Streda, 1. decembra, 2021Meniny má Edmund

Slovan začne v pondelok s aukciou vstupeniek

(Autor: SITA)
SITA|18. aug 2013 o 08:06

Základná cena vstupenky bez ohľadu na sektor je 16 eur.

BRATISLAVA. Hokejový klub Slovan Bratislava začne v pondelok 19. augusta elektronickú aukciu vstupeniek na úvodné domáce zápasy Kontinentálnej hokejovej ligy v sezóne 2013/2014.

Rovnako ako v minulej sezóne bude slovenský účastník KHL predávať vstupenky pomocou elektronických aukcií. Dražba lístkov na zápasy proti Torpedu Nižnij Novgorod (17. septembra), Viťazu Podolsk (19. septembra), Ak Bars Kazaň (21. septembra) a Dinamu Moskva (23. septembra) potrvá do štvrtka 22. augusta do 23.59 h.

Základná cena vstupenky bez ohľadu na sektor je 16 eur. Po registrácii môže každý záujemca zadať počet vstupeniek a cenu, za ktorú chce vidieť zápasy.

Nedraží sa konkrétne sedadlo v hľadisku arény, ale prednostný výber lístkov na daný zápas v konkrétnom počte a za zvolenú cenu. Maximálne môže jeden dražiteľ získať na jeden súboj 4 kusy lístkov.

Do výšky 30 eur môže dražiteľ postupne navyšovať sumu o dve eurá, po prekročení tejto hranice potom o päť eur. Zvýšenie cenovej ponuky na 40 eur a vyššie bude viazané na zloženie depozitu.

Vybavovanie ponúk v aukcii sa bude realizovať od najvyššej cenovej ponuky smerom nadol.

V prípade, ak v jednej cenovej hladine bude viacero záujemcov a ich cenové ponuky už nebude možné s istotou uspokojiť z dôvodu nedostatočného počtu voľných miest v aréne, rozhodujúcim kritériom bude čas potvrdenia poslednej cenovej ponuky.

Informácie zverejnil web hcslovan.sk.

Súvisiace články