Stará Ľubovňa sa šplhá nahor

Sportnet|17. sep 2013 o 00:00

V 8. kole V. futbalovej ligy priniesli cenný výsledok z pôdy Kendíc hráči Starej Ľubovne.

STARÁ ĽUBOVŇA. V 17. minúte sa im podarilo otvoriť skóre, čo im vlialo sebavedomie a snahe domácich o vyrovnanie odolávali.

Kendičanom vzali hostia vietor z plachiet v 66. minúte druhým gólom, na čo nedokázali domáci odpovedať. Stará Ľubovňa po výhre 2:0 šplhá nahor a ostáva len veriť, že v prvej polovici tabuľky si už nájde pevnejšie miesto. Potvrdiť túto pozíciu môže najbližšie v sobotu doma od 15. hod. proti Dlhému Klčovu.

Kendice – St. Ľubovňa 0:2 (0:1)

Góly: 17. Vandžura Richard, 66. Kosturko Juraj. Pred 120 divákmi rozhodoval Friga. ŽK: Baran – Demčák, Arendáč.

ST. ĽUBOVŇA: Bičuš – Pavlišin, Nemergut, Štefánik, Mariančík, Vandžura, Kosturko Jozef, Kosturko Juraj, Demčák, Sikorjak (90. Libák), Martinek (62. Arendáč).