Piatok, 18. júna, 2021Meniny má Vratislav

Program

Sportnet|27. aug 2004 o 00:00

Finálové disciplíny (20)

6.00 atletika: chôdza na 50 km M

7.30 rýchlostná kanoistika: K1, 1000 m M

7.45 rýchlostná kanoistika: C1, 1000 m M

8.20 rýchlostná kanoistika: K4, 500 m Ž

8.35 rýchlostná kanoistika: K2, 1000 m M

9.10 rýchlostná kanoistika: C2, 1000 m M

9.25 rýchlostná kanoistika: K4, 1000 m M

10.00 horská cyklistika: cross country Ž

17.20 moderný päťboj: jednotlivkyne Ž (záverečný beh)

18.20 taekwondo: do 57 kg Ž

18.30 synchronizované plávanie: tímy Ž

18.35 taekwondo: do 68 kg M

19.00 atletika: žrď M

19.05 atletika: diaľka Ž

19.30 jazdectvo: skoky jednotlivcov

19.30 pozemný hokej M, Holandsko - Austrália

19.55 atletika: oštep Ž

20.30 atletika: 110 m prek. M

20.50 atletika: 10 000 m Ž

21.45 atletika: 4x100 m Ž

Ostatné disciplíny

Atletika

19.10 štafeta 4x100 m M

19.35 štafeta 4x400 m Ž

20.00 štafeta 4x400 m M

Basketbal (Ž)

8.00 o 7. miesto, Grécko - N. Zéland

10.15 o 5. miesto, Česko - Španielsko

13.30 semifinále, Rusko - USA

15.45 semifinále, Brazília - Austrália

Basketbal (M)

19.00 semifinále

21.15 semifinále

Box

12.30 do 51 kg, semifinále

13.00 do 57 kg, semifinále

13.30 do 64 kg, semifinále

14.00 do 75 kg, semifinále

14.30 do 91 kg, semifinále

18.30 do 48 kg, semifinále

19.00 do 54 kg, semifinále

19.30 do 60 kg, semifinále

20.00 do 69 kg, semifinále

20.30 do 81 kg, semifinále

21.00 nad 91 kg, semifinále

Futbal (M)

19.30 o 3. miesto, Taliansko - Irak

Hádzaná (M)

8.30 o 5. - 8. miesto, Španielsko - Francúzsko

10.30 o 5. - 8. miesto, Grécko - Kórejská rep.

13.30 semifinále, Chorvátsko - Maďarsko

15.30 semifinále, Nemecko - Rusko

Hádzaná (Ž)

18.30 semifinále

20.30 semifinále

Jazdectvo

15.00 skoky jednotlivcov

Moderná gymnastika (Ž)

18.30 viacboj jednotlivkýň, kvalifikácia

Moderný päťboj (Ž)

9.00 streľba

10.00 šerm

13.20 plávanie

15.10 jazda na koni

17.20 beh

Pozemný hokej (M)

7.30 o 7. miesto, Kórejská rep. - India

8.00 o 11. miesto, Egypt - Argentína

10.00 o 5. miesto, N. Zéland - Pakistan

10.30 o 9. miesto, JAR - V. Británia

17.00 o 3. miesto, Nemecko - Španielsko

Skoky do vody (M)

12.30 10 m veža, kvalifikácia

Taekwondo (Ž)

8.00 do 57 kg, kvalifikácia

14.50 do 57 kg, opravy

17.50 do 57 kg, o 3. miesto

Taekwondo (M)

9.00 do 68 kg, kvalifikácia

16.10 do 68 kg, opravy

18.00 do 68 kg, o 3. miesto

Vodné pólo (M)

8.30 o 11. miesto, Kazachstan - Egypt

9.45 o 7.-10. miesto, USA - Austrália

16.00 o 7.-10. miesto, Taliansko - Chorvátsko

17.15 semifinále, Maďarsko - Rusko

20.00 semifinále, Srbsko a Č. Hora

Volejbal (M)

18.30 semifinále, Rusko - Taliansko

20.30 semifinále, USA - Brazília

Zápasenie voľným štýlom (M)

8.30 do 55 kg, do 66 kg, do 84 kg, do 120 kg, vyraďovacie boje

16.30 do 55 kg, do 66 kg, do 84 kg, do 120 kg, kvalifikácia

Súvisiace články