Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Ladislava Pavloviča dnes vyprevadia do futbalového neba

Sportnet|Publikované 31. jan 2013 o 23:00

Mesto, v ktorom sa narodil a plodne žil úžasný športovec, sa dnes zahalí pomyselným čiernym súknom.

PREŠOV. Srdce výnimočného legendárneho futbalistu, ikony prešovského Tatrana, československého reprezentanta a nositeľa viacerých významných ocenení, zaslúžilého majstra športu Ladislava Pavloviča, ako sme už informovali, dotĺklo v rodnom meste v utorok 29. januára 2013 v ranných hodinách vo veku nedožitých 87 rokov.

Verejná rozlúčka s dvojnásobným kráľom ligových strelcov a členom prestížneho Klubu ligových kanonierov, Ladislavom Pavlovičom, sa začne dnes 1. februára 2013.

Od 10. hodiny bude v sále PKO v Prešove vystavená rakva so zosnulou významnou osobnosťou, vyhlásenou za Športovca 20. storočia mesta Prešov a člena Siene slávy prešovského športu. Kondolencie popri významných osobnostiach z oblasti športu, štátnej správy a samosprávy budú prístupné aj verejnosti.

O 11.30 h sa začne oficiálna časť smútočného obradu. Jeho organizátori upozorňujú, že verejnosti budú prístupné balkóny sály Čierneho orla PKO v Prešove.

Posledná rozlúčka so zosnulou futbalovou legendou Ladislavom Pavlovičom bude potom o 14. hodine v Dome smútku v Prešove.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.