Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Na domácej pôde si víťazne počínali iba Topoľany

Mužstvo Tušíc sa prepadlo na posledné miesto šiestoligovej tabuľky. (Autor: archív FK)
Róbert Andrejov|Publikované 9. máj 2016 o 22:00

Futbalové súťaže riadené ObFZ Michalovce pokračovali ďalšími zápasmi.

Počas uplynulého víkendu pokračovali futbalové súťaže riadené ObFZ Michalovce ďalšími zápasmi.

VI. liga mužov

21. kolo:

Budkovce – Malčice 2:2 (1:1), góly: Tomáš Dzvoník, Dominik Lukáč – Peter Kanči, Erik Zajac; ŽK: Matúš Mihalík, Marián Feďo, Vladimír Antuš (všetci Budkovce); rozh. Jakub Škodi; 100 div.

Topoľany – Moravany 6:1 (4:0), góly: Samuel Hajduk 2, Tomáš Michaliv 2, Daniel Lörinc 2 – Martin Rusinkovič; ŽK: Július Surmin (Topoľany); rozh. Jakub Škodi; 100 div.

Tušice TNV – Pavlovce nad Uhom 0:1 (0:1), gól: Lukáš Forgáč; ŽK: Lukáš Čačko, Vladimír Vaľovský, Marcel Fiala – Juraj Pado; rozh. Ján Matej; 100 div.

Hatalov – Zemplínska Široká 1:2 (0:2), góly: Martin Baran – Samuel Čičák, Roman Gaľa; ŽK: Martin Baran, Ján Vajda – Róbert Hanko; rozh. Michal Tušek; 40 div.

Krásnovce – Vyšné Remety 2:3 (2:1), góly: Marek Plutko, René Fogoš – Ladislav Bencuľak, Peter Pavlina, Jaroslav Zahorčák; ŽK: Martin Hasaralejko – Matúš Praščák, Zdenko Vojček; rozh. Peter Kaffan; 50 div.

Zalužice – Žbince 3:3 (1:1), góly: Albín Krišo, Marcel Apiar, Peter Bathory (11 m) – Marek Jurčo, Stanislav Guzej, Milan Verbič; rozh. Jozef Pivarník; 50 div.

Dúbravka – voľno

Tabuľka

1. Topoľany 19 16 2 1 89:13 50

2. Pavlovce n/U 19 16 2 1 81:11 50

3. V. Remety 19 14 1 4 56:28 43

4. Zalužice 20 10 4 6 45:39 34

5. Krásnovce 20 10 0 10 36:44 30

6. Žbince 19 9 2 8 46:37 29

7. Budkovce 20 7 3 10 40:50 24

8. Z. Široká 19 7 2 10 25:36 23

9. Hatalov 19 7 1 11 34:56 22

10. Moravany 20 7 1 12 35:66 22

11. Dúbravka 19 5 1 13 25:53 16

12. Malčice 20 3 2 15 31:92 12

13. Tušice TNV 19 3 2 14 27:45 11

14. Tibava – vylúčená zo súťaže

VII. liga mužov Východ

21. kolo:

Zalužice B – Jovsa 7:1 (2:0), góly: Patrik Pingor 3, Jaroslav Timočko 2, Michal Vasiľ 2 – Dominik Rozhon; Koromľa – Porostov 2:3 (0:0), góly: Emil Zahočák, vlastný Maroš Sič – Martin Surmaj 2, Ľuboš Michajlo; Ruský Hrabovec – Záhor 1:4 (0:2), góly: Dominik Bardzák – Patrik Čermák 2, Ján Pavlík, Jurij Hrečin; Veľké Revištia B – voľno; Podhoroď – Poruba pod Vihorlatom 2:2 (2:1), góly: Marek Hreha, vlastný Ján Lešo – Patrik Semjan, vlastný Ladislav Rejta; Kusín – Remetské Hámre 7:0; Nižná Rybnica – Senné 3:0 nedohrané od 54. minúty (pre pokles počtu hráčov hostí pod sedem), góly: Dárius Murgaš 2 (1 z 11 m), Denis Demeter.

Tabuľka

1. Kusín 19 12 3 4 69:35 39

2. Záhor 20 11 4 5 82:31 37

3. R. Hrabovec 20 12 1 7 65:45 37

4. Koromľa 20 10 4 6 60:40 34

5. V. Revištia B 19 11 1 7 59:48 34

6. Zalužice B 19 9 6 4 47:34 33

7. Podhoroď 19 7 7 5 44:37 28

8. Porostov 20 9 1 10 45:44 28

9. Poruba p/V 19 6 6 7 48:46 24

10. Rem. Hámre 19 7 1 11 31:52 22

11. N. Rybnica 18 5 5 8 39:60 20

12. Senné 18 6 1 11 39:60 19

13. Jovsa 20 0 0 20 11:107 0

14. Sejkov – vylúčený zo súťaže

VII. liga mužov Západ

20. kolo:

Pozdišovce – Trhovište 3:0 kontumačne (kvôli inzultácii rozhodcu hráčom hostí; pôvodne 1:0).

21. kolo:

Bracovce – Beša 2:1 (1:0), góly: Radoslav Marcin, Rastislav Jakuboc – Dávid Dadu; Ptrukša – Trhovište 0:3 (0:0), góly: Matúš Bodnár 2, Gabriel Novák; Lesné – Pozdišovce 0:0; Pusté Čemerné – Veľké Slemence 2:6 (1:2), góly: Peter Porvažník 2 – Norbert Horňák 2 (oba z 11 m), Csaba Kerékgyártó 2, Gabriel Csérep, Ján Fedor; Rakovec nad Ondavou – Horovce 11:0 (3:0), góly: Kristián Bogár 5, Martin Švábik 3, Milan Bogár 2, Peter Bakajsa; Vojany – Iňačovce 10:0 (2:0), góly: Marián Dzurjo 4, Barnabáš Szidor 3, Ladislav Dako, Dávid Pongó, Emmanuel Tavarez; Bánovce nad Ondavou – Veľké Kapušany B 0:1 (0:1), gól: Jozef Szerbin.

Tabuľka

1. Vojany 21 21 0 0 96:22 63

2. V. Kapušany B 21 12 3 6 65:40 39

3. Rakovec n/O 21 11 5 5 59:21 38

4. V. Slemence 21 10 4 7 58:37 34

5. Bracovce 21 10 4 7 37:29 34

6. Pozdišovce 21 9 5 7 40:33 32

7. Trhovište 21 10 1 10 57:47 31

8. Lesné 21 8 6 7 35:37 30

9. Horovce 21 9 2 10 40:63 29

10. P. Čemerné 21 8 1 12 33:58 25

11. Bánovce n/O 21 7 2 12 35:46 23

12. Ptrukša 21 5 2 14 24:69 17

13. Iňačovce 21 5 0 16 25:70 15

14. Beša 21 2 5 14 24:56 11

Po skončení súťaže odpočítajú Bracovciam a Trhovištiam po 3 body.

VIII. liga mužov

13. kolo:

Jastrabie pri Michalovciach – Horňa 3:1 (1:1), góly: Peter Gurguľ 2, vlastný Eduard Ovád – Patrik Kozák; Stretava – Ložín 0:7 (0:5), góly: Martin Duhaň 2, Martin Lojan 2, Peter Lojan 2, Martin Poľakovský; Úbrež – Strážske B 0:2 (0:0), góly: Marek Zápotočný, Ladislav Kočerha; Oborín – Lekárovce 7:0 (3:0), góly: Lukáš Szarvas 3, Zoltán Haburčák 2 (1 z 11 m), Karol Hangyák, Peter Novák; Choňkovce – Sobrance B 5:0.

Tabuľka

1. Strážske B 13 11 1 1 60:5 34

2. Oborín 13 10 3 0 67:10 33

3. Choňkovce 13 8 1 4 39:23 25

4. Ložín 13 6 3 4 40:25 21

5. Stretava 13 6 1 6 20:24 19

6. Úbrež 13 6 1 6 40:54 19

7. Horňa 13 4 1 8 21:34 13

8. Jastrabie pri MI 13 2 2 9 23:55 8

9. Lekárovce 13 2 2 9 19:55 8

10. Sobrance B 13 2 1 10 17:61 7

IV. liga dorastencov

21. kolo:

Tušice TNV – Zemplínska Široká 5:2 (2:1), Lastomír – Nacina Ves 0:1 (0:1), Vinné – Moravany 3:0 (1:0), Pavlovce nad Uhom – Rakovec nad Ondavou 13:2 (7:1), Hatalov – Palín 1:0 (1:0), Krásnovce – Trhovište 6:6 (5:0), Petrovce nad Laborcom – Žbince 2:3 (1:1).

Tabuľka

1. Nacina Ves 21 21 0 0 106:14 63

2. Žbince 21 17 0 4 130:20 51

3. Pavlovce n/U 21 15 2 4 72:24 47

4. Lastomír 21 13 1 7 57:23 40

5. Vinné 21 12 1 8 44:30 37

6. Palín 21 11 3 7 44:41 36

7. Trhovište 21 10 1 10 75:59 31

8. Rakovec n/O 21 9 1 11 65:77 28

9. Krásnovce 21 7 4 10 46:55 25

10. Hatalov 21 7 4 10 42:62 25

11. Petrovce n/L 21 3 4 14 34:73 13

12. Tušice TNV 21 3 3 15 24:84 12

13. Moravany 21 2 3 16 23:99 9

14. Z. Široká 21 2 3 16 23:125 9

V. liga dorastencov Východ

17. kolo:

Tibava – Podhoroď 3:1 (1:1), Veľké Revištia – voľno, Kusín – Jovsa 11:1 (2:0), Ruský Hrabovec – voľno, Úbrež – Vyšné Remety 1:1 (0:1), Koromľa – Porostov.

Tabuľka

1. V. Remety 14 13 1 0 86:15 40

2. R. Hrabovec 14 9 2 3 65:30 29

3. Tibava 14 9 1 4 53:35 28

4. V. Revištia 13 8 0 5 52:31 24

5. Porostov 13 7 0 6 65:40 21

6. Úbrež 14 6 3 5 51:33 21

7. Kusín 14 4 2 8 48:43 14

8. Jovsa 13 3 1 9 25:66 7

9. Podhoroď 13 2 1 10 25:76 7

10. Koromľa 14 1 1 12 8:111 4

11. Sejkov – vylúčený zo súťaže

V. liga dorastencov Stred

13. kolo:

Záhor – Iňačovce 11:1 (5:1), Lekárovce – Vojany 5:1 (5:0), Krišovská Liesková – Dúbravka 4:2 (1:1), Čičarovce – voľno, Budkovce – Ptrukša 1:2 (1:0).

Tabuľka

1. Kriš. Liesková 12 10 0 2 83:17 30

2. Lekárovce 12 8 1 3 38:29 25

3. Čičarovce 11 8 0 3 75:29 24

4. Dúbravka 11 8 0 3 48:21 24

5. Záhor 12 5 1 6 55:52 16

6. Vojany 12 5 0 7 55:56 15

7. Iňačovce 11 4 0 7 29:51 12

8. Ptrukša 11 3 0 8 33:56 9

9. Budkovce 12 0 0 12 7:112 0

V. liga dorastencov Západ

13. kolo:

Bracovce – Pozdišovce 4:0 (2:0), Malčice – voľno, Pusté Čemerné – Bánovce nad Ondavou, Zalužice – Horovce 1:5 (0:1), Lesné – Močarany nehralo sa (hostia na zápas nepricestovali).

Tabuľka

1. Bracovce 12 11 0 1 52:8 33

2. Pozdišovce 11 9 1 1 55:11 28

3. Bánovce n/O 11 6 1 4 55:25 19

4. Zalužice 12 5 2 5 26:35 17

5. Lesné 11 4 1 6 36:39 13

6. Horovce 11 3 1 7 20:51 10

7. Malčice 11 3 0 8 26:50 9

8. Močarany 10 3 0 7 11:35 9

9. P. Čemerné 11 3 0 8 30:57 9

III. liga žiakov

16. kolo:

Vinné – Sobrance 6:1 (3:0), Nacina Ves – voľno, Lastomír – Strážske nehralo sa (hostia na zápas nepricestovali).

Tabuľka

1. Sobrance 13 11 0 2 53:16 33

2. Nacina Ves 12 6 3 3 27:18 21

3. Strážske 12 4 3 5 30:35 15

4. Vinné 13 3 1 9 14:31 10

5. Lastomír 12 2 3 7 11:35 9

6. Hatalov – vystúpil zo súťaže

IV. liga žiakov Východ

9. kolo:

Veľké Revištia – Topoľany 1:2 (1:0), Zalužice – voľno, Remetské Hámre – Senné 3:2 (2:0), Vyšné Remety – Poruba pod Vihorlatom 7:1 (3:0).

Tabuľka

1. Topoľany 8 7 0 1 47:7 21

2. V. Remety 8 7 0 1 49:12 21

3. V. Revištia 8 5 0 3 31:14 15

4. Zalužice 7 3 1 3 29:12 10

5. Poruba p/V 7 2 0 5 26:35 6

6. Senné 8 1 1 6 15:35 4

7. Rem. Hámre 8 1 0 7 5:87 3

IV. liga žiakov Západ

8. kolo:

Pozdišovce – Čičarovce 3:0 kontumačne (hostia na zápas nepricestovali).

9. kolo:

Budkovce – Pozdišovce 0:6 (0:4), Trhovište – Krišovská Liesková 6:7 (4:2), Čičarovce – voľno, Veľké Slemence – Petrovce nad Laborcom 4:2 (1:1).

Tabuľka

1. Pozdišovce 8 8 0 0 47:5 24

2. Kriš. Liesková 8 5 0 3 43:22 15

3. Budkovce 8 4 1 3 37:21 13

4. Trhovište 8 3 1 4 30:30 10

5. Petrovce n/L 7 2 2 3 21:13 8

6. V. Slemence 8 2 0 6 12:50 6

7. Čičarovce 7 1 0 6 6:55 3

III. mladších žiakov

15. kolo:

Močarany – Palín 3:3 (1:0), Bracovce – Zalužice 7:0 (4:0), Strážske – voľno.

Tabuľka

1. Zalužice 12 9 1 2 76:26 28

2. Bracovce 12 7 2 3 52:33 23

3. Strážske 12 5 0 7 48:44 15

4. Močarany 12 3 3 6 35:66 12

5. Palín 12 1 4 7 20:62 7

Autor: Róbert Andrejov

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.