathan Erlich, Andy Ram - Jürgen Melzer, Alexander Peya 7:6 (2), 6:4, 6:4
Zostávajúci program:
Nedeľa (13.30 h SELČ):
Dudi Sela - Jürgen Melzer
Harel Levy - Andreas Haider-Maurer
Pozn.: V sobotu sa nehrá pre sviatok Yom Kippur.
NEMECKO - JAR 2:0
(Stuttgart, TC Weissenhof, antuka vonku)
Philipp Kohlschreiber - Rik De Voest 6:4, 6:4, 6:4
Florian Mayer - Izak Van Der Merwe 6:3, 3:6, 6:1, 7:6 (6)
Zostávajúci program:
Sobota (15.00 h SELČ):
Andreas Beck, Christopher Kas - Jeff Coetzee, Wesley Moodie
Nedeľa (11.00 h SELČ):
Philipp Kohlschreiber - Izak Van Der Merwe
Florian Mayer - Rik De Voest
KAZACHSTAN - ŠVAJČIARSKO 2:0
(Astana, Národné tenisové centrum, tvrdý povrch RuKortHard v hale)
Andrej Golubev - Marco Chiudinelli 6:4, 6:4, 6:4
Michail Kukuškin - Stanislas Wawrinka 3:6, 6:1, 6:4, 1:6, 6:3
Zostávajúci program:
Sobota (10.00 h SELČ):
Jevgenij Koroľov, Jurij Ščukin - Yves Allegro, Michael Lammer
Nedeľa (8.00 h SELČ):
Andrej Golubev - Stanislas Wawrinka
Michail Kukuškin - Marco Chiudinelli
INDIA - BRAZÍLIA 0:2
(Chennai, SDAT Tennis Stadium, tvrdý povrch Playpave vonku)
Rohan Bopanna - Thomaz Bellucci 7:6 (2), 6:7 (7), 5:7, 6:4, 8:10
Somdev Devvarman - Ricardo Mello 6:4, 2:6, 7:6 (3), 2:6, 4:6
Zostávajúci program:
Sobota (11.30 h SELČ):
Maheš Bhupáthí, Leander Paes - Marcelo Melo, Bruno Soares
Nedeľa (8.00 h SELČ):
Somdev Devvarman - Thomaz Bellucci
Rohan Bopanna - Ricardo Mello
RUMUNSKO - EKVÁDOR 2:0
(Bukurešť, Centrul National de Tenis, antuka vonku)
Victor Hanescu - Iván Endara 6:2, 6:2, 6:2
Adrian Ungur - Giovanni Lapentti 6:7 (2), 4:6, 6:3, 6:4, 6:1
Zostávajúci program:
Sobota (11.00 h SELČ):
Victor Hanescu, Horia Tecau - Giovanni Lapentti, Nicolas Lapentti
Nedeľa (10.30 h SELČ):
Victor Hanescu - Giovanni Lapentti
Adrian Ungur - Iván Endara
ŠVÉDSKO - TALIANSKO 1:1
(Lidköping, Sparbanken Arena, tvrdý povrch Plexipave v hale)
Andreas Vinciguerra - Potito Starace 2:6, 2:6, 2:6
Robin Söderling - Fabio Fognini 6:1, 6:3, 6:2
Zostávajúci program:
Sobota (14.00 h SELČ):
Simon Aspelin, Robert Lindstedt - Simone Bolelli, Daniele Bracciali
Nedeľa (13.00 h SELČ):
Robin Söderling - Potito Starace
Andreas Vinciguerra - Fabio Fognini
KOLUMBIA - USA 1:1
(Bogota, Plaza de Toros La Santamaria, antuka vonku)
Alejandro Falla - Mardy Fish 6:4, 1:6, 4:6, 6:3, 4:6
Santiago Giraldo - Sam Querrey 6:2, 6:4, 7:5
Zostávajúci program:
Sobota (18.00 h SELČ):
Robert Farah, Carlos Salamanca - Ryan Harrison, John Isner
Nedeľa (17.00 h SELČ):
Santiago Giraldo - Mardy Fish
Alejandro Falla - Sam Querrey
Nominácie:
Kolumbia: Santiago Giraldo, Alejandro Falla, Carlos Salamanca, Robert Farah, kapitán: Felipe Berón
Spojené štáty americké: John Isner, Mardy Fish, Sam Querrey, Ryan Harrison, kapitán: Patrick McEnroe