ŽK: Holienčin (Michalovce B).
Rozhodoval: Michalik – 200 divákov.
FK: N. Fedor - Klimek, M. Horváth, J. Gorej, Š. Majerník (18. T. Nagy) - M. Molnár, R. Cicman (41. Laczko), Kolbas, Borovský, Hrubovčák - M. Pekár.
MFK ZEMPLÍN B: Holienčin - M. Mindžák, Masnica, Kimák, Vinc - D. Sopata, Lehotský, Struňak, Ciganoc, Karch – Bavoľár.
1. Sp. N. Ves 30 18 2 10 65:30 56
2. Haniska 30 17 4 9 63:35 55
3. Lipany 30 16 4 10 37:30 52
4. Vranov 30 15 5 10 43:30 50
5. Prešov B 30 16 2 12 47:27 50
6. V. Opátske 30 14 5 11 52:44 47
7. Snina 30 13 8 9 39:34 47
8. V. Revištia 30 13 4 13 40:49 43
9. Giraltovce 30 13 4 13 31:42 43
10. Stropkov 30 12 6 12 47:38 42
11. Plavnica 30 11 6 13 36:38 39
12. Bard. N. Ves 30 11 6 13 37:52 39
13. Sabinov 30 10 7 13 42:38 37
14. Humenné 30 11 3 16 31:60 36
15. V. Tatry 30 9 6 15 43:45 33
16. Michalovce B 30 3 4 23 25:86 13
IV. liga skupina Juh – 30. kolo
Rudňany – Strážske 2:2 (1:1)
Góly: Jozefčák, Šteiner – Michaliv, Široký.
ŽK: Červeňák, Šteiner, Čuj – V. Diňa.
ČK: Jozefčák (Rudňany).
Rozhodoval: Vass – 103 divákov.
ŠK: Regenda – J. Pavúk, K. Hajdučko, Hardik, Široký, Soltész, Koc, P. Borko (42. Dzurko), Michaliv, Hirjak, V. Diňa (85. Zambory).
Čaňa – Veľký Horeš 2:2 (1:1)
Góly: Török, Čigáš – E. Takáč, Miloš Adam (11 m).
ŽK: Borovský, Vaľa (obaja Čaňa).
ČK: Vaľa (Čaňa).
Rozhodoval: Greško – 150 divákov.
DRUŽSTEVNÍK: Babiák – E. Seman, J. Capko, D. Sninský, E. Takáč, M. Mihok, Miloš Adam, Zeher, Milan Lukáč, Kiovský (70. P. Vaško), D. Lörinc.
Kráľovský Chlmec – Veľké Kapušany 0:0
ŽK: Zs. Dobos, P. Dako – Popčák, Rebreš, Kaško.
ČK: Zs. Dobos (Kr. Chlmec).
Rozhodoval: Marcin – 100 divákov.
TJ SLAVOJ: A. Tóth – Zs. Doboš, Popália, Pásztor, A. Novák, Borisza, T. Batta, Gaňo, P. Dako, M. Szücs, Sápos (69. Papp).
MFK: Krajnikovec – Dozsický, Kondáš, Némethi, Husovský, Rebreš, Popčák (50. Repovský), Jakub (46. Battyányi), Kaško, Bátyi, Vašky.
Michaľany – Rožňava 2:2 (0:0)
Góly: M. Kučera, Mroč – Figúr, F. Kovács.
ŽK: M. Kučera – Róth.
Rozhodoval: Capik – 150 divákov.
FK TJ LOKOMOTÍVA ŠM: Buda – P. Tomko, R. Jano (82. Anderko), Džupina, N. Tóth, Puškaš (46. Mroč), L. Bučko, Širotník, Martin Elek, E. Čižmár, M. Kučera (71. J. Kolesár).
Veľký Folkmar – Sobrance 8:2 (5:1)
Góly: R. Jurko 4, Belej 3, Kaľavský – Viňanský, Hutaj.
ŽK: Hutaj (Sobrance).
Rozhodoval: Tabaka - 150 divákov.
MFK: Ložinčák – Mihalovič, M. Popovič, J. Rynik, Viňanský, Hutaj, Hreško, Škirda, Kačur (67. Klamo), Kasič (80. Mikulanič), Bružeňák (46. T. Jacko).
1. Šaca 30 22 4 4 78:16 70
2. V. Horeš 30 20 7 3 75:16 67
3. Krompachy 30 16 5 9 57:34 53
4. Kalša 30 16 5 9 75:42 53
5. Medzev 30 16 3 11 55:49 51
6. Sobrance 30 16 3 11 64:49 51
7. V. Folkmar 30 15 5 10 68:43 50
8. Rožňava 30 13 9 8 50:40 48
9. V. Kapušany 30 12 8 10 30:35 44
10. Sp. Vlachy 30 12 6 12 39:37 42
11. Čaňa 30 11 5 14 41:51 38
12. Strážske 30 8 4 18 32:71 28
13. Michaľany 30 7 7 16 24:57 28
14. Rudňany 30 5 8 17 29:56 20
15. Kr. Chlmec 30 4 4 22 20:76 16
16. Poproč 30 2 7 21 22:87 13
Rudňanom odpočítali 3 body.
V. liga skupina zemplínska – 26. kolo:
Cejkov – Zalužice 5:1 (1:0)
Góly: Keresty 3, Barna, P. Balint – M. Apiar (11 m).
Rozhodoval: Vojtko – 50 divákov.
TJ DRUŽSTEVNÍK: Ujházi – P. Balint, Panda, Jenei, Blanár, Barna, J. Kročko, S. Michalko, André, Keresty, Slovjak.
OŠK: M. Michalko – Krišo, Fedič, Fulajtár, J. Hospodár, M. Ľoch, Uličný, D. Hospodár, Bobák (75. Výboch), M. Apiar, R. Kolesár.
Vinné – Krišovská Liesková 2:0 (1:0)
Góly: M. Duda, Grajcár.
ŽK: G. Horňák, V. Drančák (obaja Kr. Liesková).
Rozhodoval: Barát – 100 divákov.
OŠK: Martin Bodnár – Štepita, Firda, P. Marcin, P. Sopata (46. P. Pešta), Turták (46. Žužo), Tavarez, Ilkiv, J. Pešta (46. Olexa), M. Duda, Grajcár.
OŠK: Š. Tóth – R. Ádi, O. Vašš, Palágyi, J. Mihók, A. Batta, G. Horňák, V. Drančák, F. Balog (86. Xhufi), A. Drančák, Hami.
Palín – Trakany 2:1 (2:0)
Góly: M. Kovalík, Frič – Krestyánko.
Rozhodoval: Róka – 100 divákov.
ŠK AGRO: Serbák – Ondočík, Gutič, J. Lukáč, M. Kovalík, Frantál, L. Forgáč, Zemánek, Frič, M. Virčík, M. Štafura (46. Egry).
TJ TISA: M. Fedor – N. Proščák, Magyar, Z. Vencel, Krestyánko, N. Bálint, J. Popovič, Ballók, Z. Kočiš, Grešš, A. Proščák.
Lastomír – Parchovany 2:2 (2:0)
Góly: Sabovčík, Verbič – Hazuga 2.
Rozhodoval: Harajbič – 100 divákov.
OFK: J. Adam – Senjuž, Remák (46. G. Timko), R. Petro, M. Porvaz, Sabovčík, Uhľár, D. Vasiľ, Verbič, L. Béreš, M. Juraško.
TJ DRUŽSTEVNÍK: Segedy – Lendacký (23. Puky), Kostur, Kohút, Kuriško, Varanai, Hvasta (69. Janok), Starenčák (54. Šurmanek), Baník, Hazuga, P. Hajduk.
Nacina Ves – Petrovce nad Laborcom 1:0 (0:0)
Gól: M. Devečka (11 m).
Rozhodoval: M. Havrila - 200 divákov.
ŠK: M. Liška – Baraník, Vaľko, M. Hajdučko, L. Lörinc, R. Basara, Pat. Haluška, M. Devečka, M. Krajňák (62. Pet. Haluška), O. Lipovský, M. Sepeši (46. L. Ivan).
TJ DRUŽSTEVNÍK: Kopás – M. Polák (81. Dzvoník), Šaffo, Doda, M. Ferko, V. Kročko, Gačko, M. Lakatoš, M. Mráz, J. Dankanin (46. Nechtila), J. Pavlov.
Čičarovce – Budkovce 4:2 (1:1)
Góly: T. Szabó 3, Černej – M. Seman 2.
ŽK: Dadu – Zalužický, Bibel, L. Sabol.
ČK: Bibel (Budkovce).
Rozhodoval: Fečo – 100 divákov.
TJ DRUŽSTEVNÍK: O. Dobos – Dadu, Černej, Szakala, Berta, Tárczy, Hajdók, Sičák, T. Szabó, Bartusek, Stach (59. D. Očenáš).
OŠK: Budiš – Paulovčík, Ložanský (46. Š. Sabol), J. Paľo, M. Varga, Zalužický, L. Sabol, Feďo, M. Seman, M. Pavlov (46. Bibel), K. Balog.
Borša – Úpor 4:0 (0:0)
Góly: M. Nagy, Adrián Nagy, Matus, Csizsmár.
ŽK: Pituk, Vaszily, Csizsmár – Ceperko.
Rozhodoval: Kováčová – 150 divákov.
TJ OLYMPIA: Sirovec – Z. Mihók, Š. Kováč, Pituk, M. Nagy (68. Krokus), P. Fedor, Matus (75. Laškody), Vaszily, Adrián Nagy, Attila Nagy, Fehér (46. Csizsmár).
FK TATRAN: Škrabala – Veľk (52. Pekala), Parnahaj, Borčík, T. Krochta, Rugolský, Dančák, Bandoľa, Matej Bodnár (18. L. Antoš, 57. Lajčiak), Ceperko, M. Tokár.
1. Borša 26 19 2 5 78:27 59
2. Čičarovce 26 16 4 6 49:26 52
3. Cejkov 26 16 2 8 63:32 50
4. Vinné 26 14 8 4 47:20 50
5. Úpor 26 13 4 9 48:36 43
6. Palín 26 14 3 9 50:36 42
7. Petrovce n/L 26 11 2 13 54:55 35
8. Lastomír 26 10 2 14 45:43 32
9. Nacina Ves 26 8 8 10 32:39 32
10. Kriš. Liesková 26 9 2 15 43:64 29
11. Parchovany 26 9 2 15 35:60 29
12. Trakany 26 8 3 15 44:62 27
13. Zalužice 26 7 2 17 33:65 23
14. Budkovce 26 4 4 18 23:79 16
Palínu odpočítali 3 body.