Piatok, 6. augusta, 2021Meniny má Jozefína
(Autor: ilustračné - Robo Michalec)
Ivan Mriška|27. máj 2021 o 17:09

Výkonný výbor nevidí zmysel v dohrávaní súťaží za platných opatrení.

ROŽŇAVA. ObFZ Rožňava sa pridáva k oblastným futbalovým zväzom, ktoré sa rozhodli nedohrávať súťažný ročník a predčasne ho ukončiť.

"Výkonný výbor schvaľuje predčasné ukončenie všetkých súťaží riadených ObFZ Rožňava v ročníku 2020/2021. Rozhodnutie vyplynulo z aktuálnej situácie a stanovených podmienok na odohratie stretnutí," uvádza úradná správa.

Anulované budú výsledky všetkých súťaží od dospelých až po mládež.

"Odporúčame viesť priebežne tréningový proces a riadiť sa pokynmi zverejnenými na webovej stránke Ministerstva školstva, vedy, športu a výskumu SR," dodáva.

Prihlášky do nového ročníka môžu tímy podávať cez ISSF od 1. do 31. júna, po tomto termíne prihlášky akceptované nebudú.

"Výkonný výbor prerokoval alternatívu reorganizácie súťaží a rozhodne podľa počtu prihlásených družstiev. Klubom odpúšťa štartovné v súťažiach riadených ObFZ Rožňava," uvádza.

Ivan Mriška sa špecializuje najmä na nižšie futbalové súťaže na Slovensku. Sám ešte aktívne hráva ako brankár. Niekoľko rokov pracoval pre regionálne noviny MY v Petitpresse ako regionálny šéfredaktor.

Súvisiace články