Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Športový víkend na východe - servis výsledkov a faktov

Ilustračné. (Autor: archív)
Róbert Bejda, TASR|Publikované 23. sep 2017 o 15:15

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch.

Prehľad domácich športových výsledkov súťaží, klubov a jednotlivcov z východného Slovenska počas víkendu 23. a 24. septembra.

Nedeľa, 24. septembra

FUTBAL

Fortuna liga, 10. kolo

1. FC Tatran Prešov - AS Trenčín 0:7 (0:3)

MFK Zemplín Michalovce - DAC D. Streda 1:2

HOKEJ

Tipsport liga, 6. kolo

HK Poprad - HC 07 Orin Detva 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)

HK Dukla Trenčín - HC Košice 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)

Hokej Trenčín - Košice: fotogaléria

24.9.2017

St. Nicolaus I. liga

HK Spišská Nová Ves - HK Orange 20 4:5 pp (3:2, 0:0, 1:2 - 0:1)

Góly: 2. Nagy, 9. Bdžoch, 20. Giľák, 46. Findura - 18. a 58. Smolka, 8. Kundrik, 52. Musliu, 62. Jaško. Rozhodovali: Korba - Šoltés, Štofančík, vylúčení: 6:4, presilovky: 0:2, oslabenia: 0:0, 242 divákov.

HÁDZANÁ

Slovnaft handball extraliga, 4. kolo

TJ Strojár Malacky - Tatran Prešov16:47 (10:27)

VOLEJBAL

Extraliga mužov, 1. kolo

VKP Bystrina SPU Nitra - VK KDS Šport Košice 3:0 (21, 19,16)

Rozhodovali: Vaško a Fiľo

Volejbalový zápas Nitra - Košice: fotogaléria

24.9.2017

Sobota, 23. septembra

FUTBAL

II. liga, 9. kolo

MFK Lokomotíva Zvolen - Slavoj Trebišov 3:0 (1:0),

Góly: 28. (z 11 m) a 73. Jackuliak, 47. Mikinič. Rozhodoval: Jurenka, ŽK: Slovák, Včelka - Jacko, ČK: 63. Starosta (Trebišov), 303 divákov.

FK Noves Spišská Nová Ves - KFC Komárno 4:2 (3:2)

Góly: 41. a 43. Kubus, 36. Zekucia (z 11 m), 72. Botvynnyk - 15. Militosjan, 45. Matič. Rozhodoval: Weiss, ŽK: Sekulič, Militosjan, Morócz, Huszty (Komárno), 581 divákov.

Partizán Bardejov - FC ŠTK 1914 Šamorín 1:3 (0:3)

Góly: 87. Patarocha - 15. Berežný /vlastný/, 32. Didik /vlastný/, 41. Juliao. Rozhodoval: Gemzický, ŽK: Berežný, Grohoľ, Belunek, Góra - Soares, Juliao, Neto, Hajdúch, ČK: 90. Berežný po 2.
ŽK, 303 divákov.

FK Poprad - FK Inter Bratislava 1:0 (0:0)

Gól: 88. Šesták, ŽK: 71. Šesták - 29. Špak, 35. Šulc, 42. Mance, rozhodovali: K. Horváth - Hrmo, Čajka, 650 divákov

III.liga Východ, 9. koklo

MFK Vranov n/T - VSE FK Svit, 1:0 (0:0)

MFK Slovan Giraltovce - FK Košice, 2:3 (1:3)

MŠK Tesla Stropkov - 1, FC Tatran Prešov B, 3:1 (1:1)

1. FK Svidník - MFK Rožňava, 1:1 (0:1)

FK Družstevník Plavnica - FK Snina, 2:2 (1:0)

ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves - ŠK Odeva Lipany, 0:1 (0:0)

MFK Slovan Sabinov - OŠFK Šarišské Michaľany, 0:0

TJ Veľké Revištia - FK Pokrok SEZ Krompachy, 1:0 (1:0)

IV. liga Sever, 9. kolo

OFK -SIM Raslavice - FK Gerlachov, 2:2 (1:2)

FC Pivovar veľký Šariš - FK Humenné, 1:5 (0:2)

MŠK Spartak Medzilaborce - OFK Tatran Kračúnovce, 2:1 (2:0)

TJ Družstevník Radvaň n/L - ŠK Záhradné, 3:2 (3:1)

MŠK Spišské Podhradie - TJ Rozvoj Pušovce, 2:0 (1:0)

FK Soľ - TJ Ptava NV Ptičie, 1:1 (1:1)

OŠK Fintice - FK Poprad B, 0:3 (0:0)

TJ Sokol Ľubotice - FK Tatran Zamutov, 4:0 (1:0)

IV. liga juh, 9. kolo

AŠK Maria Huta Gelnica - FK Kechnec, 3:0 pred kontumáciou

OŠK Rudňany - TJ DR. Petrovce n/L, 1:1 (1:0)

FK Krásnohorské Podhradie - ŠK Strážske, 1:3 (1:0)

FK Geča 73 - FK Čaňa, 2:3 (1:1)

MFK Spartak Medzev - AFK Topoľany, 4:1 (0:1)

MFK Sobrance - TJ Mladosť Kalša, 4:1 (1:1)

MFK Veľké Kapušany - TJ Družstveník Čičarovce, 0:2 (0:1)

V. liga Košicko-Gemerská, 7. kolo

OFK Slovan Poproč - TJ Hornád Ždaňa, 2:1 (0:1)

MFK Ťahanovce - TJ Maratón Seňa, 4:0 (1:0)

FK Košická Nová Ves - FC Lokomotíva Košice B, 1:0 (0:0)

TJ Družstevník Perín - FGK Haniska, 6:2 (3:0)

Slávia TU Košice - FK Gemerská Hôrka, 7:0 (3:0)

Šk Veľká Ida - TJ Kokšov Bakša, 1:3 (1:2)

V. liga Zemplínska, 7. kolo

TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - TJ Olympia Borša, 5:3 (2:1)

TJ Sokol Močarany - TJ Družstevník Cejkov, 1:0 (0:0)

OŠK Vinné - FK Tatran Upor, 1:3 (0:2)

ŠK Nacina Ves - TJ Družstevník Parchovany, 2:0 (2:0)

TJ ŠM Streda n/B - TJ Družstevník Malý Horeš, 1:0 (0:0)

MFK Čierna n/T - OŠK Pavlovce n/U, 3:6 (1:0)

OFK Lastomír - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany, 3:1 (1:0)

V. liga Vihorlatsko - Dukelská, 7. kolo

FK Sedliská - TJ Družstevník Vyšný Žipov, 1:1 (0:0)

OFK Hencovce - Kamenica n/C, 1:3 (1:1)

OFK Agrifop Stakčín - Jasenov, 1:0 (0:0)

ŠK Sačurov - FO Ajax Pakostov, 4:2 (2:1)

FK Nižný Hrušov - TJ Družstevník Borov, 4:1 (3:0)

FK Obce Kochanovce/Brekov - OFK Sečovská Polianka, 8:0 (6:0)

OFK Tatran Bystré - TJ Tvarona Ulič, 3:0 (2:0)

V. liga Šarišská, 7. kolo

TJ Busov Gaboltov - TJ Koprivnica, 1:2 (1:0)

TJ Družstevník Župčany - FK Kamenica, 4:1 (2:0)

FK Demjata - TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka, 5:0 (2:0)

FK FC Ražňany - FK Široké, 3:0 (1:0)

TJ Družstevník Čirč - TJ Družstevník Veľký Lipník, 8:1 (5:0)

TJ Dubinné - FK Slovan Kendice, 2:1 (1:1)

MF Malý Šariš - MFK Stará Ľubovňa, 1:1 (0:0)

V. liga Podtatranská, 9. kolo

TJ Slovan Nálepkovo - MFK Slavoj Spišská Belá, 4:2 (2:1)

FK Veľká Lomnica - TJ Štart Hrabušice, 6:1 (4:1)

FK 1931 Hranovnica - FK Slovan veľký Folkmar, 16:0 (8:0)

TJ FC Kluknava - ŠK Harichovce, 1:3 (1:1)

FK 05 Levoča - TJ Tatran Ľubica, 2:0 (1:0)

ŠK Štrba - FK Prakovce, 2:3 (0:1)

FK Slovan Helcmanovce - 1. MFK Kežmarok, 0:3 (0:1)

FK Olcnava - FK Vysoké Tatry, 2:1 (1:0)

HOKEJBAL

Extraliga mužov, 4. kolo

HBC Košice - HBK Lion Svidník 4:7 (0:1, 1:3, 3:3) , Góly: Podsedlý, Šiška, Leškanič, Franc - Oščipovský 3, Kóma 2, Vook, Raschman

HBK Nitrianski Rytieri Nitra - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok 1:4 (1:2, 0:0, 0:2) , Góly: Daniška - Pisarčík 2, Teplický, Kundľa

HÁDZANÁ

MOL liga

SHK Veselí nad Moravou - Iuventa Michalovce 29:27 (18:13)

Najviac gólov: Novotná 7/4, Olšovská 7/1, Šustková 7 - Habánková 6, Holejová 5, Wollingerová 4

Rozhodovali: Hanák, Pavlíček, vylúčené: 2:6, 7 m hody: 6/5 - 0/0, 300 divákov.

Slovnaft handball extraliga, 4. kolo

HC Štart Nové Zámky - Tatran Prešov "B" 26:26 (15:9)

Najviac gólov: T. Straňovský 11/5, Šátek 5, Hricišon 4 - Majirský 5, M. Šárpataky 5/2, Kríž 4 pok. hody: 6/5 - 4/3, vylúčení: 2 - 6, ČK: 51. Rečičár (Prešov "B") za 3 vylúčenia, rozhodovali: M. Beňo a Bednár

VOLEJBAL

Extraliga mužov, 1. kolo

VKM Stará Ľubovňa - VK Mirad PU Prešov 0:3 (-14, -13, -17),

50 minút, rozhodovali: Malík, Andrejčák

COP Trenčín - TJ Slávia Svidník 0:3 (-19, -23, -19)

70 minút, rozhodovali: Moravčík, Kováč

Extraliga žien, 1. kolo

Hit UCM Trnava - KV MŠK Oktan Kežmarok 2:3 (18, -20, 17, -19, -14)

95 minút, rozhodovali: Juráček, Heizlinger

VK Eperia Prešov - Volley project UKF Nitra 2:3 (-22, -11, 22, 23, -9)

126 minút, rozhodovali: H”ger, Porvazník

Autor: Róbert Bejda, TASR

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.