Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Križan kričal, bol unavený

Sportnet|Publikované 18. dec 2005 o 23:00

Piešťany - Nezvyklým oslovením "Katriňák, daj sa už do normálnej podoby", a následnou reakciou "Aj ty", sa lúčili na chodbe piešťanského zimného

štadióna dvaja slovenskí hokejisti Radovan Somík a Rastislav Pavlikovský. Ten odstúpil pre zranenie kolena už v prvom zápase s Lotyšskom: "Nie je to také zlé, mal by som byť v poriadku do najbližšieho kola švédskej ligy, ktoré sa hrá 28. januára," povedal útočník MoDo.

Lepšiu náladu po poslednom zápase s Kanadou však mali hlavne tí, ktorým sa zranenie na Loto Cupe vyhlo.

Karol Križan "Rovnako ako proti Lotyšom sme to mali dobre rozohraté, všetko išlo v pohode a zrazu začali malé výpadky. Dva góly som nevidel, jeden bol tečovaný, raz ma prestrelili medzi nohy. Kričal som dosť na chalanov, bol som dosť nervózny a unavený, lebo po zdravotnej stránke som nebol na tom najlepšie."

Miroslav Zálešák (na snímke uprostred v bielom): "Na začiatku sme strelili rýchle góly, škoda však, že sme to vzadu nehrali ďalej tak dobre, ako proti Švajčiarom. Druhý gól som dal jednou rukou. V piatok pracoval systém v obrane trochu lepšie ako dnes. Možno to bolo aj tou únavou... Kanaďania výborne korčuľovali, napádali nás. Škoda premárneného náskoku, chvalabohu, že sme to ubránili. Podstatné je, že sme vyhrali."

(TASR+SITA+on)

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.