Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Okresná II. trieda štartuje so zmenami

Peter Podolinský|Publikované 31. mar 2016 o 22:00

Do odvetnej časti nenastúpia mužstvá FK Plešivec a Papiereň Slavošovce.

ROŽŇAVA. Zložitá situácia v okresnom futbale sa najvýraznejšie prejavila v II. triede. V priebehu zimnej prestávky sa zo súťaže odhlásili Plešivec a Slavošovce.

Spoločným znakom bolo to, že ako dôvod uviedli nezáujem hráčov.

V súťaži zostalo osem mužstiev, z ktorých v každom kole, okrem jedného, budú mať dve mužstvá voľno.

Výsledky zápasoch oboch mužstiev boli anulované. Hráči, ktorí mali záujem hrať, našli uplatnenie v Dlhej Vsi, Bohúňove či Honciach.

Informácie zo zákulisia však naznačujú, že situácia nie je jednoduchá ani v Rakovnici, ktorú opustili viacerí hráči základnej zostavy, či v Mladosti Brzotín.

Tabuľka

1. Kružná 7 6 0 1 37:5 18

2. Pača 7 4 2 1 26:16 14

3. Štítnik 7 4 1 2 17:16 13

4. Gem. Hôrka B 7 4 0 3 21:15 12

5. Rakovnica 7 3 2 2 18:14 11

6. Krh. Podhradie B 7 2 1 4 12:22 7

7. Krh. Dlhá Lúka B 7 1 1 5 21:24 4

8. Ml. Brzotín 7 0 1 6 4:44 1

Vyžrebovanie jarnej časti II. triedy

10. kolo sobota 2. 4. o 10.30 hod.: Gemerská Hôrka B – Ml. Brzotín; nedeľa 3. 4. o 15.30 hod.: Pača – Krh. Podhradie B, Štítnik – Krh. Dlhá Lúka B, voľno – Kružná, voľno – Rakovnica.

11. kolo sobota 9. 4. o 10.30 hod.: Gemerská Hôrka B – Pača, o 16.00 hod.: Krh. Dlhá Lúka B – Krh. Podhradie B; nedeľa 10.4. o 16.00 hod.: Ml. Brzotín – voľno, Rakovnica – voľno, Kružná – Štítnik.

12. kolo nedeľa 17. 4. o 16.00 hod.: Pača – Krh. Dlhá Lúka B, Krh. Podhradie B – Kružná

Štítnik – Rakovnica, voľno – Ml. Brzotín, voľno – Gemerská Hôrka B.

13. kolo nedeľa 24. 4. o 16.30 hod.: voľno – Pača, Gemerská Hôrka B – voľno, Ml. Brzotín – Štítnik, Rakovnica – Krh. Podhradie B, Kružná – Krh. Dlhá Lúka B.

14. kolo sobota 30. 4. o 16.30 hod.: Krh. Dlhá Lúka B – Rakovnica; nedeľa 1.5. o 16.30 hod.: Pača – Kružná, Krh. Podhradie B – Ml. Brzotín, Štítnik – Gemerská Hôrka B.

15. kolo sobota 7. 5. o 10.30 hod.: Gemerská Hôrka B – Krh. Podhradie B; nedeľa 8.5. o 16.30 hod.: voľno – Pača, voľno – Štítnik, Ml. Brzotín – Krh. Dlhá Lúka B, Rakovnica – Kružná.

16. kolo sobota 14. 5. o 17.00 hod.: Krh. Dlhá Lúka B – Gemerská Hôrka B; nedeľa 15.5. o 17.00 hod.: Pača – Rakovnica, Kružná – Ml. Brzotín, Krh. Podhradie B – voľno, Štítnik – voľno.

17. kolo sobota 21. 5. o 10.30 hod.: Gemerská Hôrka B – Kružná; nedeľa 22.5. o 17.00 hod:. Štítnik – Pača, voľno – Krh. Podhradie B, voľno – Krh. Dlhá Lúka B, Ml. Brzotín – Rakovnica.

18. kolo nedeľa 29. 5. o 17.00 hod.: Pača – Ml. Brzotín, Rakovnica – Gemerská Hôrka B, Kružná – voľno, Krh. Dlhá Lúka B – voľno, Krh. Podhradie B – Štítnik.

Autor: Peter Podolinský

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.