Milánsky Inter vysoko prehral, Juventus aj vďaka gólu Ronalda opäť triumfoval

Milan Škriniar (37) sa prizerá, ako jeho spoluhráč strieľa gól.
Milan Škriniar (37) sa prizerá, ako jeho spoluhráč strieľa gól. (Autor: TASR/AP)
TASR|11. nov 2018 o 14:51

Škriniar odohral celý duel.

MILÁNO. Futbalisti Interu Miláno prehrali v nedeľňajšom zápase 12. kola talianskej Serie A na ihrisku Atalanty Bergamo vysoko 1:4.

Hráči Interu nevyužili príležitosť dotiahnuť sa na SSC Neapol a zostávajú tak s trojbodovou stratou na treťom mieste tabuľky. V drese hostí odohral celý duel slovenský stopér Milan Škriniar, v 41. minúte videl žltú kartu.

Vo večernom súboji vyhral majstrovský Juventus Turín na San Sire nad AC Miláno 2:0 vďaka gólom Maria Mandžukiča a Cristiana Ronalda.

Juventus je lídrom, v lige ešte neprehral a na druhý Neapol má náskok šiestich bodov. Na konci prvého polčasu nevyužil šancu vyrovnať z penalty Gonzalo Higuaín, ktorý zápas pre červenú kartu v závere nedohral.

Empoli zdolalo doma Udinese 2:0, slovenský útočník Samuel Mráz sedel celý zápas na lavičke náhradníkov.

Serie A - 12. kolo:

Atalanta Bergamo - Inter Miláno 4:1 (1:0)

Góly: 9. Hateboer, 62. Mancini, 88. Djimsiti, 90.+4 Gomez - 47. Icardi (z 11 m)

Góly: 72. a 90.+3 El Shaarawy, 19. J. Jesus, 59. Schick - 89. Defrel

US Sassuolo Calcio - Lazio Rím 1:1 (1:1)

Góly: 15. Ferrari - 8. Parolo

AC Miláno - Juventus Turín 0:2 (0:1)

Góly: 8. Mandžukič, 81. C. Ronaldo

ČK: 83. Higuaín (AC)

Domov»Futbal»Taliansko»Milánsky Inter vysoko prehral, Juventus aj vďaka gólu Ronalda opäť triumfoval