Nedeľa, 20. júna, 2021Meniny má Valéria

Program

Sportnet|26. aug 2004 o 00:00

Finálové disciplíny (15)

9.00 triatlon: jednotlivci M

12.00 jachting: trieda 49-er

16.30 zápasenie: grécko-rímske, 60 kg M

16.30 zápasenie: grécko-rímske, 74 kg M

16.30 zápasenie: grécko-rímske, 96 kg M

17.15 vodné pólo: finále Ž: Taliansko - Grécko

17.20 moderný päťboj: jednotlivci M

18.20 taekwondo: 49 kg Ž

18.35 taekwondo: 58 kg M

19.20 atletika: diaľka M

19.30 pozemný hokej: finále Ž: Holandsko - Nemecko

20.00 futbal: finále Ž: USA - Brazília.

20.00 skoky do vody: doska Ž

21.30 atletika: 400 m prek. M

21.50 atletika: 200 m M

Ostatné disciplíny

Atletika

19.00 výška Ž - kvalifikácia

19.25 oštep M - kvalifikácia, A-skupina

19.30 1500 m Ž - semifinále

20.00 110 m prek. M - semifinále

20.25 800 m M - semifinále

20.50 oštep M - kvalifikácia, B-skupina

21.00 4 x 100 m Ž - rozbehy

Basketbal (M)

13.30 štvrťfinále: Španielsko - USA

15.45 štvrťfinále: Litva - Čína

19.00 štvrťfinále: Taliansko - Portoriko

21.15 štvrťfinále: Grécko - Argentína

Futbal (Ž)

17.00 o 3. miesto: Nemecko - Švédsko

Hádzaná (Ž)

11.30 o 9. miesto: Grécko - Angola

13.30 štvrťfinále: Ukrajina - Španielsko

15.30 štvrťfinále: Francúzsko - Maďarsko

18.30 štvrťfinále: Kórejska rep. - Brazília

20.30 štvrťfinále: Čína - Dánsko

Jachting

12.00 triedy Star (9. jazda), Tornado (9. jazda), 49er (16. jazda)

13.15 trieda Tornado (10. jazda)

13.30 trieda Star (10. jazda)

Moderná gymnastika

14.30 viacboj jednotlivkýň - kvalifikácia (1. a 2. sled)

18.30 súťaž družstiev - kvalifikácia

Moderný päťboj (M)

9.00 začiatok súťaže (9.00 streľba, 10.00 šerm, 13.20 plávanie, 15.10 parkúr, 17.20 beh).

Pozemný hokej (Ž)

7.30 o 7. miesto: Kórejska rep. - Japonsko

8.00 o 9. miesto: Španielsko - JAR

10.00 o 5. miesto: Nový Zéland - Austrália

17.00 o 3. miesto: Argentína - Čína

Rýchlostná kanoistika

7.30 K1 M - semifinále na 500 m

8.00 C1 - semifinále na 500 m

8.20 K1 Ž - semifinále na 500 m

8.40 K2 M - semifinále na 500 m

9.00 C2 - semifinále na 500 m

9.10 K2 Ž - semifinále na 500 m

Skoky do vody (Ž)

11.00 doska Ž - semifinále

Synchronizované plávanie

18.30 družstvá, technický program

Taekwondo

8.00 do 49 kg Ž - eliminácia

10.10 do 58 kg M - eliminácia

15.50 do 49 kg Ž - opravy

16.20 do 58 kg M - opravy

17.50 do 49 kg Ž - duel o 3. miesto

18.05 do 58 kg M - duel o 3. miesto

Vodné pólo (Ž)

16.00 o 3. miesto: USA - Austrália

17.15 finále: Taliansko - Grécko

Volejbal (Ž)

18.30 semifinále: Brazília - Rusko

20.30 semifinále: Kuba - Čína

Zápasenie (M)

8.30 grécko-rímsky štýl - štvrťfinále a semifinále 60, 74, 96 kg

16.30 zápasy o konečné umiestnenie 60, 74, 96 kg

Súvisiace články