Sobota, 19. júna, 2021Meniny má Alfréd

Program

Sportnet|25. aug 2004 o 00:00

Finálové disciplíny (18)

9.00 triatlon Ž

12.00 jachting: windsurfing, Mistral M

12.00 jachting: windsurfing, Mistral Ž

14.30 jazdectvo: drezúra, jednotlivci

15.45 dráhová cyklistika: bodovacie preteky Ž

16.30 zápasenie: grécko-rím., 55 kg M

16.30 zápasenie: grécko-rím., 66 kg M

16.30 zápasenie: grécko-rím., do 84 kg M

16.30 zápasenie: grécko-rím., do 120 kg M

17.00 dráhová cyklistika: madison M

18.05 dráhová cyklistika: keirin M

18.30 synchronizované plávanie: dvojice Ž

19.00 bejzbal M

19.00 vzpieranie: nad 105 kg M

20.00 plážový volejbal M

20.55 atletika: 400 m prek. Ž

21.10 atletika: kladivo Ž

22.20 atletika: 200 m Ž

Ostatné disciplíny

Atletika

18.00 oštep Ž - kvalifikácia, A-skupina

18.15 žrď M - kvalifikácia

18.55 5000 m M - rozbehy

19.25 oštep Ž - kvalifikácia, B-skupina

20.00 800 m M - rozbehy

20.20 diaľka Ž - kvalifikácia

21.15 110 m prek. M - štvrťfinále

21.50 200 m M - semifinále

Basketbal, štvrťfinále (Ž)

13.30 Rusko - Česko

15.45 USA - Grécko

19.00 Španielsko - Brazília

21.15 Austrália - Nový Zéland

Bejzbal

10.30 o 3. miesto

Dráhová cyklistika

15.30 keirin M - 1. kolo

16.25 keirin M - opravy

16.50 keirin M - 2. kolo

18.00 keirin M - o 7. až 12. miesto

Jachting

12.00 trieda Mistral M (11. jazda), triedy Star a Tornado (7. jazdy)

12.05 trieda Mistral Ž (11. jazda)

13.15 trieda Tornado (8. jazda)

13.30 trieda Star (8. jazda)

Plážový volejbal (M)

18.30 o 3. miesto: Prosser, Williams (Austr.) - Kobel, Heuscher (Švajč.).

Pozemný hokej (M)

7.30 skupina o 9.-12. miesto: JAR - Egypt

10.00 skupina o 9.-12. miesto: V. Británia - Argentína

17.00 skupina o 5.-8. miesto: Nový Zéland - Kórejská rep.

17.30 semifinále: Holandsko - Nemecko

19.30 skupina o 5.-8. miesto: Pakistan - India

20.00 semifinále: Španielsko - Austrália

Rýchlostná kanoistika

7.30 K1 M - semifinále na 1000 m

7.50 C1 - semifinále na 1000 m

8.10 K4 Ž - semifinále na 500

8.20 K2 M - semifinále na 1000 m

8.40 C2 - semifinále na 1000 m

9.00 K4 M - semifinále na 1000 m

Skoky do vody

12.30 3 m doska Ž - kvalifikácia

Vodné pólo (M)

8.30 skupina o 7. - 12. miesto: Kazachstan - Austrália

9.45 skupina o 7. - 12. miesto: Chorvátsko - Egypt

16.00 štvrťfinále: Rusko - Nemecko

17.15 štvrťfinále: Srbsko a Čierna Hora - Španielsko

Volejbal (M)

13.00 štvrťfinále: Srbsko a Čierna Hora - Rusko

15.00 štvrťfinále: Taliansko - Argentína

18.30 štvrťfinále: Grécko - USA

20.30 štvrťfinále: Poľsko - Brazília

Vzpieranie (M)

15.30 nad 105 kg M - B-skupina

19.00 nad 105 kg M - A-skupina

Zápasenie (M)

8.30 grécko-rímsky štýl - kvalifikácie do 60, 74, 96 kg a semifinále do 55, 66, 84, 120 kg

16.30 zápasy o konečné umiestnenie do 55, 66, 84, 120 kg

Súvisiace články