Pondelok, 8. marec, 2021Meniny má Alan, Alana

Krompašanov vytočil rozhodca

Sportnet|Publikované 14. okt 2013 o 00:00

Tréner Dunčko má ťažké srdce na hlavného arbitra. Čistejšia penalta sa podľa neho už ani odpískať nedala.KROMPACHY. Po veľkom derby v Spišskom Podhradí sa štvrtoligový nováčik z Krompách predstavil opäť na svojom ihrisku.

V ostatných domácich majstrákoch sa zverencom trénera Dunčka veľmi darí. So silnou Haniskou uhrali remízu 1:1, ale výsledok mohol byť aj iný.

Pre štvrtoligového novica je každý bod cenný. Lenže po súboji s Haniskou boli Krompašania veľmi nahnevaní.

„Za stavu 1:1 išiel náš hráč sám na brankára. V šestnástke bol stiahnutý a nič sa nedialo. Tak už čistejšia penalta sa ani odpískať nedala. Už je po zápase, ale stále som z toho vytočený. Rozhodcovia nám v tomto stretnutí nepriali,“ skonštatoval tréner Krompách Miroslav Dunčko.

Dva stratené body mrzia, lebo nováčik mohol byť v tabuľke oveľa vyššie. O týždeň hrajú u rezervy Michaloviec a to bude ďalší ťažký zápas.

„Proti Haniske sme začali veľmi dobre. Nepremenili sme Hagarom dve veľké príležitosti. Hostia hrozili po štandardných situáciách a po jednej z nich aj strelili gól. Znova sme išli s gólovým mankom do druhého polčasu. Druhý polčas bol z našej strany veľmi dobrý, no znova len môžem skonštatovať, že mám ťažké srde na hlavného rozhodcu,“ dodal Miroslav Dunčko.

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články