Sobota, 12. júna, 2021Meniny má Zlatko

Program - sobota 28. augusta

SITA|27. aug 2004 o 13:07

BRATISLAVA 27. augusta (SITA) - Program Hier XXVIII. olympiády v sobotu 28. augusta (začiatky súťaží sú uvedené v SELČ):


Prehľad finálových disciplín v sobotu 28. augusta (34 finálových disciplín):

Atletika (8): výška Ž, 1500 m Ž, oštep M, 800 m M, 5000 m M, 4x100 m M, 4x400 m Ž, 4x400 m M

Basketbal (2): finále M a Ž

Box (5): do 51 kg, do 57 kg, do 64 kg, do 75 kg, do 91 kg M

Rýchlostná kanoistika (6): 500 m C1, K1, C2, K2 M, 500 K1, K2 Ž

Horská cyklistika (1): cross country M

Skoky do vody (1): 10 m veža M

Futbal (1): finále M

Moderná gymnastika (1): spoločné skladby - finále Ž

Jachting (2): Star, Tornado

Volejbal (1): finále Ž

Taekwondo (2): do 67 kg Ž, do 80 kg M

Zápasenie (4): voľný štýl: do 55 kg, do 66 do 84 kg, do 120 kg M


Program slovenských športovcov v sobotu 28. augusta:

7.30 - rýchlostná kanoistika - K1, 500 m, finále (M. Erbanová)

10.00 - horská cyklistika, muži (Ľ. Kondis)


Program Hier XXVIII. olympiády v sobotu 28. augusta:

ATLETIKA

19.00 výška Ž - finále

19.30 1500 m Ž - finále

19.40 oštep M - finále

19.50 800 m M - finále

20.05 5000 m M - finále

20.45 4 x 100 m M - finále

21.00 4 x 400 m Ž - finále

21.25 4 x 400 m M - finále


RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

7.30 K1 muži finále na 500 m

7.45 C1 finále na 500 m

8.20 K1 ženy finále na 500 m

8.35 K2 muži finále na 500 m

9.10 C2 finále na 500 m

9.25 K2 ženy finále na 500 m


ZÁPASENIE

od 8.30 voľný štýl - kvalifikácie M do 60, 74, 96 kg a štvrťfinále a semifinále M do 55, 66, 84, 120 kg

od 16.30 finále a zápasy o konečné umiestnenie M do 55, 66, 84, 120 kg


HÁDZANÁ

ŽENY

8.30 skupina o 5. - 8. miesto

10.30 skupina o 5. - 8. miesto

15.30 zápas o 3. miesto

MUŽI

13.30 zápas o 7. miesto

18.30 zápas o 5. miesto

20.30 zápas o 3. mieto


FUTBAL

MUŽI

9.00 finále: Paraguaj - Argentína (Atény)


BASKETBAL

MUŽI

8.00 zápas o 7. miesto

10.15 zápas o 5. miesto

ŽENY

13.00 zápas o 3. miesto

15.15 finále

MUŽI

19.00 zápas o 3. miesto

21.30 finále


VOLEJBAL

ŽENY

17.00 zápas o 3. miesto: Brazília - Kuba

19.00 finále: Rusko - Čína


HORSKÁ CYKLISTIKA

10.00 cross country - M


SKOKY DO VODY

11.00 10 m veža M - semifinále

20.00 10 m veža M - finále


TAEKWONDO

8.00 Ž do 67 kg - začiatok eliminačných bojov

10.10 M do 80 kg - začiatok eliminačných bojov

15.50 Ž do 67 kg - opravné boje

16.20 M do 80 kg - opravné boje

17.50 Ž do 67 kg - duel o bronz

18.05 M do 80 kg - duel o bronz

18.20 Ž do 67 kg - finále

18.35 M do 80 kg - finále


MODERNÁ GYMNASTIKA

15.30 súťaž družstiev - finále


BOX

MUŽI

18.30 do 51 kg - finále

19.05 do 57 kg - finále

19.40 do 64 kg - finále

20.15 do 75 kg - finále

20.50 do 91 kg - finále


JACHTING

12.00 triedy Star (11. jazda), Tornado (11. jazda)


Súvisiace články