Slováci na Turnaji troch krajín dvakrát nestačili na Česko

SITA|29. sep 2007 o 01:12

HODONÍN 29. septembra (SITA) - Futsalová reprezentácia Slovenska prehrala v piatkovom stretnutí na Turnaji troch krajín v českom Hodoníne s domácim výberom 3:4 (1:2). Zverenci trénera Milana Kollára síce ...

HODONÍN 29. septembra (SITA) - Futsalová reprezentácia Slovenska prehrala v piatkovom stretnutí na Turnaji troch krajín v českom Hodoníne s domácim výberom 3:4 (1:2). Zverenci trénera Milana Kollára síce v I. polčase prehrávali 0:2, podarilo sa im však otočiť na 3:2, no v poslednej desaťminútovke sa dvakrát presne trafil domáci Roman Mareš a rozhodol o výhre Česka. Rovnakým výsledkom sa skončilo aj meranie síl reprezentácii Česka a Slovenska do 21 rokov. Mladí Slováci vyhrávali 1:0, no potom prevzali taktovku Česi a kolektívu pod vedením Jána Janíka dovolili v 30. min iba vyrovnať na 3:3. O všetkom rozhodol sedem minút pred koncom duelu Jiří Novotný z desaťmetrového kopu.

Výsledky piatkových stretnutí na Turnaji troch krajín vo futsale v českom Hodoníne:

Česko "A" - Slovensko "A" 4:3 (2:1)

Góly: 32. a 37. M. Mareš, 12. Frič, 15. R. Mareš - 20. Haľko, 27. Várady, 30. Habaj.

ŽK: 27. R. Mareš - 39. Mikita, rozhodovali: Venc a Kresta (obaja ČR), 700 divákov

Zostava SR: Gašparovič - Čambal, Mikita, Várady, Haľko, Berky, Habaj, Nagy, Fehérvári

Česko "21" - Slovensko "21" 4:3 (1:1)

Góly: 25. a 33. J. Novotný, 8. Polák, 23. Holeček - 7. a 24. Bahna, 30. Cintuľa.

ŽK: 7. Buchta, 28. P. Novotný - 25. Kyjovský, rozhodovali: Czene a Kaštánek (obaja ČR), 200 divákov

Zostava SR "21": Klema, Tropp - Totka, Kozár, Brunovský, Kyjovský, Grega, O. Habaj, Bahna, Cyprís, Bagin, Cintuľa

Domov»Halové športy»Futsal»Slováci na Turnaji troch krajín dvakrát nestačili na Česko