Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Novovešťanom nestačilo na víťazstvo ani vedenie 7:2

Sportnet|Publikované 26. feb 2009 o 23:00

SPIŠ. Výsledky, stolný tenis, II. liga, muži: MŠK Krompachy - TJ Slobytermia Stará Ľubovňa 10:8, Ivančák a Hanušovský po 4, Mišelnický a

Zahradník po 1 - Haky st., Jar. Pavlík a Horvát po 2,5, Bukovič 0,5. ŠKST Topspin Margecany - ŠKST Humenné 12:6, Šiška 4,5, Tomaga 3,5, Vasiľ 2,5, Pacák 1,5 - Fink 3, Stoják 2, Serbák 1.

1. Michalovce181530224:10051

2. Krompachy181242203:12146

5. Margecany181125185:13942

Výsledky, III. liga, muži - Západ: TJ Javorinka Levoča B - TJ Slobytermia Stará Ľubovňa B 9:9, Kováč 3,5, Schwartz 2,5, M. Puchala 2, Antal 1 - L. Duffala 3,5, O. Haky ml. 3, M. Haky 2,5. TJ Severka Kežmarok B - ŠKST Spišské Vlachy 5:13, Pojedinec 2, Krolik a Habiňák po 1,5 - Rich. Jánoš 4,5, Havrilla 3,5, Rud. Jánoš 3, J. Gurčík 2. TJ Javorinka Levoča A - Geológ Rožňava C 11:7, J. Seman a Novák po 3,5, Hanisko 2,5, Sninčák 1,5 - Letanovský 3, Ružík 2, Z. Gallo a Minčev po 1. STO Pyrobatys Poprad - ŠK Veterán Poprad B 17:1, Kapinus, Bednár a Bohunčák po 4,5, Gaborčik 3,5 - Comisso 1. ŠK Jablonov n/T - ŠK Veterán Poprad A 5:13, Balázs ml. 3, W. Leitner a Bukovič po 1 - M. Jambor, Kancír a Tibor po 3,5, P. Pitoňák 2,5. STO BBF Spišská Nová Ves - TJ Severka Kežmarok A 8:10, Drabiščák 3,5, Vartovník 2,5, Schrötter a Novotný po 1 - Kocúr 3, R. Vnenčák a Kelbel po 2,5, Š. Vnenčák 2.

TABUĽKA

1. Veterán Poprad A161501206:8246

2. Pyrobatys Poprad161132183:10541

3. Levoča A16934183:10537

4. Spišské Vlachy16844162:12636

5. Stará Ľubovňa B16655146:14233

6. Sev. Kežmarok A16646140:14832

7. Sp. Nová Ves16628129:15930

8. Sev. Kežmarok B16538122:16629

9. Levoča B16529123:16528

10. Jablonov n/T16529123:16528

11. Rožňava C164111112:17625

12. Veterán Poprad B16111498:19019

Výsledky, stolný tenis, IV. liga, Podtatranská: TJ Obce Spišský Štiavnik - TJ Slobytermia Stará Ľubovňa C 10:8, Janík 3, Maliňák a Martinko po 2,5, Černický 2 - P. Haky 4,5, Šipoš 2, Kunák 1,5. TJ STO Slovenská Ves B - 1. PPC Fortuna Kežmarok 0:18, Vojtička a Nebus po 3,5, Ištok a Harabin po 3, 5 x WO. TJ Obec Spišské Bystré - TJ Tatran Nová Lesná 8:10, Kundis 2,5, Vítko a Škyrta po 2, Teplický 1, Greňa 0,5 - Rezničák 4,5, Kučečka 2,5, Semeňák 2, Mlej 1. STO Pyrobatys Poprad B - TJ BBF Spišský Štvrtok 9:9, Bohunčák 3, Leco a Šarina po 2, Pisarčík 1,5, Benko 0,5 - Nováček 3,5, Pavľák 2,5, Dzurila 2, Novák 1. MŠK Adento Svit - TJ Dunajec Spišská Stará Ves 12:6, Benko 4,5, Neviďanský 3,5, P. Jambor 2,5, Pavlišin 1,5 - Kostka a Stanko po 2, Kowalczyk a Dubiel po 1. TJ Požiarnik Rakúsy - TJ Severka Kežmarok C 13:5, P. Andráš a S. Andráš po 3,5, Ploščica 2,5, Groman 2, F. Pitoňák 1,5 - Mikša 4, Koša 1.

TABUĽKA

1. Fortuna Kežmarok161231207:8143

2. Svit161033168:12039

3. Rakúsy16853162:12637

4. Spišský Štvrtok16853161:12737

5. Slovenská Ves B16853158:13037

6. Sev. Kežmarok C16736166:12233

7. Spišský Štiavnik16736150:13833

8. Stará Ľubovňa C16556152:13630

9. Nová Lesná16529117:17128

10. Pyrobatys B16241097:19124

11. Spiš. Stará Ves16221293:19522

12. Spišské Bystré16211397:19121

Výsledky, IV. liga, Spišsko-gemerská: TJ Baník Mlynky - TJ Baník Smolník 14:4, Koutek 4,5, Kochan a Ogurčáková po 3,5, Gotthardtová 2,5 - Lapšanský 2, Tokarčík st. a Kluknavský po 1. ŠK MPC Spišská Nová Ves - ŠKST Spišské Vlachy B 14:4, P. Klein 4,5, Mlynarčík a Cisko po 3,5, Vronč 2,5 - Uličný 2, M. Hric a Gardošík po 1. ŠKST Topspin Margecany B - Geológ Rožňava D 11:7, Záhornacký a Trojan po 4,5, Hanko 1,5, M. Uličný 0,5 - Oleár, J. Gallo ml. a J. Gallo st. po 2, P. Gallo 1. TJ Tatran Betliar - MŠK Krompachy B 11:7, Šebesta a Teraj po 2, Junger a Šramko po 1, 5 x WO - Kuchár 4,5, Harman 2,5. TJ Družstevník Hrišovce - ŠK Henckovce 5:13, O. Jánošík 2, Ondáš 1,5, T. Dzurov 1, Š. Kyseľ 0,5 - Žúdel 4,5, Ďuríček 3,5, Breznen 3, Kušnier 2. STO BBF Spišská Nová Ves B - STK Honce 13:5, Barč a Brincko po 4,5, Vytykač a Vavrek po 2 - Repiský st. 2,5, Repiský ml. 1,5, Džubák 1.

TABUĽKA

1. Margecany B161411181:10745

2. Mlynky161105176:11238

3. MPC Sp. Nová Ves16907165:12334

4. BBF Sp. Nová Ves B16736158:13033

5. Krompachy B16817144:14433

6. Henckovce16727146:14232

7. Smolník16718127:16131

8. Hrišovce16718125:16331

9. Spišské Vlachy B16547134:15430

10. Betliar16538138:15029

11. Rožňava D16448142:14628

12. Honce16201492:19620

Výsledky, V. liga, Podtatranská: TJ Obce Spišský Štiavnik B - ŠK Regina Poprad B 12:6, Černický 3,5, J. Javorský ml., T. Kišš a Kusko po 2,5, Strakuľa st. 1 - Vallo 3, Madeja 2, M. Pekarčík 1. TJ Severka Kežmarok D - STO Azor Poprad Veľká 5:13, A. Funket 2,5, J. Podolský 1,5, Potisk a M. Podolský po 0,5 - Pisarčík a Sendecký po 4, Molitor 3, J. Bednár 2. TJ STO Slovenská Ves C - Chata Pieniny Lesnica 10:8, Susa 4, Smik 3, Kovalčík a Pašinský po 1,5 - P. Hovana 3,5, T. Hovana 2,5, A. Hovana st. a A. Hovana ml. po 1. TJ Baník Hôrka - TJ Javorinka Levoča C 9:9, Semko, Ferenc a Š. Lipták po 2,5, Mart. Sopko 1, Koš 0,5 - Ern. Rusnák a J. Rusnák po 4, Kuric 1. STT klub Toporec - STK Plaveč 6:12, M. Strakula 2, J. Šoltés 1,5, Faja a M. Šoltés po 1 - Kičura 3,5, J. Šesták a D. Šesták po 3, Plavnický 2, Tomáš 0,5. ŠK Regina Poprad A - OŠK Spišský Štvrtok 9:9, Kubis, Henček a Štefko po 2,5, Suranovský 1,5 - P. Toporcer 4, S. Petrovič 3, L. Toporcer 2.

TABUĽKA

1. Poprad Veľká161501219:6946

2. Slovenská Ves C161312184:10443

3. Sev. Kežmarok D161114163:12539

4. Levoča C16853168:12037

5. Lesnica16754168:12035

6. OŠK Sp. Štvrtok16745162:12634

7. Regina Poprad A16565148:14032

8. Hôrka16439129:15927

9. Regina Poprad B164111109:17925

10. Plaveč16411198:19024

11. Spišský Štiavnik B164012116:17224

12. Toporec16011564:22417

VI. liga mužov - Podtatranská

TJ Obec Spišská Teplica - TJ Požiarnik Rakúsy B 10:8 (A. Ďuriš 4, J. Kupčo 3,5, Cerva 2,5 - J. Vida 3, L. Vdovják 2, Kuruc a M. Pitoňák po 1,5) ŠK Veterán Poprad C - STT klub Toporec B 14:4 (R. Funket 4,5, Bujňák a Zemčák po 3,5, Zuštiak 2,5 - Saloň 3, Jar. Čepišák 1) STK Krížová Ves - STO Pyrobatys Poprad C 12:6 (Vaško a M. Čarnogurský po 4,5, Matava a Krempaský po 1,5 - Pisarčík, Benko a Rožok po 2) 1. PPC Fortuna Kežmarok C - TJ Obce Spišský Štiavnik C 16:2 (Šleboda a Mat. Harabin po 4,5, Wisniovski a Janík po 3,5 - Hudzík 2) 1. PPC Fortuna Kežmarok B - TJ Dunajec Spišská Stará Ves B 11:7 (Svitana 4,5, Lojek a Hospodár po 2,5, Krupka 1,5 - Kurňava a J. Čarnogurský po 3, Bogačiková 1) MŠK Adento Svit B - OŠK Spišský Štvrtok B 18:0 kont. (Hostia na stretnutie nenastúpili.)

TABUĽKA

1. Svit B161600235:5348

2. Fort. Kežmarok B161501230:5846

3. Krížová Ves161312196:9243

4. Pyrobatys C16817153:13533

5. Veterán Poprad C16817157:13133

6. Rakúsy B16709126:16230

7. Sp. Stará Ves B16538135:15329

8. Spišská Teplica16538129:15929

9. Sp. Štiavnik C166010105:18328

10. Fort. Kežmarok C16439136:15227

11. Toporec B16221284:20422

12. OŠK Sp. Štvrtok B16001642:24615

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.