Pondelok, 20. septembra, 2021Meniny má Ľuboslav, Ľuboslava

Senátori veria v skoré podpisy s Hossom i Chárom

TASR|16. sep 2001 o 14:16

Ottawa 16. septembra (TASR) - Napriek tomu, že prípravný kemp hokejového celku NHL Ottawy Senators sa rozbehol bez účasti troch opôr, hráči v kempe ...

Ottawa 16. septembra (TASR) - Napriek tomu, že prípravný kemp hokejového celku NHL Ottawy Senators sa rozbehol bez účasti troch opôr, hráči v kempe veria, že vedenie klubu podpíše nové kontrakty so Švédom Danielom Alfredssonom a Slovákmi Mariánom Hossom a Zdenom Chárom ešte pred štartom nového ročníka.

"Myslím si, že klub sa nepokúsi zaplniť ich miesta niekým iným," vyhlásil obranca Wade Redden a pokračoval: "Sú to až príliš dobrí hráči. Do začiatku sezóny je ešte stále takmer mesiac a netreba robiť paniku. Už po prípravných zápasoch sa celá záležitosť pohne ďalej."

Český útočník a finalista odovzdávania ceny pre najlepšieho vlaňajšieho nováčika Martin Havlát tiež vyjadril presvedčenie, že trojica hráčov do začiatku októbra do Ottawy dorazí. "Všetkých troch určite potrebujeme. Po Jašinovom odchode budeme potrebovať viac gólov práve z ich hokejok a myslím si, že keď sa k nám pripoja, tak budeme celkom dobrým tímom." Havlátov krajan Radek Bonk skonštatoval: "Nová sezóna bude pre nás veľkou výzvou. Špeciálne preto, že vlani sme základnú časť absolvovali vo veľkom štýle."

Súvisiace články