Streda, 1. decembra, 2021Meniny má Edmund

Slovan predáva lístky na január, Šatanov fialový dres sa v dražbe dostal cez 3000 eur

Miroslav Šatan strieľa druhý gól Jarosľavľu. (Autor: TASR)
SITA|11. dec 2013 o 13:19

Výťažok pôjde na konto Združenia na pomoc detskej onkológii. Aukcia potrvá do 20. decembra.

BRATISLAVA. Hokejový Slovan Bratislava začal s predajom vstupeniek na januárové domáce zápasy v KHL i s dražbou dresov z nedeľňajšieho zápasu s Lokomotivom Jaroslavľ.

Dražba špeciálnej edície fialových dresov na weboch klubu a Hokejportal.net sa začala v utorok, vyvolávacia cena bola 100 eur.

Do aukcie išli všetky dresy z víťazného zápasu (5:3), nechýba medzi nimi ani osemnástka Miroslava Šatana, ktorý si proti Jaroslavľu otvoril strelecký účet, 61-ka kapitána Milana Bartoviča, 82-ka obľúbeného Michala Vondrku či 32-ka brankára Jaroslava Janusa.

Zatiaľ najväčší záujem je o dres Miroslava Šatana, v stredu na poludnie už jeho cena vyskočila nad 3000 eur. Cez hranicu 400 eur sa už dostali ponuky na dresy Martina Štajnocha, Milana Bartoviča, Michala Vondrku, Jaroslava Janusa a Vladimíra Mihálika.

Výťažok z charitatívnej dražby pôjde na konto Združenia na pomoc detskej onkológii pri Detskej fakultnej nemocnici v Bratislave. Aukcia potrvá do 20. decembra.

Slovan nastúpi v januári doma po Zápase hviezd proti Sibiru Novosibirsk (13. januára), Amuru Chabarovsk (15. januára), Admiralu Vladivostok (17. januára) a Metallurgu Novokuzneck (19. januára).

Pre bratislavský tím to bude predposledná séria v základnej časti KHL 2013/2014 v Slovnaft Arene.

Vstupenky sa predávajú cez Ticketportal. Cena sa pohybuje od 16 do 20 eur, do predaja išlo vyše 3000 lístkov.

Súvisiace články