Sobota, 4. decembra, 2021Meniny má Barbora, Barbara

Kukumberga nahradí v treťom útoku Marko Daňo

Roman Kukumberg proti Ufe nenastúpi. (Autor: SITA)
SITA|11. okt 2013 o 10:38

Jaroslav Janus nebude opäť chytať. Proti Ufe nastúpi v bránke Slovana Miroslav Kopřiva.

BRATISLAVA. Slovan Bratislava nastúpi na piatkový zápas Kontinentálnej hokejovej ligy proti Salavatu Julajev Ufa (od 19.00 h) bez útočníka Romana Kukumberga, ktorý mal po predchádzajúcom súboji s Magnitogorskom (4:3 po predĺžení) problémy s políciou. V treťom útoku ho nahradí pri Liborovi Hudáčkovi a Tomášovi Matouškovi na pravom krídle Marko Daňo. Kukumberg chýbal aj na štvrtkovom tréningu.

Po víťaznom súboji s Magnitogorskom nemal tréner Rostislav Čada dôvod na zmeny v zostave. Do bránky sa opäť postaví Miroslav Kopřiva, keďže Jaroslav Janus si doliečuje zranenie. Vo štvrtom útoku zaujme Daňovo miesto Richard Mráz. Na súpiske pre súboj s Ufou figurujú ako siedmy a ôsmy obranca Vladimír Mihálik a Ján Brejčák, ktorý sa vracia do zostavy.

Predpokladaná zostava Slovana na zápas s Ufou (zdroj: hcslovan.sk): Kopřiva (Janus) - Kutlák, Škoula, Mojžíš, Sersen, Sigalet, Štajnoch, V. Mihálik, J. Brejčák - Miklík, Ölvecký, Vondrka - Netík, J. Mikúš, Bartovič - M. Daňo, Matoušek, L. Hudáček - R. Mráz, T. Mikúš, A. Šťastný

Súvisiace články