Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Prvými dielikmi v spišskej skladačke sú Juríček a Antoni

Spišiakom takmer celú sezónu chýbal Viktor Juríček. (Autor: tasr)
TASR|Publikované 3. júl 2018 o 10:37

Pri Hornáde začínajú skladať káder pre sezónu 2018/2019.

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. Nový tréner basketbalistov BK 04 AC LB Spišská Nová Ves Giorgios Bitzanis môže v nasledujúcom ročníku počítať aj so službami 24-ročného pivota Viktora Juríčka.

Ten vinou vleklej choroby, ktorá ho postihla tesne pred štartom minuloročnej edície Eurovie SBL, stihol odohrať len šesť záverečných zápasov, v nich však ukázal ako veľmi svojmu tímu chýbal.

"Pevne verím, že sa mi už budú choroby a zranenia vyhýbať. Som pripravený byť lídrom tímu, chcem Spišiakom splatiť to, akú mali so mnou trpezlivosť a vrátiť im to výkonmi na palubovke. Som zvedavý, aký tím sa nakoniec podarí manažmentu poskladať, verím, že budeme konkurencieschopní a budeme sa pohybovať v prvej polovici tabuľky," uviedol Juríček pre klubový web.

Pri Hornáde začínajú v týchto dňoch skladať káder pre sezónu 2018/2019.

Druhým do partie, ktorý si cez leto vďaka minuloročnému podpisu nemusel zháňať angažmán, je "stará" známa tvár Spišiakov Adam Antoni.

Ten v minulej sezóne pôsobil ako poloprofesionál, čo sa zmení a Antoni bude plne k dispozícii novému trénerovi.

"Určite to bude nová skúsenosť, ešte ma zahraničný kouč neviedol. Verím, že nám pomôže a rozbehne nový kolotoč. Spišská Nová Ves už pár rokov absentovala v play off, je načase to zmeniť. Túžim, aby sme odohrali čo najdlhšiu sezónu a aby sme ako tím boli spokojní s tým, čo predvedieme divákom. Teším sa, kedy to konečne začne, i keď viem, že predtým nás čaká veľa tvrdej driny," dodal spiškonovoveský krídelník.

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.